Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Da imajo većerovci tudi že tretjo dozo v sebi...medtem ko veselo sodelujejo na anticepilskih shodih.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Ne glej samo na svoje. Pomisli malo tudi na vse druge, ki jih od cepljenja odvračaš s svojo proticepilsko propagando.
Kar reži se, tele egoistično. Zaradi tebe in tebi podobnih imamo tako sranje. Žal so dohtarji preveč etični, da bi v primeru bolezni take nagnali domov, naj si s čajčki zdravijo to "gripico". Sem videl zadnjič tistega župnika, ki je hropel iz postelje, da se ni cepil, ker da je zdrav in da zdravo živi. :nigladek:
 
  • Haha
Reactions: jonny77

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Nobeden mi ni heknu accounta. Necepljeni, stari in mladi ste krivi, da se sesuva naš zdravstveni sitem, pa če to obračaš, kakor ti paše. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sandra

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Predvsem necepljeni stari, in za njih, recimo 60+, 65+, naj bo cepljenje obvezno, ce ze s cepljenjem resujemo zdravstvo.
Ne pa da se poskusa preko PC pogoja v cepljenje "prisiliti" delovno aktivne, studente,...
Tut ce pod 40 let vse 3x pocepimo to nima bistvenega vpliva na hospitalizacije, to je najbrz jasno
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Jaz se sploh ne čudim, da je tako. Znancu je sin iz vrteca prinesel domov corono. Ker žena ni cepljena mora biti v karanteni z malim 10 dni. On je cepljen in glej ga zlomka, na INZJ so mu rekli, da ne rabi biti v karanteni, ker je cepljen. In to brez testiranja. Jaz mislim da bi v tem primeru kljub temu, da je oseba cepljena morala biti v karanteni ali se vsaj redno testirati.
Lahko bi se samoizoliral...problem vidim v tem da se vsem nekaj zdi...eni bi se sli lock drugim prekuzevanje tretji sam grpica cetrti bergamo...ker se vsem samo nekaj zdi...
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.155
2.332
113
Lahko bi se samoizoliral...problem vidim v tem da se vsem nekaj zdi...eni bi se sli lock drugim prekuzevanje tretji sam grpica cetrti bergamo...ker se vsem samo nekaj zdi...
Saj to je problem, ker vsi ti ki so na mrtvo proti cepljenju niso sposobni nekega KP razmišljanja, jim je treba čsito vse servirat, kaj smejo kaj ne smejo, kaj lahko, kaj ne.. Le da je problem pri njih še tam, da ko jim omeniš kaj ne smejo in kaj ni dobro počet, pride do eksplozije. Ne trdim, da so vsi takšni, jih je pa veliko. Nekateri so tudi samo taki, da potrebujejo za čisto vse neka navodila, še za it kakat jih rabijo. Zato imamo sedaj takšen problem, je pa identičen tudi v podobnih situacijah. Nekateri namreč otroka pustijo v vrtcu tudi, če ima prehlad, kiha, šmrka itd, navodila v rtca so pa jasna, da otroka v tem primeru obdržimo doma. Ampak ne, nekaterim je to samo prehladek in otrok se lepo znajde v vrtcu in noben mu ne sme nič rečt, še najmanj pa vzgojiteljica.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.155
2.332
113
Neki podobnega je to, kot je zate šajtrga, zame pa karjola. Nič ni to strokovno, samo na različnih koncih SLO istim zadevam drugače rečemo.