Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.673
5.829
113
Cist malo mi se manjka, pa popokam tamalo in pesa, vzamem tisti 80% in gremo na Pag dokler se tukaj stvari ne normalizirajo. Tamala se lahko sola od doma tudi na Pagu.

Potem boš dolgo dol... kakih 20 let, dokler puklastega ne pobere in domobransko stranko tudi.

Slo postaja država po vzoru Severne Koreje oz. en velik zapor.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.673
5.829
113
Smo spomladi poslušali samo "za 14 dni".Je potem trajalo 2.5 meseca.
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.543
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Cist malo mi se manjka, pa popokam tamalo in pesa, vzamem tisti 80% in gremo na Pag dokler se tukaj stvari ne normalizirajo. Tamala se lahko sola od doma tudi na Pagu.


A boš ta malo in familijo v kuferraumu preko meje švercal? Al kak misliš prek meje priti?
Je nepreklicni napovedal, da bo meje nepreklicno zaprl ...

edit: Tudi za “dol” bodo kontrolirali.
Pa da ne bo kakega nesporazuma - ta je ena boljših tvojih idej v zadnjem času in te popolnoma podpiram. Čimprej, čimdlje stran od tu - in jug je prava smer. Jodlarji in Krauti so tudi zblazneli.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Men je zanimivo da taki "ta priviligirani", ki takole tedensko izkoriščajo sistem in se potem hvalijo po netu, po drugi strani najbolj jarmajo nad omejitvami pa kako smo v občine zaprti.
Zato pa grem dol, ker ne zdrzim vec tukaj, zaprt v obcino.

Dejstvo pa je, da je dol bolj zdravo okolje, kot tukaj. Je s tem kaj narobe?

To, da imamo pa zdaj meje polzaprte je pa se en debilizem te vlade, glede na to, da imamo proporcionalno vec okuzenih kot hrvati. Namesto, da bi se ljudje, penziči in ostali lahko umaknili v zdravo, soncno, samotno okolje na Jadranu se jih raje zapira v lonec sivine, kjer se pocasi vsi kuhamo in umiramo na obroke.
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.589
-215
113
hja, če te nič ne veže na dom, potem je to vsekakor dobra ideja.

ko se bo pa šola začela, bojo pa tud meje sproščene.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.008
3.522
113
41
Lj

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.900
2.620
113
Zato pa grem dol, ker ne zdrzim vec tukaj, zaprt v obcino.

Dejstvo pa je, da je dol bolj zdravo okolje, kot tukaj. Je s tem kaj narobe?

To, da imamo pa zdaj meje polzaprte je pa se en debilizem te vlade, glede na to, da imamo proporcionalno vec okuzenih kot hrvati. Namesto, da bi se ljudje, penziči in ostali lahko umaknili v zdravo, soncno, samotno okolje na Jadranu se jih raje zapira v lonec sivine, kjer se pocasi vsi kuhamo in umiramo na obroke.
Mi je kr solzica pritekla, ko sem prebral da ne zdržiš več. Revček.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
Ja, seveda, "revčki" so vsi, ki imajo kakršnekoli stiske in težave. Potem se vse drži zase, da bognedaj sosedi kaj ne slišijo in ne vidijo, da jih ne bo še cela vas zajebavala. Na koncu pa ljudje počijo in popokajo celo družino. (Glej Janče te dni.)

Če ima kdo možnost kako si preuredit življenje, da mu je lažje, bolj prijetno, bolj karkoli, in pri tem nikomur ne škodi, ga/jo absolutno podpiram.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Nevem zaj če si že kdaj odpr oči ampak nismo vsi iz sive LJ in okolice.

Pri nas je še vedno lepo zeleno po tleh, Gozdovi pisanih jesenskih barv in sonček sije. Nobene sivine ni (razen ko pogledam garažna vrata)
In vam to z veseljem privoscim, kakor sem preprican, da vi, ki imate to lepo naravo in soncek, ko stopite iz doma, privoscite nam, ki gledamo to bedno sivino vsak dan, cel dan, delamo vsak dan od doma, nimamo nobene spremembe okolja, vsak dan je enak prejsnjemu, zraven solamo tamale in ne smemo nikamor visje na soncek, da si vsaj za vikend privoscimo nekaj lepega, v samoti, kjer za trenutek pozabis na vse to.

Zato pa pravim, da meje bi morale biti odprte za vse, da bi vsi imeli moznost pobega iz te nocne more, se posebej pa starejsi.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Vlada daje zastonj denar podjetjem, delavce pušča na cedilu:
Med predlaganimi določbami šestega protikoronskega svežnja je tudi napovedana sprememba pri brezposelnih ‒ ti naj bi že od dneva vpisa v evidenco brezposelnih oseb, in ne šele po treh mesecih, morali sprejeti ponujeno primerno zaposlitev, ki ni nujno tista, določena z zaposlitvenimi cilji v zaposlitvenem načrtu. Tak ukrep naj bi veljal do konca junija prihodnje leto z možnostjo podaljšanja.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.900
2.620
113
Ja, seveda, "revčki" so vsi, ki imajo kakršnekoli stiske in težave. Potem se vse drži zase, da bognedaj sosedi kaj ne slišijo in ne vidijo, da jih ne bo še cela vas zajebavala. Na koncu pa ljudje počijo in popokajo celo družino. (Glej Janče te dni.)

Če ima kdo možnost kako si preuredit življenje, da mu je lažje, bolj prijetno, bolj karkoli, in pri tem nikomur ne škodi, ga/jo absolutno podpiram.
Upam da bo v pomoč AndY1 -u.

 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.351
9.688
113
40
MB
Heh sick. Pa da želiš človek da bi politike doletela smrt... Kot da bo naslednji šaljivec ala Šarec rekel, ljudje jaz sem z vami idemo žurat, korona nam nič ne more, Janša je moron.. Gremo v šoping centre.. Potem bo pa jok v kontra smer, da je nevemkdo umrl zaradi premilih ukrepov in spet politike postrelat... Mislim, kdo pa naj odloča, alter experti al kako..

važno je edino, da si proti, čemurkoli, kadarkoli. to je in. ker fašizem.