Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.446
4.546
113
ali sem napisal da ni težava? težave so vsak dan, večje, manjše, katastrofalne... vzemi si jo kot želiš.

feler je bil narejen, kdor je za to odgovoren naj prevzame odgovornost, stvar se uredi in gremo naprej.
delat iz tega konec sveta kot za vsako malenkost do sedaj pa vzame tistim resnim težavam težo.
katera mogoče tole celo je, ampak ko gledaš kaj nam je zadnje dni/tedne servirano kot katastrofa skorajda svetovnih razsežnosti ne bom skočil spet na ta vlak kot nekateri vsakič ko jim msm reče skoči. in ti si skočil.
Dejstvo je, da ima večina tega poln kufer. Obupnih ukrepov, nesposobne vlade ki ne zna niti skomunicirati ukrepa, kaj šele pravi ukrep udejaniti. Ljudem jemljejo delo, preživetje, postavljajo jih v nemogoč položaj, zraven pa se ukvarjajo s kadrovanjem, krajo in obračunavanjem z vsemi, ki nimajo na čelu tetoviran SDS. In ljudje se bodo oprijeli vsake bilke, ki dodatno pokaže kako vrhunsko nesposobni so in oprijeli se bodo vsake možnosti, da končno malo zadihajo.

Se strinjam, da kaj dosti od tega ne bo, ker bodo spet po svoje vse pometli in popljuvali naokoli, ampak me pa ne preseneča odziv.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
ali sem napisal da ni težava? težave so vsak dan, večje, manjše, katastrofalne... vzemi si jo kot želiš.
Tole kar imamo mi, ni težava: To je po trenutno dostopnih informacijah težka pizdarija.
Verjetno še pravniki ne vejo, kaj vse 4-tedenski neobstoj odlokov potegne za sabo.
Potem smo pa državljani balkanci, medtem ko nam vladajo v maniri plemenske ureditve najbolj zahojenih hribov balkana.

kalbo :zmaga:
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Tebe ne razumem čisto. Enkrat vpiješ, da so ukrepi brezveze, spet drugič pa nabijaš, da so ukrepi potrebni. Zadnjič si govoril, kok fajn je na Hrvaškem, pa sem ti lepo povedal, da so za nami. Lepo počas, oziroma kar hitro bodo prišli točno tja, kjer smo mi. Z razliko, da je tam zdravstvo v še večji buli, kot pri nas.
Pravi ukrepi so pomembni, da se drži števili obolelih v bolnicah pod številom, ki ga zdravstveni sistem prenese. To sem trdil tudi spomladi in poleti, ko se je šlo v sterilizacijo. Zato pa imamo jeseni vsi, ki smo se šli spomladansko sterilizacijo, zdaj jeseni, tak boom.
Mi pač nimamo pravih ukrepov, tako da kar imamo je pospešeno prekuževanje, kar nam bo prineslo predčasno prekuženost.

Hrvaški pa, za enkrat, še vedno gre bolje kot nam in sicer z manj represivnimi ukrepi. Mogoče ne delajo enakih napak, kot so se naredile pri nas in sicer, da se karanteno oz izolacijo izplačuje 100% in posledično ne bo zapiranja v občine, policijske ure in zapiranja šol?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
ali sem napisal da ni težava? težave so vsak dan, večje, manjše, katastrofalne... vzemi si jo kot želiš.

feler je bil narejen, kdor je za to odgovoren naj prevzame odgovornost, stvar se uredi in gremo naprej.
delat iz tega konec sveta kot za vsako malenkost do sedaj pa vzame tistim resnim težavam težo.
katera mogoče tole celo je, ampak ko gledaš kaj nam je zadnje dni/tedne servirano kot katastrofa skorajda svetovnih razsežnosti ne bom skočil spet na ta vlak kot nekateri vsakič ko jim msm reče skoči. in ti si skočil.
Nisem skočil na noben vlak. Govorim že ves čas, da nimajo pojma o pojmu kaj počnejo. Vladajo nam populisti, resnica, strokovnost, kaj je že to. Sej Lukec Meščev in njegovi delajo enako, ali še slabše. Sam ta pogrom nad 700 mio za vojsko poglej. V majici s Che Guevaro vpije proti vojski....fak.

Bi blo pod Šarcem drugače.....?!? Ena stvar je jasna kot beli dan, definitivno na čelu NIJZ ne bi mel Kreka, pol si pa to raztegni na marsikak strokovni položaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Matey

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Nisem skočil na noben vlak. Govorim že ves čas, da nimajo pojma o pojmu kaj počnejo. Vladajo nam populisti, resnica, strokovnost, kaj je že to. Sej Lukec Meščev in njegovi delajo enako, ali še slabše. Sam ta pogrom nad 700 mio za vojsko poglej. V majici s Che Guevaro vpije proti vojski....fak.

