Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.605
-203
113
Meni ne bo nikdar to jasno. Nam diktirajo kako se ne pazimo a oni so okuženi:bonk:Sicer imajo v Franciji še bolj strogo vse skupaj, ampak izgleda, da samo za navadne smrtnike.


sem že večkrat slišal, če bi bil tale virus res nevaren, bi bili taki močnejši pujski v zakloniščih ali pa vsaj v skafandrih dokler se ne najde rešitve.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
:valjamse: pregledno je rekel :valjamse: edini revež na vladi je ta, ki ureja to spletno stran. Začne tipkat aktualne odloke in mu pred tipkovnico porinejo nove
Edini pregledni, ki sem ga do zdaj nasel je ta, na Covid sledilnik strani (Ukrepi in omejitve na dan):

 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.011
3.526
113
41
Lj
Ubistvu lahko odprejo karkoli hočejo, ampak dokler bodo ti ukrepi in bo treba pred trgovinami čakati v vrsti, se jih bom izogibal. Zdaj so rekli da odpirajo tehnične trgovine od sobote, tako da je za pričakovati za vikend nor naval v BTC in podobnih lokacijah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Nič od nič. Kolikor vem je bilo rečeno, da bodo danes sprejeli ukrepe, ki bodo veljali po 24.12. Niti besedice o tem, ker se bodo še odločili glede na trend okužb, ki se bo pokazal po tem delnem odprtju. :bonk:Ja, ljubi jezus, sedanje odprtje se bo pokazalo šele nekje pred novim letom...
Ja kaj ni jasno, če zrušjo vlado se vse sprosti če ne po starem.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
sem že večkrat slišal, če bi bil tale virus res nevaren, bi bili taki močnejši pujski v zakloniščih ali pa vsaj v skafandrih dokler se ne najde rešitve.


Bolničarji, bi pa razkužila in maske pobrali iz bolnic. Aja saj so jih, ko se ni vedlo kaj bo.....
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.011
3.526
113
41
Lj
Janša & co se bodo zdaj maščevali Gantarju in poskušali odpreti vse kar se da, zato da bo naslednja vlada zgledala še slabše, ker ali bodo šle okužbe gor, ali pa bodo morali spet zapirati, v obeh primerih bo folk jezen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.176
1.349
113
Danes so mi v roke prišla navodila iz Avstrije.

Če si pozitiven na testu, se lahko vzame kri in preveri neka CT-vrednost. Če je višja od 30, lahko delavec dela naprej, ker ni več nevarnosti prenosa!

Kako lahko to v Sloveniji ignoriramo????
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.605
-203
113
Danes so mi v roke prišla navodila iz Avstrije.

Če si pozitiven na testu, se lahko vzame kri in preveri neka CT-vrednost. Če je višja od 30, lahko delavec dela naprej, ker ni več nevarnosti prenosa!

Kako lahko to v Sloveniji ignoriramo????

ker trgovski potnik od proizvajlaca tega ct testerja se ni prisel do gantarja.
 
  • Haha
Reactions: Cash in krko

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Danes so mi v roke prišla navodila iz Avstrije.

Če si pozitiven na testu, se lahko vzame kri in preveri neka CT-vrednost. Če je višja od 30, lahko delavec dela naprej, ker ni več nevarnosti prenosa!

Kako lahko to v Sloveniji ignoriramo????

Ct vrednost se ne preverja iz krvi ampak doloci med PCR kvatifikacijo.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.011
3.526
113
41
Lj
Kdo bo na koncu kriv za ta nateg od zapiranja torej? Mladi niso logično, ker niso hotli zaprtja. Tako da očitno so stari krivi. Mogoče bi morali potem začeti plačevati reparacije mladim, tako kot je mogla Nemčija po vojni, ali kaj podobnega?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.176
1.349
113
Malce sem narobe napisal ja: torej firma dela hitre AG-teste. Če si pozitiven, greš na PCT test, alternativa pa je, da se uredi odvzem krvi in določi ct-vrednost. Taka je okrožnica: "wird eine Blutabnahme gemacht und ist der CT-Wert höher als 30, kann der MA weiterarbeiten (keinen Ansteckungsgefahr mehr).

Ti si iz teh vod Blackjack, se o tem pri nas nič ne govori? Ker gre za pomembno dejstvo.