Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.420
4.943
113
Osnova prava: nepoznavanje predpisov te ne reši odgovornosti!
To velja samo za normalne povprečne davkoplačevalce. Za velike barabe ne in ravno te dni je bila sprejeta odločitev sodišča, kjer je to spet prisvetilo na plano (link).
sandra: stric piše, da ni prepričan, da je obveznost državljana, da gleda plačljivo RTV in uporablja plačljiv internet, da zve stvari, ki se menjajo dnevno.
Zaradi takega hitrega spreminjanja ukrepov (zaostritve in sproščanja) imamo težave in vsi okrog nas. En mesec nazaj je bila Srbija svetal zgled, sedaj je spet v buli. Spomladi so imeli nekaj vikend zaporov, da so stvari umirili. Dokler ne bo druge resne rešitve, bodo morali biti ukrepi permanentni. Spreminjanje iz dneva v dan ne vodi nikamor.
Naj se danes reče, da v gostilni v naslednjega pol leta ne smeš skupaj pogostiti družbe za isto mizo, ki šteje več kot 10 ljudi. PIKA. Ne pa se malo sprosti, zgodijo se velike poroke, zaostali rojstni dnevi in ... Žal ne gre tako, doslej se je to že jasno pokazalo.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Mogoče kdo ve, če razkužila še morajo biti ob vhodu večstanovanjskih zgradb? V zadnjih 2 tednih so povsem izginila iz blokov, noben več nima, ne naliva.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
To velja samo za normalne povprečne davkoplačevalce. Za velike barabe ne in ravno te dni je bila sprejeta odločitev sodišča, kjer je to spet prisvetilo na plano (link).
sandra: stric piše, da ni prepričan, da je obveznost državljana, da gleda plačljivo RTV in uporablja plačljiv internet, da zve stvari, ki se menjajo dnevno.
Zaradi takega hitrega spreminjanja ukrepov (zaostritve in sproščanja) imamo težave in vsi okrog nas. En mesec nazaj je bila Srbija svetal zgled, sedaj je spet v buli. Spomladi so imeli nekaj vikend zaporov, da so stvari umirili. Dokler ne bo druge resne rešitve, bodo morali biti ukrepi permanentni. Spreminjanje iz dneva v dan ne vodi nikamor.
Naj se danes reče, da v gostilni v naslednjega pol leta ne smeš skupaj pogostiti družbe za isto mizo, ki šteje več kot 10 ljudi. PIKA. Ne pa se malo sprosti, zgodijo se velike poroke, zaostali rojstni dnevi in ... Žal ne gre tako, doslej se je to že jasno pokazalo.
Saj tole z porokami rojstnimi dnevi in tudi pogrebi mi je poznano. Tukaj se kaže vsa neumnost, egoističnost ljudi.
To da se grejo nek lockdown 1 km al pa 5 km od svojega doma ? To je pa tumač. Ker ti omenjeni v prvem stavku bodo pa sedaj hodli v vikende in nevem kam še da bodo lahko isto počel - ciljam martinovanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

B81

22. jul 2007
36.310
10.131
113
Mene ne skrbi toliko za ukrepe, bolj me skrbi za darjana in andyja.

Btw, na pohorju je vedno polno sprehajalcev...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.589
-215
113
Saj tole z porokami rojstnimi dnevi in tudi pogrebi mi je poznano. Tukaj se kaže vsa neumnost, egoističnost ljudi.
To da se grejo nek lockdown 1 km al pa 5 km od svojega doma ? To je pa tumač. Ker ti omenjeni v prvem stavku bodo pa sedaj hodli v vikende in nevem kam še da bodo lahko isto počel - ciljam martinovanja.

pa komu se sploh ljubi martinovat v tako bednih ukrepih kot smo sedaj???
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Pridni. In ker ste tako ubogljivo in pohlevno upoštevali vse vladne ukrepe, za zraven pa še zaničevali bicikliste, ki so protestirali proti korupciji in nesmiselnim ukrepom, boste za nagradi dobili nove, še strožje ukrepe in višje kazni, 4000 za nenošenje maske v hosti.
Pa 15. jurjev, če boš kaj protestiral proti vladi - tudi prek interneta.
Je treba narod privit, kolikor se pač da, saj veste, naslednjih 14 dni bo ključnih. Diktatura je cilj vladajočih.

Virus se pa itak širi po svoje, hebe se njemu za nošenje mask v hosti.
Če se širi aerosolno, kot pravi Krek, potem maske itak ne pomagajo, saj gre zrak skozi masko.
Jp, pa sem napisal, da ce se virus siri aerosolno, nosenje mask ne pomaga. Kaj hujsega :bonk:
 

B81

22. jul 2007
36.310
10.131
113
Si zamislis kake cage bodo potem po drzavi...pa to se bo vse spilo pa vse skadilo.. :evil:
 
  • Haha
Reactions: Matey