Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
V srbiji so od petka do danes potrdili 227 novih okužb . Umrla sta dva .
V Bosno so v minulih 24 urah potrdili 172 okužb , kar je največ od začetka pandemije. Umrla sta dva .
V Makedoniji so danes našteli 150 novih okužb.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.855
2.445
113
RTV SLO ima tri okužene s kitajskim virusom.
Zdj veste koga se je treba izogibat.
Sedaj, ko so okuženi pa izogibanje. Prej pa OK!
Da ne boš slučajno prešaltal na njihove programe, ker virus skače iz ekrana. :nigladek:
LOL. Vsak lajik ve, da virus ni FHD!
kmalu pri nas.
Zdaj ste, zadaj. To je namreč že realnost!
Lool, očitno so dovolj pametni, da nas pri vsem nategnejo.
Niso pametni, ne niso! Napram njim smo mi beboti :). S tem mislim tiste, ki brez njih na dopustu ne morete!
Če greste vi lahko do svoje lastnine tja, lahko mi zahtevamo karanteno za vas!
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.154
5.291
113
Če Slovenija nebi imela samo par km obale, od tega glavno pristanišče, ladjedelnica, nekaj km ceste nekaj klifa, cene nepremičnin pa kot v Monte Carlu, bi z veseljem, dosti raje kot pri hrvatu kupil nepremičbino pri nas v Sloveniji. Ampak žal je morje pri nas ena navadna žalost, s čolnom se nimaš kam peljat, če že, pa moraš pazit pa te ne poropi kak Maersk. Hebat ga... če rečeš da sem glup, pač sem. Še vedno pa lahko prodam, oziroma nekoč bom in si s tem zagotovil sobo v domu starostnikov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in superfly

superfly

Majstr
12. feb 2008
921
290
63
K temu lah dodaš še to, da je bila večina nepremičnin, ki so sedaj v lasti Slovencev, kupljena še za časa Jugoslavije. Zakaj bi se kdorkoli odpovedal svojemu vikendu zarad koronafobov. Še Kaco, glavni korona poročevalec, to kdaj pa kdaj počne s Krka.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.855
2.445
113
Jaz vidim samo sprehajalce. Ljubljančane :)

Jebal vas ta korona virus. Prehladm gripca. Glede na paniko ki jo zdej runo zganja bi moral biti polno mrtvih. Ljudje popadat po tleh.
Dejansko bodo pa zjebal gospodarstvo s to paniko.
Ja, sem zato. Pejte delat. Pa crkente, če ne morete delat in zaslužit denar.