Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

FireMan

Fizikalc
19. sep 2007
276
43
28
  • Všeč mi je
Reactions: jekleni

B81

22. jul 2007
34.413
8.909
113
Zdaj imajo torej ti taleni priliko, da s tozbami pridejo do nekega dnarja al kako?

Kaj to imamo kak posebni fond ?
 
  • Ljubezen
Reactions: SamSvoj

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
A to je tekma po tvoje? Ti kr sanjej.
ah tisto veva da sem jaz zmagal ko si zgubil živce. nimam navade mrcvarit poražencev ;)


te je malo zabolelo ker si dojel da si isti sralec kot 123? že cel dopoldne tukaj paradiraš na eno mnenje US katerega še sam najbrž prav dobro ne razumeš ampak ej, "kontra pa je, dons smo jih pa mi" :evil:
 
  • Haha
Reactions: SamSvoj

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113

jest5

Guru
18. avg 2007
25.241
-8.465
113
Hojs se strinja, da je UL nepotreben

DWqJ4RW.png
 
  • Haha
Reactions: Pbutec in Romzi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.492
8.858
113
ah tisto veva da sem jaz zmagal ko si zgubil živce. nimam navade mrcvarit poražencev ;)


te je malo zabolelo ker si dojel da si isti sralec kot 123? že cel dopoldne tukaj paradiraš na eno mnenje US katerega še sam najbrž prav dobro ne razumeš ampak ej, "kontra pa je, dons smo jih pa mi" :evil:

Tisto ni samo neko mnenje ustavnega sodišča, ampak odločba oziroma sklep. In niti približno ni neki tko za usput se za narežat. Tebi mogoče, ker ne razumeš kaj to pomeni. Zato se pa norčuješ. Delaš pa budalo iz sebe in nikakor iz mene. In ne, nismo jih, če še nisi dojel. Oni so nas vključno s tabo, sam ti še ne veš.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in SamSvoj

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Pa sej to je stališče cele SDS. Vse kar rabijo je Janšev twitter, vse ostalo(zakonodaja/mediji/sodišča/...) je pa komunajzarska navlaka, ki jim samo polena meče pod noge.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
A da nismo uspeli upočasniti širjenja virusa? Milsim da upočasnili smo ga samo zmanjšati ga ne moremo.
Upočasnila ga je prekuženost prebivalstva:

prekuzenost.png


Poglej si grafe Gorenjske, Pomurja in Koroške in ti bo vse jasno. Če pa nisi bral mojih dveh zapisov na to temo, ti pa ne morem pomagati. Ne bom se za vsakega, ki ima 5 minut časa, ponavljal.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Čehi so 'pred nami', ker njim je uspelo upočasniti širjenje virusa z ukrepi. Pri nas se bo virus upočasnil širiti zaradi prekuženosti, to pa, ker ukrepi niso prijeli.

Se ena znanstvena od Andy-ja.
Glede nato da so srbi na okoli 20%, pa pri njih gre prakticno za 3 val.... bos moral malo racunico popravit. Dokler nekdo fakticno ne zmeri.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Abejžgalomt? Res? Kdo bo zdej kriv? Infiltriran Kučanov kader? UDBA? Ne ga srat. Jasno je bilo povedano večkrat, pa ne samo od Terška, da z odloki ni vse OK. Da Hojsek po odstopu na ta način ne more več Hojsovat. Nikoli ni noben od teh rekel, da so sklepi nepotrebni. Sam Janša in njegova drhal so se na to požvižgal. Se je blo treba posvečat volitvam v Ameriki, kadrovanju, Ćordiću, biciklistom, kozlanju po twitterju, you name it.

Zdej bo pa infiltriran kader kriv....Vanzemaljski neprijatelj na granicama, unutrašnji vrba svaku priliku, a ti tu izigravaš pametnjakoviča....

Jaz sem se že dolgo sprašujem, kako ne skoči nihče v zrak, ker vlada omejuje pravice in svoboščine z odlokom, ko pa je jasno, da jih je mogoče omejevati le z zakonom (ustavno varstvo pred vladno samovoljo). Sploh pri pravici do gibanja je v naši ustavi to izrecno zapisano. Ampak ok, odlok je sprejet na podlagi zakona. :zavijazocmi:

Zaenkrat poznamo zgolj zgodbo iz medijev in iz Terškovega modrovanja (za katerega pa vemo, da zna biti na trenutke celo protislovno). Treba bo prebrati odločbo US. Če so res vsi tile pravni akti nični (povsem logično je, da morajo biti pravna pravila objavljena v uradnem glasilu, da se lahko z njimi vsak seznami), je nično tudi vse, kar je pridobljeno na njihovi podlagi. Posledica tega je restitucija (in možnost odškodnine). Saj ima vlada okrog sebe cel kup pravnikov in pravnih služb - res mi ni jasno, kako bi lahko to spregledali.

Bomo videli, zagotovo bo to še zanimivo. Se je pa potrebno zavedati, da se s podobnimi pritiski srečujejo praktično vse (evropske) države. Tako nacionalna sodišča kot tudi ESČP so bili pri presoji teh aktov zaenkrat zadržani, ker gre pač za izredno situacijo), kako bo naprej, bomo pa videli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83

Kaj zdej to pomeni, da lahko 3 dni prehajamo občinske meje, meni se kolca po zasneženih hribih, bi šel malo gazit na 2k+?

Ps: Bodo vse frizerke in vsi s tožbo zahtevali denar, ker jim je bila s temi neveljavnimi ukrepi povzročena škoda? Uf, zna bit pestro.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.492
8.858
113
Runo Ja, na ta način bo treba gledat na zadevo in jo v največji možni meri tudi uredit, ne pa , da se bo zdaj iskalo krivca v infiltritranih sodelavcih udbe in sralo po twitterju in celotnem netu, kako je nepomembno pomemben uradni list in podobno sranje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo