Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

SirFartsalot

Fizikalc
23. okt 2021
202
108
43
kaj pa ste necepljeni, kot pa antivakseri? antivakser pomeni, da nisi prejel cepiva. ti si torej antivakser, pa lahko tisočkrat ponoviš, da verjameš v medicino.
in antivakser danes v covid dobi, kateri vidi, da je na intenzivni 80% necepljenih in se še kr drži svoje vere, ne bi smel volit, ker zame tak človek nima vse pošlihtano v glavi.
to, da si pa v mladosti pred 30imi leti prejel cepivo po obveznem programu, to te danes ne uvršča med cepilce covid dobe.
Majstor, jaz brez problema prejmem cepiva za stvari za katere ocenim da so mi dejansko nevarne (in ne, ne govorim zgolj o cepivih po obveznem programu) in kjer ocenim da plusi prevagajo minuse.
Je razlika med necepljenim proti kovidu in antivakserjem. Če tvoji možgani tega niso sposobni procesirat, potem je to tvoj problem ne moj.

Če se ti pustiš za takšne odločitve voditi zgolj iz strani "stroke" in "vladajočih" je to, spet, tvoj problem. Jaz pa rad razmišljam z lastno glavo.

Propagando o tem koliko necepljenih je na intenzivni si pa, dokler so tam po večini starejši, vtakni tam kamor sonce ne sije. Ali postavi podatke v pravilen kontekst ali pa nehaj opletati z njimi naokoli.
Goebels bi bil ponosen na vas.

Pa brez zamere.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SamSvoj

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.682
6.893
113
Malo fyi...primerjava koliko ljudi je umrlo v tem mesecu:

15-24 starosti, nobene smrti
35-44 starost, nobene smrti
45-54 starost, 1 moški
55-64 starost, 6 moskih, 5 zensk

ostalo vse nad 65 let, a vsi ukrepi so proti otrokom in normalni delovni populaciji? Vlada dela, a stari je ne jebejo 5 posto, cepit pa bi se morali vsi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in Utisevalec

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
Malo fyi...primerjava koliko ljudi je umrlo v tem mesecu:

15-24 starosti, nobene smrti
35-44 starost, nobene smrti
45-54 starost, 1 moški
55-64 starost, 6 moskih, 5 zensk

ostalo vse nad 65 let, a vsi ukrepi so proti otrokom in normalni delovni populaciji? Vlada dela, a stari je ne jebejo 5 posto, cepit pa bi se morali vsi.
ki si to dobo?
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Malo fyi...primerjava koliko ljudi je umrlo v tem mesecu:

15-24 starosti, nobene smrti
35-44 starost, nobene smrti
45-54 starost, 1 moški
55-64 starost, 6 moskih, 5 zensk

ostalo vse nad 65 let, a vsi ukrepi so proti otrokom in normalni delovni populaciji? Vlada dela, a stari je ne jebejo 5 posto, cepit pa bi se morali vsi.
mal korekcije,
35-44 starost, 1 moski
55-64 starost, 7 moskih, 3 zenske

vir NIJZ
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.682
6.893
113
Jaz sem gledal sledilnik, tam je datum do 14.11, tako da verjetno jih je še več, kot je napisal Evrokrat, ampak lepo se vidi "kdo je spet na udaru" in koga stroka/vlada jebe, da je odgovoren za stanje.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Imam manj kot 200 sorodnikov, prijateljev in sodelavcev s katerimi vsaj 1x na leto poklepetam. Oni sami iz podobnega kroga ljudi imajo 4 z resnimi zapleti, eden od njih je že pokojni. Vsi so iz populacije 50-. To sicer ni neka cifra med precej solidnim številom ljudi (dajmo reči med 200x200), je pa taka, da bi morala dvigniti marsikatero obrv.
Maš srečo.
Traja, da ugotoviš človek , a je to v Sloveniji ali kje južneje.
Vidiš po policajih in avtu.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.246
9.426
113
EU
srčno upam da ne. antivaksarji ne bi smeli imet volilne pravice. po moje niso sposobni realne presojenobene stvari. to je moje mišlenje.
namreč, da postaneš antivaksar moraš verjet fakenews-om, in če verjameš nečemu, kar je zlagano, potem nisi moder mož.
Buster odmerek ti je zamračil um, zato imaš takšno mišljenje.
 
