Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
Pogoj PCT velja od srede dalje... Zakaj mene že danes na vhodu v knjižnico preverjajo??

Btw, v službi so preverjanje PCT organizirali tako, da moramo vsi podpisat izjavo, da izpolnjujemo PCT. Kdor ne, je prijazno vabljen k prevzemu testov za samotestiranje. To je to. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113

Bravo egoizem
To ni egoizem ampak skrb za prodajo cepiv.

Če ti meni podariš npr, srajco ki jo ne rabiš, potem jo jaz ne bom kupil v trgovini. (prodana ena srajca)
Če pa jo vržeš proč, bom pa slejkoprej prisiljen, da kupim novo. (prodani dve srajci)
 
  • Všeč mi je
Reactions: tsunami in jendomen

B81

22. jul 2007
36.323
10.149
113
Malo slabo racunajo na nijz. Danes se mi iztece 8 mesecev od potrjenega covida in sem se sel cepit, da bom samo enkrat ne dvakrat (znotraj 8 mesecev po okuzbi), ampak mi je ona pupa tam rekla, da morm dvakrat bit. Šmrkla.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Pogoj PCT velja od srede dalje... Zakaj mene že danes na vhodu v knjižnico preverjajo??

Btw, v službi so preverjanje PCT organizirali tako, da moramo vsi podpisat izjavo, da izpolnjujemo PCT. Kdor ne, je prijazno vabljen k prevzemu testov za samotestiranje. To je to. :)

Pri nas s to razliko da ne rabiš nič podpisovat, tisti ki niso testirani samo prinesejo račun. Sicer pa s temi nimamo več problemov, tisti trije ki še niso P&C se sami precej bolj držijo ukrepov kot ostali, jih ne rabiš nič opozarjat, prej obratno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey
19. jul 2007
2.820
1.536
113
1631534470571.png


Sej, pol tud gostinci in podobni ni treba, da preverjajo pogoje... Zakaj se jim to vsiljuje?

Ciljal sem na to, da je lastnoročna podpisana izjava za normalnega dovolj resna in zavezujoča stvar, da ni nobene potrebe nekih scanov/telefonov/cegelcov kazat.
Se pravi, da je to povsem ustezen način preverjanja pogojev za civilizirane ljudi. Če pa kdo podpisovanje izjave o izpolnjevanju PCT pogoja (brez kazanja QR kod) razume, kot da v resnici ni potrebno izpolnjevati PCT pogoja, pa kaže na drugačne težave (balkan.press)
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.029
4.020
113
Problem je da nov odlok zapoveduje obvezno preverjanje PCT pogoja na vhodu v objekt za stranke in zaposlene in razni podpisi ne veljajo nič. Po novem mora uporabnik/lastnik prostora kjer se zahteva PCT pogoj določit odgovorno osebo, ki pogoje preverja in zaposlenim in strankam odkloni/onemogoči uporabo storitve oz. prisotnost pri delu.

Če inšpekcijski nadzor odkrije nepravilnosti se kaznuje poleg kršitelja še firmo/zavod/.. in odgovorno osebo, tako da verjemite da bo kmalu povsod stal en na vhodu in tole striktno preverjal.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.032
3.924
113
Itaq je treba začeti kontrolirati te PCT pogoje.
Ker moji Anticepilci že trenirajo tek na 100 metrov, da bodo lahko pobegnili inšpektorju.
 
  • Haha
Reactions: endvatri