Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.595
705
113
No, bebave so predvsem tvoje predpostavke, da policisti paradirajo na občinskih mejah. Tu se začne, ko govorimo o bebavosti. Nobene patrulje nisem v zadnjem mesecu srečal na občinski meji.
Glede na dejstvo, da sem zaradi službenih obveznosti precej naokoli (tudi med policijsko uro), si lahko prepričan, da to niso predpostavke.

Dejstvo je, da so ukrepi pretirani, da bi se jih narod vsaj malo držali.

Podrobne statistike iz bolnišnic ni, ker se bi večina nehala obremenjevat - čisto egoistično: saj se meni ne mora nič zgoditi, za starce in rizične mi ni mar.

Glede držanja ukrepov med medicinskim osebjem, kar pojdi mimo zadnjega vhoda, ali interne menze in malo postoj.
Isto pri DSO in potem se vsi čudijo, od kod toliko okuženih.


Skratka resnica je nekje vmes, marsikdo samo pristavlja svoj piskrček.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Mislim, da imaš zelo votel spomin in na veliko manipuliraš, da bi dokazal svoj prav. Spomladi so najprej mediji in župani turističnih krajev zagnali halo, da ljudje hodijo nekaznovano v njihove lepe kraje in se sprehajajo. Problem je bil v tem, da so bile gostilne zaprte in se turistom ni dalo kasirati. Zakaj bi torej hodili na Obalo? In potem smo dobili prvo zaprtje na območje občin ...
Nič nimam votel spomin, se spomnim tega kar pišeš, ampak js sem pisal o obdobju po tem, torej ko so uvedli občine, takrat so policaji stali na občinskih mejah in pisali kazni. in kot berem na občinskih mejah patruljirajo tudi sedaj, le da se sedaj manj nastavljajo tv kameram.
 
Nazadnje urejeno:

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Današnji Faktor na AntEna (Tv3) ... SLO po Koroni ... mag.Vodeba za svetovalca vladi ! ...
------------------------------------
" ... " Butale so male, Butalcev pa preveč" ! ..." :jezen:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.379
113
Well... saj to, da pri nas dejansko ni prave desnice v bistvu ni nič novega :D
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.379
113
Pa glede na Kordiševe umotvore pa še od koga niti niso tak približek pravi levi sceni, manjka jim zgolj realizacija teh idej :D
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Danes so na tiskovni konferenci spraševali teto iz NIJZ, kje so žarišča okužb, v katerem okolju se najbolj prenašajo itd. Reva ni imela o ničemer pojma, ker tega nihče več ne spremlja. :valjamse:
Kot bi rekel 123: Janezek dela
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.598
-208
113
Danes so na tiskovni konferenci spraševali teto iz NIJZ, kje so žarišča okužb, v katerem okolju se najbolj prenašajo itd. Reva ni imela o ničemer pojma, ker tega nihče več ne spremlja. :valjamse:
Kot bi rekel 123: Janezek dela

ma sej te novinarji so pa tud ze zoprni... kr vrtajo in vrtajo skoz z enimi in istimi vprasanji. "zakaj je zarisce na gorenjskem?" ja pac dons je tam, jutri bo drugje, "zakaj je najvec mrtvih v DSO?" in podobne bedarije. .. sploh ne vem kaj jih zdej vabijo. naj dajo 14 dni mir in pol na spet na polno analizirajo.

aja, sam o cem bi pol porocal, ker se nic drugega ne dogaja....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jeri in Matey

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.421
4.945
113
Sposobni novinarji bi sami ugotovili, kje so žarišča okužb. To bi se imenovalo raziskovalno novinarstvo. In to se baje naši novinarji gredo.
Pisanje v tisoč in en članek podatkov, ki jih je dal nekdo drug, se mi ne zdi ravno novinarstvo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.754
-8.627
113
Spet 2 jurčka :cheer: Janez dela:zmaga:

Kaj bodo naslednji ukrepi in kdo je kriv za zdajšnje katastrofalno stanje se seveda lahko informirate na strani vladne propagande, Nova24TV. Bojda bo potrebno le vse protestnike in opozicijske poslance obtožiti terorizma, potem pa bomo v raju.:evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77