  • Ljubezen
Reactions: zino

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.647
465
83
Tolmin
srčno upam da ne. antivaksarji ne bi smeli imet volilne pravice. po moje niso sposobni realne presojenobene stvari. to je moje mišlenje.
namreč, da postaneš antivaksar moraš verjet fakenews-om, in če verjameš nečemu, kar je zlagano, potem nisi moder mož.
Blindvaxarji po moje tudi ne saj niso modro razmislili - obešati na svoj imunski sistem nekaj nepreizkušenega oziroma sedaj že dokazano dvomljivega delovanja je milo rečeno bolno.
Glede fake news pa smo prišli tako daleč, da preprosto ne moreš verjeti prav nobenemu zapisu, ki jih v zadnjemu času največ prebiramo na internetu.
Pa ne čitaj samo Slo. rumenih časnikov, čeprav je dolžnost "cookiev", da pač ponujajo linke z zadevami, ki ji človek že prej opazuje.
Če zase misliš, da si "modri mož" prečitaj zapise, kaj vse so obljubljali od cepiv in spotoma se še vprašaj, katera cepiva so ostala v uporabi, njihovi učinkovitosti, razvoju ter prilagoditvi na nove seve od odkritja naprej in zakaj.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
Blindvaxarji po moje tudi ne saj niso modro razmislili - obešati na svoj imunski sistem nekaj nepreizkušenega oziroma sedaj že dokazano dvomljivega delovanja je milo rečeno bolno.
Glede fake news pa smo prišli tako daleč, da preprosto ne moreš verjeti prav nobenemu zapisu, ki jih v zadnjemu času največ prebiramo na internetu.
Pa ne čitaj samo Slo. rumenih časnikov, čeprav je dolžnost "cookiev", da pač ponujajo linke z zadevami, ki ji človek že prej opazuje.
Če zase misliš, da si "modri mož" prečitaj zapise, kaj vse so obljubljali od cepiv in spotoma se še vprašaj, katera cepiva so ostala v uporabi, njihovi učinkovitosti, razvoju ter prilagoditvi na nove seve od odkritja naprej in zakaj.
nič ne čitam, ti iz svoje izkušnje povem, da sem cepljen in še vedno živ. je to dovolj zate?
ti zase misliš, da si modri mož?
mutacije seva so zaenkrat normalna zadeva, zato dvomljivo delovanje
bolni so pa oni v večini necepljeni na intenzivni.
ajd!
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.509
4.620
113
Blindvaxarji po moje tudi ne saj niso modro razmislili - obešati na svoj imunski sistem nekaj nepreizkušenega oziroma sedaj že dokazano dvomljivega delovanja je milo rečeno bolno.
Glede fake news pa smo prišli tako daleč, da preprosto ne moreš verjeti prav nobenemu zapisu, ki jih v zadnjemu času največ prebiramo na internetu.
Pa ne čitaj samo Slo. rumenih časnikov, čeprav je dolžnost "cookiev", da pač ponujajo linke z zadevami, ki ji človek že prej opazuje.
Če zase misliš, da si "modri mož" prečitaj zapise, kaj vse so obljubljali od cepiv in spotoma se še vprašaj, katera cepiva so ostala v uporabi, njihovi učinkovitosti, razvoju ter prilagoditvi na nove seve od odkritja naprej in zakaj.
Saj se zavedaš, da vas je vsak dan manj? V večini bolj normalnih držav s prostim dostopom do cepiv so cepljeni v ogromni večini. Precej živi bi rekel.

Sploh mi je kul, ko se peščica boječk prerekate s cepljenimi in jih prepričujete, da so pohabljeni, mrtvi, bolni in ne vem kaj še vse, oni pa ne vedo nič o tem.

Vemo pa, da lep procent vaše kaste v zrelih letih prepričuje sestre v bolnicah trenutno naj povečajo dozo kisika. Če sploh še lahko govorijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in zino

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.647
465
83
Tolmin
nič ne čitam, ti iz svoje izkušnje povem, da sem cepljen in še vedno živ. je to dovolj zate?
ti zase misliš, da si modri mož?
mutacije seva so zaenkrat normalna zadeva, zato dvomljivo delovanje
bolni so pa oni v večini necepljeni na intenzivni.
ajd!
Čitam - necepljen in preboljen in še vedno živ ;)
Če so v par mesecih razvili cepivo na katerega lahko "obesiš" antigen katerega koli virusa se postavi vprašanje zakaj niso še "obesili" gor delte,...
Cepljenih pa po zagotovilih cca. pol leta nazaj sploh ne bi smelo biti v bolnišnicah razen zaradi rezanje kurjih oči iz stopal ;)
 
  • Haha
Reactions: zino in mosseero

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.858
10.561
113
kod Džej-Zija
Saj ne, da to ni bilo tu gor ene 100x že napisano. Pfizer z delta modifikacijo je že dolgo v postopku. Nekje sredi zime bo dostopen. Testiranje in birokracija pač vzame svoj čas.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.509
4.620
113
Saj ne, da to ni bilo tu gor ene 100x že napisano. Pfizer z delta modifikacijo je že dolgo v postopku. Nekje sredi zime bo dostopen. Testiranje in birokracija pač vzame svoj čas.
Anticepilci vpijejo in jamrajo nad prehitro narejenimi smrtno nevarnimi cepivi, sedaj pa enako vpijejo in jamrajo zakaj ne naredijo delta posodobitve hitreje in mimo vseh kontrol. In povrhu se itak ne upajo cepit. Prave perle res.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
Čitam - necepljen in preboljen in še vedno živ ;)
Če so v par mesecih razvili cepivo na katerega lahko "obesiš" antigen katerega koli virusa se postavi vprašanje zakaj niso še "obesili" gor delte,...
Cepljenih pa po zagotovilih cca. pol leta nazaj sploh ne bi smelo biti v bolnišnicah razen zaradi rezanje kurjih oči iz stopal ;)
ti bom poskušal odgovorit na zelo zapleteno vprašanje iz tvoje strani:
mogoče zato, ker ko so razvijali cepivo, delta še obstajala ni
in greš zdaj delat cepivo za delto, rabiš nekaj mesecev, ko cepivo imaš odobreno, je tukaj gama

al kakšen odgovor imaš ti na to vprašanje?