Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Irska in Singapur znova v velikih skrbeh in verjetno pred ponovnimi omejtvami in zapiranji.
Precepljenost na Irskem 89% populacije starejše od 12 let, Singapur pa 94% iste populacije.


 
Nazadnje urejeno:

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Ko te premestijo na intenzivno terapijo in priklopijo na ventilator, gre zares. Tam ljudje umirajo. Če preživiš, si srečen, da spet zagledaš ta svet. Mojim svojcem so sprva rekli, da je veliko vprašanje, ali se bom zbudila, ker imam hude zaplete, in da morajo biti pripravljeni tudi na najhujše.


Toda 16. dan jim je le uspelo zbuditi me iz kome. Takrat si zmeden, ne veš, kje si, vidiš različno svetlobo. Meni se je v komi ogromno dogajalo. Kot da bi se mi vrtel film v različnih epizodah, občasno sem videvala tudi belo in oranžno svetlobo. V komi je bilo, kot da bi vedela, da sem težka covidna bolnica, ampak da sem nekje v tujini. Ko sem se zbudila, sem bila še vedno prepričana, da nisem v UKC, ampak v tujini, in sem tudi moža vprašala, kdaj me je pripeljal v Ljubljano.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Mike je oči zaprl za vedno. Žrtvoval je največ kar lahko človek žrtvuje. Notranji instinkt ga je odvračal od usodnega koraka, vendar je bil zunanji pritisk prevelik in je pod njim klonil. Verjetno so mnogi prepričani, da je bila njegova žrtev nujno potrebna za dobrobit današnjega sveta, zagotovo pa njegovi najdražji imajo svoj pogled na to. Kljub veliki žalosti so zmogli toliko moči, da svetu povedo njegovo zgodbo, da ne ostane zamolčana, tako kot mnoge podobne.


I was afraid of getting the vaccine for fear that I might die. At the insistence of my doctor, I gave in to pressure to get vaccinated. On August 17th I received the Moderna vaccine and starting feeling ill three days later. I never recovered but continued to get worse. I developed multisystem inflammation and multisystem failure that medical professionals could not stop. My muscles disappeared as if to disintegrate. I was in ICU for several weeks and stabbed with needles up to 24 times a day for those several weeks, while also receiving 6 or 7 IVs at the same time (continuously). It was constant torture that I cannot describe. I was no longer treated as a human with feelings and a life. I was nothing more than a covid vaccine human guinea pig and the doctors excited to participate in my fascinating progression unto death.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.155
2.332
113
Zanimivo, da je cisto povsod enak tekst te zgodbe in niti malo drugacne ni nikjer. Sumljivo. Pa tudi ce je res, en primer na vec miljard ...
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Imam manj kot 200 sorodnikov, prijateljev in sodelavcev s katerimi vsaj 1x na leto poklepetam. Oni sami iz podobnega kroga ljudi imajo 4 z resnimi zapleti, eden od njih je že pokojni. Vsi so iz populacije 50-. To sicer ni neka cifra med precej solidnim številom ljudi (dajmo reči med 200x200), je pa taka, da bi morala dvigniti marsikatero obrv.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

SirFartsalot

Fizikalc
23. okt 2021
202
108
43
srčno upam da ne. antivaksarji ne bi smeli imet volilne pravice. po moje niso sposobni realne presojenobene stvari. to je moje mišlenje.
namreč, da postaneš antivaksar moraš verjet fakenews-om, in če verjameš nečemu, kar je zlagano, potem nisi moder mož.
On te je spraševal za necepljene. Ne za extremne "antivaksarje".
Najprej to loči, ker je velika razlika.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
Ne, po resnici rečeno ne vem. Deluje mi skeptik, ampak ne na totalno extremno varijanto. Lahko se pa motim.
Ampak v vsakem primeru je fant vprašal za necepljene in ti si odgovoril "srčno upam da ne". Posledično je sledil moj post ...
kaj pa ste necepljeni, kot pa antivakseri? antivakser pomeni, da nisi prejel cepiva. ti si torej antivakser, pa lahko tisočkrat ponoviš, da verjameš v medicino.
in antivakser danes v covid dobi, kateri vidi, da je na intenzivni 80% necepljenih in se še kr drži svoje vere, ne bi smel volit, ker zame tak človek nima vse pošlihtano v glavi.
to, da si pa v mladosti pred 30imi leti prejel cepivo po obveznem programu, to te danes ne uvršča med cepilce covid dobe.
 
  • Haha
  • Ljubezen
Reactions: jonny77 in SamSvoj