Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

SirFartsalot

Fizikalc
23. okt 2021
202
108
43
Ej model, jaz si ne morem pomagat... ampak jaz si tebe predstavljam nekako takole :

unvaccinated.jpg
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Tako je predsednik tamkajšnje zdravniške zbornice Chris Perry zagrozil sodržavljanom, da jih bodo, če se bodo skušali cepljenju izogniti, dolete visoke globe in kazenski pregon. Še več, čisto mogoče, da bodo popolnoma izolirani v družbi. »Življenje bo za tiste, ki zavračajo cepljenje, bedno. Ne boste se uspeli skriti,« je dejal za 9 Network. Ob tem je prebivalce Queenslanda, ki so se odločili, da se ne bodo cepili, označil za norce. Ob tem je posvaril tudi gostince: »V barih morajo preveriti ali so gosti cepljeni, preden jih spustijo v notranjost lokala. Če tega ne bodo počeli, bodo zaradi kazni propadli.«
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
V bolnišnicah je hospitaliziranih 1074 covidnih bolnikov, najmlajši je star 20 let.
236 jih potrebuje intenzivno nego, med njimi je tudi 18-letni bolnik.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.767
-8.641
113
En "darjan" na slo-tech

Star med 40 in 45 let. Danes odpuščen iz UKC po 19 dneh. Na začetku 8 dni med 39 in 40 vročine v valovih. Potem so me peljali na UKC, na oddelek z blažjimi primeri. Odkrita COVID pljučnica. Zdravila in dodaten kisik niso prijeli. So me peljali na pol intenzivno (nisem bi ves čas pri zavesti in tudi ne na respiratorju) dali močna zdravila, ki so prijala. Potem je sledilo počasno okrevanje (da sem sploh lahko začel s hojo) z zmanjšanjem količine dodanega kisika. Premikam se že lažje, bolj me utrudi govorjenje - ampak se stanje boljša. Še kakšen mesec tablet potem pa preiskave, če so mi tablete pustile kakšne poškodbe.
Se nisem cepil, ker se mislil, da meni, pri tej starosti, COVID ni nevaren (nobenih pridruženih bolezni in razvad, ki bi vplivale na slabši potek).
 
  • Jezen sem
Reactions: bizi

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
Še enkrat vam bom poskusil kar se da "nežno" namignit : fajn premislite, kaj si želite fantje in dekleta. Fajn premislite...
Ker saj veste. Smo hitro prišli od "naslednjih 14 dni je ključnih", do... no saj vemo kam. Ko boste enkrat dali svoje pravice politiku v roke, jih ne bo več spustil iz rok.
Samo poglejte malo "začasni krizni DDV" in podobne zadeve...

Zatorej ponavljam. Fajn premislite kaj si želite.
kera dekleta?
drugo od tebe napisano me pa itak ne zanima, ker samo paničariš.
torej nazaj k temi: ki so dekleta?
 

SirFartsalot

Fizikalc
23. okt 2021
202
108
43
kera dekleta?
drugo od tebe napisano me pa itak ne zanima, ker samo paničariš.
torej nazaj k temi: ki so dekleta?
Menda je kako dekle tukaj? Ne vem.

Paničarim? Jaz? Kje pa. Jaz samo povem tisto kar je očitno. Če si kdo zatiska oči pred tem, pa to ni moj problem ;)
Krizni DDV so že znižali nazaj? Ne? Zakaj ne? Saj je bil zgolj začasni :)
Da ne bo ratalo tako "začasno" še kaj drugega ;)
 

SirFartsalot

Fizikalc
23. okt 2021
202
108
43
te stvari pusti za volitve.
Volitve bodo prepozno.
Ko enkrat pustiš da politik (pa katerikoli) nekaj vzame, tega ne boš dobil nazaj. DDV sem dal za primer takega natega naroda. In tisti ki verjame da janezek in njegovi kampanjoni resno delajo v korist naroda, je milo rečeno taka naivčina da se sam bog usmili.

Torej. Zgolj opozarjam kaj se lahko zgodi če boste plešastemu pustili da gre predaleč, možakar.
Chill. Saj če se vam jebe, ... tudi prav ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in mirsi