Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne gre za Janeza, gre za mrhovinarje, ki bi za prevzem vajeti naredili čisto vse.
Kot zakonca v postopku ločitve, ki se gresta vojno preko svojih otrok :bruh:
Imaš iste vatle za dogajanje februarja letos? ;)

Fakt je, da so na vladi vsi ujetniki presvetlega Janeza. Prej bodo to pogruntali, boljše bo za vse - in to sploh nima veze z ukrepi zaradi COVID-19.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car in jonny77
5. apr 2015
1.385
710
113
Heh sick. Pa da želiš človek da bi politike doletela smrt... Kot da bo naslednji šaljivec ala Šarec rekel, ljudje jaz sem z vami idemo žurat, korona nam nič ne more, Janša je moron.. Gremo v šoping centre.. Potem bo pa jok v kontra smer, da je nevemkdo umrl zaradi premilih ukrepov in spet politike postrelat... Mislim, kdo pa naj odloča, alter experti al kako..
 

B81

22. jul 2007
36.310
10.133
113
V bistvu se sam taorto zagrizenim desničarjem takrat ni utrgal, teh vas je pa cca 15 do 20 procentov, točno tolk kot dobi Janez ne glede na to kaj počne. Če pa ne bo umiril Gantarja in se začel ukvarjat z jebo, ki jo ima doma, namest da se ukvarja z Ameriko, bo pa film poču tud kakemu taorto zagrizenmu.
Ja prej je bla kriva vlada, zdaj pa stroka predlaga zaustavitev drzave. Kdo bo kriv zdaj?
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Imaš iste vatle za dogajanje februarja letos? ;)

Fakt je, da so na vladi vsi ujetniki presvetlega Janeza. Prej bodo to pogruntali, boljše bo za vse - in to sploh nima veze z ukrepi zaradi COVID-19.
Februarja letos (še) ni bilo epidemije, oz. se nam niti sanjalo ni , kakšen fuckup bo čez par mesecv.
Janez je svojevrsten, ne pa trenutno tudi največji problem izziv, ki se mu čudijo tudi drugje po Evropi in širše.
Ko se zadeva reši tako ali drugače (prekuženost, cepivo, wildwest), bo tudi Janez priše na vrsto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.420
4.943
113
Kaj bo zagovarjal Gantar, sem napovedal že pred nekaj tedni:
...
Sedaj se je predsednik stranke preselil na ministrstvo za zdravje in s stališča njegovega položaja je najbolj enostavno in zanesljivo, da se kar vse zapre in ljudje ždijo doma. Čim kupuješ tehnično robo, se lahko poškoduješ pri delu.
...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pbutec
2. okt 2007
3.754
2.224
113
Gantar ni glih neka stroka

Gantar, Krek in Beovička žal niso neka stroka, so to dokazali v zadnjih mesecih. Ker tako brez pravega načrta pa že dolgo nisem videl nekoga operirati. Sedaj, pa spet brezglavo totalni lockdown in upat, da bo pomagalo. Kaj pa če ne bo?

Generalno gledam, se ljudje zelo držijo ukrepov, tisti, ki pa se jih ne, pa jih tudi lockdown ne bo ustavil, ne višje kazni, in čez "ključnih" 14 dne pa se bomo spet gledali, kaj še zapret.
:sprasujemse: Najbolje, da kar folk za 14 dni uspavamo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.417
9.365
113
Ja prej je bla kriva vlada, zdaj pa stroka predlaga zaustavitev drzave. Kdo bo kriv zdaj?
V bistvu je stroka ne predlaga. Stroka se je o tem pogovarjala en teden nazaj in Beovička je rekla, da ni za dodatne zaostritve, in v tem trenutku tud ni za omilitve. Pol se je pa Gantarju spipal, je pa tud Beovička spremenila izjavo.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.420
4.943
113
Vsakih nekaj dni novi ukrepi žal ne pomagajo. Od tega neke koristi ni.
Če sem malo zloben, je resno vprašanje, kako sploh naj v tej poplavi hitro spreminjajočih se ukrepov državljan zve za ukrepe. Jaz novinarskih konferenc ne gledam, RTV SLO je plačljiv medij, internet je plačljiva transportna pot. To bi znali upoštevati na ustavnem sodišču, če kdo bere od opozicije.
Naj sprejmejo ukrepe, ki veljajo od - do in domov pošljejo obvestilo o ukrepih. Če lahko pred volitvami, lahko pa še sedaj.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Saj prčkaš po alterju, tukaj smo napovedali zmago trumpa in drugi so potem twitali...tako da tukaj se odloča o usodi naroda.

Folku se trga, kaj nam koristi vse to če se jih bo do konec leta kup poklalo zapilo ali pa ločilo. Ukrepi naj bi bili tako da naj bo manj žrtev kot od korone.
Kaj bodo dosegli če nas še bolj zaprejo ?
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Osnova prava: nepoznavanje predpisov te ne reši odgovornosti!
Ignorantia iurus nocet! Nepoznavanje prava škodi!

Stric piše da ne spremlja tv konferenc in bere www. Kako naj potem ve kaj se spomnejo ,ker ene stvari so iz danes na jutri oz. v petek povedo da bo v ponedeljek.
Primer , za šolanje pošiljajo ravnatelji obvestila na email staršem.
Za to da ne smeš v sosednjo občino nabirat gob pa nihče. V gostilno nemoreš da bi zvedel ,v cerkvi tudi ne, župan se je zabarikadiral.,Ue tak isto.
Ostane sam še tista teta ki prodava kruh, ker njih pa virus obide.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.181
-2.024
113
Do zdaj sem upošteval ukrepe (razen mask v hosti), če tole uvedejo, ne šmerglam več 5%.
Pridni. In ker ste tako ubogljivo in pohlevno upoštevali vse vladne ukrepe, za zraven pa še zaničevali bicikliste, ki so protestirali proti korupciji in nesmiselnim ukrepom, boste za nagradi dobili nove, še strožje ukrepe in višje kazni, 4000 za nenošenje maske v hosti.
Pa 15. jurjev, če boš kaj protestiral proti vladi - tudi prek interneta.
Je treba narod privit, kolikor se pač da, saj veste, naslednjih 14 dni bo ključnih. Diktatura je cilj vladajočih.

Virus se pa itak širi po svoje, hebe se njemu za nošenje mask v hosti.
Če se širi aerosolno, kot pravi Krek, potem maske itak ne pomagajo, saj gre zrak skozi masko.