Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.094
6.479
113

Bo vlada ukinila T-pogoj v državni upravi? Kdor ni prebolel, se bo moral cepiti.​

Evo sansa za vse ki bi radi prisli v sluzbo kjer se nic ne dela…
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
On koliko taksnih pristane v bolnici/umre sedaj od delte? Ker smrt v prvem valu takih mislim da je bila v promilah, torej nekje 0,0x%
eno in isto od tebe, že celo leto. glej, ne rabiš več brat, pisat, sodelovat v tej temi, ker itak vsi vemo v naprej, kaj bo tvoj odgovor.
ti povem da so hemeroidi bolj zanimivi, kot pa tvoji %.
pač si proti, prav, ne rabiš se cepit. pejt lepo v fitnes, uživaj tam, brez alterja.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.094
6.479
113
eno in isto od tebe, že celo leto. glej, ne rabiš več brat, pisat, sodelovat v tej temi, ker itak vsi vemo v naprej, kaj bo tvoj odgovor.
ti povem da so hemeroidi bolj zanimivi, kot pa tvoji %.
pač si proti, prav, ne rabiš se cepit. pejt lepo v fitnes, uživaj tam, brez alterja.
Nic torej nisi povedal. Mene pac zanima ce bi me moralo skrbet, da me delta potamani, ker pri alpho bi prej zadel loto.
Ampak za delto so rekli da je 2x vec moznosti, torej namesto 0,0X% je to recimo da 0,X%
Nic hujsega torej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Hrvati so se odločili, da naredijo množični harakiri. Švedi so ga že lani.
Nimaš kaj, če jim pa vladajo butalci. Mar bi se zgledovali po naši najboljši vladi, od kar nas je. Lansko jesen in zimo zdrav delovni in šolo-obvezen narod zapreti v svoje domove in občine, medtem pa je virus skakal od občine do občine in od DSO-ja do DSO-ja. A je virus sploh falil kakšen DSO? Sedaj ga bodo zoper širili pCt, medtem bo oblast maltretirala prebolele z bistveno boljšo imunostjo od C, zaradi nekih 6 mesecev potegnjenih iz zraka, in zdravo populacijo, ki ne želi na sebi preizkušati eksperimentalnih cepiv.


Danas sam u Hrvatskom saboru u ime Kluba Mosta pohvalio vladajuće da nisu podlegli zastrašiteljima i uveli strože mjere i suludi lockdown. Ipak, zatražio sam ukidanje nošenja maski za sve - jer nema argumenta za navedeno, ukidanje hitno COVID putovnica jer daju lažnu sigurnost pa cijepljeni prenose virus po staračkim domovima i bolnicama, te sam zatražio da se prekine s ucjenama i diskriminacijom građana koji se ne žele cijepiti. Odmah poslije mene je MOŽEMO preko Ivane Kekin u Saboru zatražio oštrije mjere. Nevjerojatno. Borba za slobodu i zdravi razum, rekao bih, se nastavlja. Nema labavo‼️
 
Nazadnje urejeno:

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.148
5.569
113

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Hrvati so se odločili, da naredijo množični harakiri. Švedi so ga že lani.
Nimaš kaj, če jim pa vladajo butalci. Mar bi se zgledovali po naši najboljši vladi, od kar nas je. Lansko jesen in zimo zdrav delovni in šolo-obvezen narod zapreti v svoje domove in občine, medtem pa je virus skakal od občine do občine in od DSO-ja do DSO-ja. A je virus sploh falil kakšen DSO? Sedaj ga bodo zoper širili pCt, medtem bo oblast maltretirala prebolele z bistveno boljšo imunostjo od C, zaradi nekih 6 mesecev potegnjenih iz zraka, in zdravo populacijo, ki ne želi na sebi preizkušati eksperimentalnih cepiv.


Vse kar govori v videu je samo resnica.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.148
5.569
113
Hrvati v Saboru brez mask ?? // v dz vsi maske
Isto na tv, ko so razne intervju oddaje. //glej zgoraj, zadnji primer Možina in Krek v nedeljo.

4 minuta je zmagovita.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Hrvati v Saboru brez mask ?? // v dz vsi maske
Isto na tv, ko so razne intervju oddaje. //glej zgoraj, zadnji primer Možina in Krek v nedeljo.

4 minuta je zmagovita.
zakaj pa so za šipami? saj če ne rabi maske, tudi šipe ne rabi, in tudi distance ne, če ti praviš da ni virusa.