Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Sicer pa dons v gostilni na malici....pridejo 4 modeli in kelnarca zahteva PCT ..in ga niso imeli in jih ni spustila v gostilno.
Jim je pa ponudila malico za s sabo katero so sprejeli takoj in seveda brez vsakršnega radikalnega balkanskega podivjanega ANTIcepilskega zblaznelega vpitja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
E_aPMtnXoAAE06f.jpg
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
Sicer pa dons v gostilni na malici....pridejo 4 modeli in kelnarca zahteva PCT ..in ga niso imeli in jih ni spustila v gostilno.
Jim je pa ponudila malico za s sabo katero so sprejeli takoj in seveda brez vsakršnega radikalnega balkanskega podivjanega ANTIcepilskega zblaznelega vpitja.
pojasnilo šefice "moje" gostilne, kamor hodim po malice/kosila/pizze, ko je na FB napisala da se rabi PCT tudi za prevzem malice: Poleg zaposlenih, morajo pogoj PCT izpolnjevati tudi VSI uporabniki storitev na terasah in vrtovih, osebnem prevzemu, dostavi, nastanitvah, …. v ta namen Odlok določa:... ...itd.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
možno...sm pa za hec mal prebrskal
mogoče pa tvoja šefica nudi usluge znotraj trgovskega centra...
pojasnilo šefice "moje" gostilne, kamor hodim po malice/kosila/pizze, ko je na FB napisala da se rabi PCT tudi za prevzem malice: Poleg zaposlenih, morajo pogoj PCT izpolnjevati tudi VSI uporabniki storitev na terasah in vrtovih, osebnem prevzemu, dostavi, nastanitvah, …. v ta namen Odlok določa:... ...itd.
Posnetek zaslona 2021-09-16 192246.png
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Matey
Najdi državo, kjer je uvedba mask kaj pripomogla k znižanju krivulje.
A da bi šel spet nazaj na razlago osnove kombinacije več smiselnih protiukrepov od katerih vsak posamezen nima nobenega velikega učinka ampak združen z ostalimi pa pripomore k boljši situaciji? Sorry, po dobrem letu in pol se mi zdi to nesmisel. Če nekdo do zdaj tega ni dojel tudi vnaprej ne bo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Saj mora veljat tudi pri policiji, tu je šlo pa za nepričakovano izredno situacijo. Vzpostavitev javnega reda in miru oz. varnosti ljudi in njihovega premoženja je prav tako na vrhu prioritet.