Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.114
6.482
113
Vlada je na dopisni seji sprejela odlok, ki ga je napovedovala že dobra dva tedna. Sprejela je uredbo, ki predpisuje, da bo za zaposlene v državni upravi od prvega novembra veljal pogoj PC. Podrobnosti o spremembah in dopolnitvah odloka bodo predstavili na petkovi novinarski konferenci.

Norije se nadaljuje, kje je US?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.180
113
kučan v samoizolaciji.
E_bguNcXsAI4dRs.jpg
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: BuDi in BornSkeptic

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Ej danes nekaj kiham in malo me grlo boli. Sledi intenzivna?
Jaz isto, vročina, kiham, malo kašljam. Bil sicer v stiku s pozitivnim sosedom 14 dni nazaj, ampak meni 2x hitri test in enkrat PCR test še vedno pravijo negat. Če ne veste, kako do brezplačnega PCR ... rečeš osebnemu zdravniku, da si se samotestiral in je pozitivno pokazalo.

Zdaj pa se vprašam, koliko jih bo umrlo zaradi moje različice prehlada, ki ga težje prebolevam kot kovid.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.114
6.482
113
Dol mi visi.
Veš kaj me pa zanima? A boš šel v službo in ali boš tudi danes paradiral brez maske po trgovinah?
Ter ali se boš šel preventivno testirat, ČEPRAV TO NI ZAKONSKO ZAHTEVANO.
A ti si se 2018 kaj samoizoliral, ko si dobil takšne blage simptome?

Jaz se spomnim, takrat so babe po pisarnah z vročino hodile in okužile vse, na koncu so vsi šmrkali pa kihali. Zdaj naenkrat pa je postal vsak kihec nacionalni sovražnik št 1.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.114
6.482
113
Nisi razumel, ali?

Pred "pandemijo" je bilo normalno hodit okoli prehlajen, kihat, celo z vročino, doma smo bili le, če nas je položilo.
Zdaj pa enkrat hočemo neko sterilno okolje delat, zakaj že?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Ne, ti nisi razumel. PRED PANDEMIJO je bilo debilom normalno iti okužen v službo in okužit vse naokrog. Pametni delodajalci so to tudi striktno odsvetovali/prepovedali, ker niso hoteli imeti celih oddelkov položenih v posteljo.
Samo balkancem je bilo to normalno. In samo balkanci na kvadrat sedaj to vlečejo kot opravičilo za to, da se ne gredo preventivno testirat in morebiti kužit okrog druge. Ampak od takega debila kot si ti, tega itak ne pričakujem, da boš razumel. In seveda ne boš tega naredil, ker TI PO ZAKONU NE MOREJO DATI KAZNI. To je balkancem edina svetinja. In izgovor za vse. Ko to vežeš še z egoističnim idiotom na kubik, dobiš darjan Ki mu dol visi za vse, razen za svojo rit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sonny_Chiba

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.114
6.482
113
Mater kam smo prišli...nekdo bi želel izkoreniiti bolezni, ki so z nami že miljone let, z zakoni :)

carji res.

Kaj bi sledilo po vašem? Prepoved čikov, sladkarij, alkohola, športanja, vožnje z avtom nad 30kmh, etc ipd...vse, kar lahko človeka ubije, bi se zakonsko prepovedalo?