Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Nazadnje k sm pogledu, epidemija ni razglasena, prav tako tudi ne izredne razmere. Pa imamo trenutno dalec najslabso situacijo od leta 1991 naprej. Kako to?
 

SirFartsalot

Fizikalc
23. okt 2021
202
108
43
Prišli smo v situacijo da vsi v Sloveniji napeto čakamo uradno informacijo da je umrla LETOS v bolnici več kot ena CEPLJENA oseba zaradi covida
ker...ko bo to ven prišlo bodo tukaj na Alterju anticepilci šponali 30 ur na dan...
Ma daj ne seri model.

Tole kar sem napisal nima nič s tem ali je umrla ena cepljena oseba, 100 njih ali nobena.
Gre se za to da prehajamo v vedno bolj fašistične metode ločevanja "pridnih" (cepljenih) in "barab" (necepljenih), čeprav je vsakemu ki ima 2 možganski celici (pa na katerikoli strani že bil) jasno da to kar se gremo trenutno NI metoda preprečevanja kovida in da v celotnem tem procesu brez pravic ostajate tudi "ta pridni" (cepljeni).
Ampak glej, ti kar trobi tvojo propagando še naprej. itak mi ni jasno kaj misliš da boš dosegel z njo (news flash - dosegel ne boš nič).

In by the way, glede tega nisi nič boljši od najhujših teoretikov zarote in antivaxx-erjev ki verjamejo v to, da jih Bili gejts čipira preko cepiv.
Oboji nonstop limate en in isti drek in ste prepričani da boste s tem kaj dosegli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Sj vem da te je zadelo direkt v živec
Dovolj tvojega spamanja.
Gremo nazaj na covid.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Za večno predsedovanje SLO vladi :evil: :aplauz:
Posnetek zaslona 2021-11-15 193100.png
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
ce bi se v parlamentu tako poenotili kot je covid kriza na alterju poenotila drugace mislece

karkoli 123 napise mu nekriticno, brez preverjanja, prikima tudi nasprotna (cepljena) politicna opcija