Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Ce nosis pravilno masko, jaz se niti enega nisem videl, da bi jo, med rajo.
No jaz jih pa redno videvam cel kup. Zraven pa seveda še vedno tudi prav preveč ljudi, ki jih ne nosijo pravilno.
V zadnje sem videl celo junaka tvojega kova, ki je po trgovini paradiral (dobesedno, govorica telesa je dala veliko vedeti) z masko obešeno na uhelj in gledal naokoli ali mu bo kdo kaj rekel glede tega. Me je prav dobro nasmejal s svojo gesto.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.094
6.479
113
Na zacetku “epidemije”, smo nosili kar primerno, tudi dlje casa, se razkuzevali, se izogibal folka, ipd.
Ko pa spozna folk da ni kovid bav bav, pa pac nosi ae samo kot nagobcnik.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
hec je, da v zadnjem času vse več obolelih pravi, da je bav bav.
Oziroma pravijo, da je veliko večji bav bav kot so si mislili. Kaj so si pa prej mislili je pa velikokrat / prevečkrat direktno povezano z nabijanjem vsepovsod s strani tistih, ki sanjajo o covidu kot o lažji gripci, prehladu even. In to že od samega začetka, še preden se je vedelo za "log-covid" oz. daljše + doživljenjske posledice prebolevanja covida.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Skor 15 tAVŽNT CEPLJENIH.
...in na žalost spet 6 NEcepljenih mrtvih.
ooooooooooooooooo.jpg
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Ce nosis pravilno masko, jaz se niti enega nisem videl, da bi jo, med rajo. Enkrat videl edino starejsega gospoda zaprtega dol diht.
Na zacetku “epidemije”, smo nosili kar primerno, tudi dlje casa, se razkuzevali, se izogibal folka, ipd.
Ko pa spozna folk da ni kovid bav bav, pa pac nosi ae samo kot nagobcnik.
Ti itak vidiš samo take kot si ti, ker se očitno s takimi družiš.
Moja ocena je, da jih 80% pravilno nosi, 19.99% pod nosom, preostali so pa darjan
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
Tako ne bomo nikamor prisli. Cez mesec dni bo vlada uvedla PC za starejse? Ima JJ jajca?
lahko dela kar hoče ker je opozicija tiho. Opozicija pa je verjetno dogovorno tiho v zameno za molk desnice 2015 ko so čez SLO v neomejenem številu transportirali sirske doktorje, inženirje, znanstvenike, umetnike, predvsem pa ženske z otroci in starejše ljudi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
kaj je z govoricami predvsem iz drugega, nekaj pa tudi iz prvega vala, da so bolnišnice ponujale plačilo pogreba če so se sorodniki strinjali da se kot uradni razlog smrti navede covid tudi če to ni res ?


Nisem nič čutil ko sem plačal.
Tak da ne nekaj nabijat. Še smotani zavarovalniški agent je prekinil polico in prodal kao bolšo gori pa je bil respiro rok 2 leti . (pa je še tam mati vrgla denar vstran )
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.094
6.479
113
Represija takoj v akciji


Vladni odlok: Na javnih zbiranjih nad 50 ljudi bo obvezno izpolnjevanje PCT-pogoja​

 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
No ja...imaš tudi trditve da jih je vlada načrtno pobijala v DSO-jih. To je več desetkrat trdil Pbutec
kaj je z govoricami predvsem iz drugega, nekaj pa tudi iz prvega vala, da so bolnišnice ponujale plačilo pogreba če so se sorodniki strinjali da se kot uradni razlog smrti navede covid tudi če to ni res ?