Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

zakon

Guru
16. maj 2008
8.732
791
113
toti Maribor
Jaz se sploh ne čudim, da je tako. Znancu je sin iz vrteca prinesel domov corono. Ker žena ni cepljena mora biti v karanteni z malim 10 dni. On je cepljen in glej ga zlomka, na INZJ so mu rekli, da ne rabi biti v karanteni, ker je cepljen. In to brez testiranja. Jaz mislim da bi v tem primeru kljub temu, da je oseba cepljena morala biti v karanteni ali se vsaj redno testirati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert in semnov

damirj

Guru
9. maj 2012
5.155
2.332
113
Če nimaš v nosu dovolj virusov, kar ti tudi HAT test pove, potem zakaj bi to bilo potrebno? A vi ko ste v družbi, si porivate prste v nosove drugih ližete smrklje ali še kaj drugega? Bljak..
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.078
113
Ne glej samo na svoje. Pomisli malo tudi na vse druge, ki jih od cepljenja odvračaš s svojo proticepilsko propagando.
Vedno sem bil za cepljenje starejše + rizične populacije minus prebolevniki.

Cepljenje 60-, kjer skoraj nihče ne umre, pa po lastni želji.

In še vedno sem mnenja, da je masovno cepljenje, napaka, še posebej s cepivi, za katere ni dolgoročnih podatkov.

Raje ne razmišljam, kaj bo, če bodo kakšni dolgoročni stranski učinki. Upam, da se motim in da jih ne bo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Vedno sem bil za cepljenje starejše + rizične populacije minus prebolevniki.

Cepljenje 60-, kjer skoraj nihče ne umre, pa po lastni želji.

In še vedno sem mnenja, da je masovno cepljenje, napaka, še posebej s cepivi, za katere ni dolgoročnih podatkov.

Raje ne razmišljam, kaj bo, če bodo kakšni dolgoročni stranski učinki. Upam, da se motim in da jih ne bo.
Glej, imam precej opravkov s starejšimi ljudmi, v glavnem s 75+. Ko jih sprašujem, zakaj se ne cepijo, mi v glavnem odgovorijo, kako na internetu prebirajo o škodljivih učinkih cepljenja. Torej, če berejo tebe, nikjer ne vidijo, da cepljenje zagovarjaš, temveč vidijo stotine tvojih linkov, ki govorijo drugače.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.856
10.560
113
kod Džej-Zija
Glej, imam precej opravkov s starejšimi ljudmi, v glavnem s 75+. Ko jih sprašujem, zakaj se ne cepijo, mi v glavnem odgovorijo, kako na internetu prebirajo o škodljivih učinkih cepljenja. Torej, če berejo tebe, nikjer ne vidijo, da cepljenje zagovarjaš, temveč vidijo stotine tvojih linkov, ki govorijo drugače.
Njemu je itak pomembno samo, da sta foter in mati cepljena, za ostale ga pa boli kita. Sicer bi malo bolj odgovorno pisal. Lep primer je bil ponujanje aspirina med prebolevanjem. Upam, da ga ni kdo resno jemal.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.078
113
Glej, imam precej opravkov s starejšimi ljudmi, v glavnem s 75+. Ko jih sprašujem, zakaj se ne cepijo, mi v glavnem odgovorijo, kako na internetu prebirajo o škodljivih učinkih cepljenja. Torej, če berejo tebe, nikjer ne vidijo, da cepljenje zagovarjaš, temveč vidijo stotine tvojih linkov, ki govorijo drugače.
Tudi mojemu očetu sem postregel s temi podatki, pa se je vseeno odločil za tretjo dozo. Mislim, da se je odločil pravilno, ker je rizik pri te starosti prevelik. Tudi cepljenje mu ne garantira preživetja.
Mi pa ni bilo lahko pri srcu, ko sem pa slišal iz prve roke za primere, ko so umrli tisto noč po cepljenju.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.509
4.620
113
Ne odvrnit od cepljenja. Predstavil sem mu vsa dejstva. Pozitivna in negativna. Odločitev je bila njegova.
Dejstva iz uradnih virov ali tvojih FB, Youtube referenc, ki jih dnevno spljuvaš na ta forum? V obeh primerih je očitno oče precej pametnejši od sina. Ni hotel slišat o konjski pasti ali kako?
 
  • Haha
Reactions: zino