Bi blo pod Šarcem drugače.....?!? Ena stvar je jasna kot beli dan, definitivno na čelu NIJZ ne bi mel Kreka, pol si pa to raztegni na marsikak strokovni položaj.
maš prav, se posipam s pepelom ko se ga dovolj nabere ker sem ravno spucal.

kreka, kacota in janšo(in sds) preč pa mamo rešen. pa ne pozabimo zračit.

btw, gremo? sej če nam zastopniki medijev to sugestirajo pa že ne more biti slabo za nas?
sovdat.jpg


drug tedn pa jasno jamrat kako so vse drugi krivi da okužbe rastejo ;)
 
  • Ljubezen
Reactions: SamSvoj

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
Vsekakor če sedaj ne odstrelijo jajota, je to žebelj v krsto KUL opozicije. Ker tak zajeb položen na mizo lahko iz rok izpusti samo totalni nesposobnež.
Ufff, sam pol bodo mogl neki narest....auč je to za Lukca Meščevga. Mislim da bi mogu SDS že zdavni odstrelit svoje božanstvo, magar na jahto babe porivat, SDS Mahniče pa v kuhinjo na to jahto, mi je vseen. Populizem je rak rana naše sodobne družbe.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
Pa še to, temelj demokracije je dobro obveščeno volilno telo. Sam hebiga, če se gola resnica podkrepljena z dejstvi ne prodaja, to se ne klika. Klika se "SNEEEEG.....NA CESTAH JE SNEEEEGGGG......." Aja, sej res, to je neki normalnega pri nas, sej mamo zimske gume predpisane.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

jest5

Guru
18. avg 2007
25.295
-8.465
113
Ufff, sam pol bodo mogl neki narest....auč je to za Lukca Meščevga. Mislim da bi mogu SDS že zdavni odstrelit svoje božanstvo, magar na jahto babe porivat, SDS Mahniče pa v kuhinjo na to jahto, mi je vseen. Populizem je rak rana naše sodobne družbe.
Sej glih to je verjetno fora. Ker če bi dejansko mislili resno, bi že parkrat lahko to naredili. Kdorkoli bo za krmilom vlade čez zimo, je politično mrtev(razen za svoje slepe oboževalce). Zajebano je že tako, da se bo popravljalo dolgo časa
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.774
2.659
113
Čehi so 'pred nami', ker njim je uspelo upočasniti širjenje virusa z ukrepi. Pri nas se bo virus upočasnil širiti zaradi prekuženosti, to pa, ker ukrepi niso prijeli.
A da nismo uspeli upočasniti širjenja virusa? Milsim da upočasnili smo ga samo zmanjšati ga ne moremo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
maš prav, se posipam s pepelom ko se ga dovolj nabere ker sem ravno spucal.

kreka, kacota in janšo(in sds) preč pa mamo rešen. pa ne pozabimo zračit.

btw, gremo? sej če nam zastopniki medijev to sugestirajo pa že ne more biti slabo za nas?
Poglej priponko 39285

drug tedn pa jasno jamrat kako so vse drugi krivi da okužbe rastejo ;)
Krek, pa Kaco sta samo simbola za politično nastavljen nesposoben kader. Tko da je Krek sam je še najmanj škodljiv.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Matey

erikson

Guru
25. avg 2007
21.443
5.433
113
Ni čist tko prjatu. Nove odloke s pravo pravno podlago morajo sproducirat in na 7 dni dejansko napisat razlago. Ničnost odlokov ni hec in to ne potegne za sabo samo par vrnjenih kazni. Ma Teršek kar prav, žal ga ni noben poslušu, so ga raj nova24iziral in se norčeval.
Ampak tej vladi glede pravne podlage verjetno svetujejo isti zaposleni v javnem sektorju kot prejšnjim in bodočim. Kot je Janša v pogovoru na televiziji povedal, je v javnem sektorju zaposlenih veliko saboterjev, ki nalašč delajo narobe.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
Ampak tej vladi glede pravne podlage verjetno svetujejo isti zaposleni v javnem sektorju kot prejšnjim in bodočim. Kot je Janša v pogovoru na televiziji povedal, je v javnem sektorju zaposlenih veliko saboterjev, ki nalašč delajo narobe.
Abejžgalomt? Res? Kdo bo zdej kriv? Infiltriran Kučanov kader? UDBA? Ne ga srat. Jasno je bilo povedano večkrat, pa ne samo od Terška, da z odloki ni vse OK. Da Hojsek po odstopu na ta način ne more več Hojsovat. Nikoli ni noben od teh rekel, da so sklepi nepotrebni. Sam Janša in njegova drhal so se na to požvižgal. Se je blo treba posvečat volitvam v Ameriki, kadrovanju, Ćordiću, biciklistom, kozlanju po twitterju, you name it.

Zdej bo pa infiltriran kader kriv....Vanzemaljski neprijatelj na granicama, unutrašnji vrba svaku priliku, a ti tu izigravaš pametnjakoviča....
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
Je pa tišina že cel dopoldne, tko da me res zanima, kaj bodo naumili twitkoti. Kdo bo zdej na vrsti za posrat. Kdo je ta grdi Kučanov človek, ki je vladi inkognito narobe svetoval.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen