Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.312
6.528
113
Fopajo šole s pravili ki jih noben ne zastop. Kake dodane vrednosti v epidemiološkem smislu pa v tem cirkusu ni. Aja, je smisel, zagont čimveč denarja za teste. Mal prej sem jih privlekel celo veliko vrečo domov. Vpraši se skupi s pametnjakovičem Gargy , kdo bo to plačal.
Da trpi ucni proces pa nikoga je moti? Da so morali zmanjsat st “preverjanj znanja” ker ocitno ni enako kvalitetno? Da se dejansko otroci naucijo manj?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.312
6.528
113
Srbi, veliki nacionalisti in netolerantni do vsega drugačnega od sebe, so sedaj užaljeni, ker AU je izgleda isto nacionalistična. Jp, karma is a bitch.
To ima sicer bolj malo veze z dejanskim razlogom izgona. Ampak je zanimivo, kako se folk napaja iz tega dogodka. Kot da komaj čakajo, da se ljudem dogajajo takšne stvari, na osebnem nivoju.
Mogoče bi lahko dohtar jest5 pokomentiral kakšna psihične težave imajo takšni posamezniki in zakaj so nevarni za družbo?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.834
2.088
113
V bistvu je Đoko poskusu nardit levo finto in pač ni šlo. Tudi jst sem nekoč službeno pri prehodu meje USA in Kanade nevede kršil nek zakon o izvajanja dela in sem kasiral doživljensko ukinitev visa waiver, pa čeprav me je na to napotil delodajalec. Ne vem zakaj sem jaz kasiral, sej papirje je narobe izpolnil delodajalec.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.499
993
113
Vem, da je off topic, ampak če bi te zanimalo:

Joe Rogan, še en "konkreten intelekt". Videjev po defaultu ne gledam, ker v 5 minutah dobim več informacij iz teksta kot iz kateregakoli videa, pa ker ne bom prispevala k zaslužku takih youtuberjev. Zato evo zate:


Izvlečki, da bo lažje:

Peterson’s saga has mostly been covered in conservative news outlets, which have relied almost exclusively on a disjointed narrative put forth by Mikhaila, a nutrition “influencer” with no medical credentials who claims to have cured her idiopathic juvenile arthritis, clinical depression, and a C. difficile infection by eating nothing but meat, salt, and water.
According to Mikhaila’s update from Russia, he was prescribed the sedative clonazepam, a benzodiazepine, by his family doctor in 2017 for anxiety stemming from a “severe autoimmune reaction to food.” Peterson’s doctor allegedly increased his dose after Peterson’s wife was diagnosed with kidney cancer in April 2019. Peterson supposedly didn’t realize he’d become dependent on clonazepam until he suffered agonizing withdrawal symptoms when he tried to quit the medication cold turkey during the summer of 2019.
Dr. Olivera Bogunovic, the medical director of ambulatory services at Boston’s McLean Hospital and an assistant professor of psychiatry at Harvard Medical School, developed an outpatient program to wean patients off benzodiazepines almost a decade ago.
Jordan reportedly unsuccessfully attempted to quit cold turkey at least once on his own, which may have set him up for future problems. “It’s called the kindling effect,” Bogunovic explained. “If you don’t detox properly the first time, every subsequent detox can be more difficult.”
Mikhaila also claims that, in addition to his dependence on clonazepam, Jordan suffered from a paradoxical reaction to the drug, which allegedly made him extremely restless. (A sedative, of course, is meant to have the exact opposite effect.) Bogunovic says that such paradoxical reactions to benzodiazepines occur in about 1–2 percent of patients.
Apparently that’s how a man who didn’t want to use drugs traveled thousands of miles to be placed in a drug-induced coma. Mikhaila said that her father was diagnosed with pneumonia “upon arrival” in Russia. If that’s accurate, then his medically induced coma may have had nothing to do with benzodiazepine withdrawal. If pneumonia is so severe that it causes respiratory failure, the patient needs to go on a ventilator simply to breathe.

Skratka: 1. Tip je bil bolj pameten od zdravnikov in se je šel "cold-turkey" odvajanja. 2. Pokasiral je posledice, ki so dobro znane kot stranski učinek. 3. Posledice je "zdravil" z eksperimentalnimi tretmaji, ker tako zelo ne zaupa sodobni medicini, da so tretmaji bili še hujši od originalne težave.


Poskusi kdaj zavit izven svojega mehurčka, je čisto prijetno.

Zdaj pa dajva končat z offtopicom.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.499
993
113
Fopajo šole s pravili ki jih noben ne zastop. Kake dodane vrednosti v epidemiološkem smislu pa v tem cirkusu ni. Aja, je smisel, zagont čimveč denarja za teste. Mal prej sem jih privlekel celo veliko vrečo domov. Vpraši se skupi s pametnjakovičem Gargy , kdo bo to plačal.
Od nekje imam v glavi podatek, da smo v prvem letu korone pokurili v povprečju vsak mesec 1 miljardo evrov oz. za toliko se je povečeval javni dolg. A smo nadaljevali z istim tempom?
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.292
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
kalbo

Cool down - saj sem na “tvoji” strani in imam poln k… nedorečenih, nepremišljenih pravil, ki se jih ni možno držati.
Letelo je bolj na darjan a in njegovo nenehno jamranje in iskanje izgovorov in iskanje, da bi “druge žrtve situacije” namesto njega rešili zadeve.
Vlači otroke v debato, kot da jih ima pet (k sreči nima …) a dejansko nima pojma kaj dajete starši in učitelji trenutno skozi.
Pa glede plačevanja vsega tega - poglej malo, tak kaki slabi dve leti nazaj, kaj sem se že takrat spraševal …
Največji fail v tej zgodbi je, da vlada, vlade (ne - ni samo naša taka katastrofa) ni uspela državljanov prepričati kaj dobro za celo skupnost - a ko berem darjančeta se mi vse bolj dozdeva, da ni krivda izključno na strani vladi …
Da ne bo kdo skočil - ne zagovarjam debilizemov od ukrepov, kar pa ne pomeni, da sem vedno in vsepovsod proti in jebuckam tiste, ki so zadolženi, da izvajajo ali nadzirajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.312
6.528
113
Ja, ker jaz in andy, gonzo, ipd smo problem, ki niti enkrat še nismo bili pozitivni, kaj šele v bolnici, ali vzeli vsaj lekadol na recept, ker smo imeli simptome.

Problem so rizični in ne zdravi ljudje. Tudi če kak zdrav tu pa tam pade na ICU, je to zanemarljivo glede na vse rizični ki so tam bolj pravilo, kot izjema.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.320
3.418
113
Evo Nemčija od poletja obvezno cepljenje.
Misliš, da bo pri nas kaj drugače???
Francija velja še samo potrdilo o cepljenju..

No po volitvah se pripravite na isto veselje.
 
  • Haha
Reactions: jonny77