Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.494
3.098
113
srđan đoković je totalno zblaznel
Srđan Đoković je kmalu po odločitvi zveznega sodišča Avstralije, kako mora njegov sin Novak Đoković zapustiti deželo ''tam spodaj'', na Instagramu objavil zgodbo, v kateri ni skrival razočaranja. ''Izveden je bil atentat na najboljšega športnika na svetu. V Novaka so izstrelili 50 metkov,'' so še kako odmevale zapisane besede, ki so jih kot udarno novico povzeli mnogi (srbski) mediji. Oče teniškega igralca je objavo hitro umaknil iz spleta, nato pa dal vsem medijem, ki so ga citirali, vedeti, kako jih čaka tožba.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.277
3.687
113
davorinm.wordpress.com
No me prav zanima. Zadnjih 10 dni sva z zeno delala od doma prakticno brez stika z ostalimi, izjema je tamala v soli.

Hcerka zbolela v torek, naredim test, negativen, ponovim test z drugim brandom, pozitiven in potem pozitiven pcr v sredo, zena zbolela vceraj in pozitivna na hitrem, pcr rezultat se caka, jaz zbolel ponoci (vrocina do 38.5, grlo, glava, utrujenost in nespecnost, nic strasnega, kot viroza, okus pa vse je edino zanimivo kava turska mi ima slab okus :norec:). Negativni trije hitri testi danes. :sprasujemse: Javim kako bo s pcr. Ampak ce so hitri res tok “zanesljivi”, pol pa tud en klinc.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.277
3.687
113
davorinm.wordpress.com
A to maš kakšen poseben razlog da rabiš test in še koga okužiš ?
Sem rekel teti na telefonu ce imajo PCR na dom, pa zaenkrat se nimajo.

Glede na to, da sem 2x cepljen, nikoli prebolel, nujno rabim pcr potrdilo, ce ne bom vsak teden v karanteni do aprila. Ker ce prebolis brez pcrja, ti ostane da se gres edino se z boosterjem cepit, kar pa je bedarija.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.041
594
113
Kakor je prišla do pcr testa ?
Ne velja več, da moraš biti pozitiven na hat ali pri samotestiranju in ti šele nato dajo termin ?
slabo se je počutla, mela je vročino ponoči, prehlad, njen zdravnik ni delu, klicala je dežurno, so rekli če se lahko preko zvema prijavi, se ni mogla in so jo kr iz dežurne napotili na PCR. zjutraj je šla na odvzem, okoli 19ih je dobla rezutat.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.682
830
113
Ksz…

A je kdo slisal, da hitri testi vcasih kazejo lazno negativni test pri Omicronu? Sem 99% pozitiven, pa mi trije hitri testi kazejo negativno. :sprasujemse:

Lahko potrdim iz prve roke.......oz. lahko so PCR lažno negativni.
Jaz in sin pozitivna doma na samotestiranju, na PCR ob negativna.
PCR narejena(jaz,sin) v razamaku 1D.
Smo že mislili, da ni Covid.....potem jaz ponovim samotestiranje po navodilu zdr. cez 2D in pri sinu cez 4D(takrat že oba brez simptomov)...takrat tudi oba PCR pozitivna.
Po vseh pravilih bi lahko, do potrjenega pozitivnega PCR ,...skoraj cel teden skakala naokrog .

Vsi vzorci vzeti iz nosa in že pri mojem 1 samotestiranju(bil praktično brez simptomov) , "pozitivna" črtica hudo temna....predvidevam ,da sem imel precej virusa v nosu...