Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Neumorno trd kot mirsi.
Sicer je mirsi poseben, ampak tokrat ima prav. Namesto, da bi poudarili, kje se je okužila (če ve), da bi mi lahko to vzeli kot koristno informacijo, opisujejo simptome.
Isti k… kot vaške čveke, čuj a veš, da se je včeraj ta pa ta sosed skantal. Pa kaj mu je, itd. Nobenega pa ne zanima zakaj in kako bi lahko prometno preprečil.
 
19. jul 2007
2.820
1.536
113
Sicer je mirsi poseben, ampak tokrat ima prav. Namesto, da bi poudarili, kje se je okužila (če ve), da bi mi lahko to vzeli kot koristno informacijo, opisujejo simptome.
Isti k… kot vaške čveke, čuj a veš, da se je včeraj ta pa ta sosed skantal. Pa kaj mu je, itd. Nobenega pa ne zanima zakaj in kako bi lahko prometno preprečil.
Ker to, kje se je ona okužila bo pa res pripomoglo, da se bo preprečilo, da se kdo drug okuži. Ker to da ti ne veš, kje se je ona okužila, je ključni moment, ki preprečuje, da bi bil ti na varni strani in da bi se ustavil COVID
Upoštevajoč vse darjan-e, ki razlagajo, da bi (so ga že večkrat) preboleli COVID brez najmanjših problmov, je kar smiselno da se ljudi izobrazi, kaj COVID pravzaprav je.

Resno, kje se vi vse najdete. :bonk:
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Ker to, kje se je ona okužila bo pa res pripomoglo, da se bo preprečilo, da se kdo drug okuži. Ker to da ti ne veš, kje se je ona okužila, je ključni moment, ki preprečuje, da bi bil ti na varni strani in da bi se ustavil COVID
Upoštevajoč vse darjan-e, ki razlagajo, da bi (so ga že večkrat) preboleli COVID brez najmanjših problmov, je kar smiselno da se ljudi izobrazi, kaj COVID pravzaprav je.

Resno, kje se vi vse najdete. :bonk:
Izpod oddeje sem ravno privekal. Zdej grem pa raje kar spet nazaj.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Brez PCTja boste kot klošarji... dokler vam bodo pustili.

E_G4PWmXMAYPBTl.jpg
Sej veste nabijalkoti, da je tole, kar zdaj počnejo s temi odloki sprejetimi v soboto na dopisnih sejah višek neumnosti. Dosegli bodo samo to, da jih bo še manj ljudi upoštevalo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Poleg tega pa namesto da bi recimo na 20% se upostevalo, bo posledicno skoraj povsod neupostevano, ker kontrole ne bo mozno imeti.
Edino ce bodo mestni redarji se to poceli, sevesa brez zakonske podlago, sprejeta pooblastila kar tako
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Saj, ampak da bi vec bilo takih, se tudi zdaj lomijo kopja na navadnem delavcu.
Ni mu lahko, prav smilijo se mi tisoci, porinjeni v kot :/
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Ker to, kje se je ona okužila bo pa res pripomoglo, da se bo preprečilo, da se kdo drug okuži. Ker to da ti ne veš, kje se je ona okužila, je ključni moment, ki preprečuje, da bi bil ti na varni strani in da bi se ustavil COVID
Upoštevajoč vse darjan-e, ki razlagajo, da bi (so ga že večkrat) preboleli COVID brez najmanjših problmov, je kar smiselno da se ljudi izobrazi, kaj COVID pravzaprav je.

Resno, kje se vi vse najdete. :bonk:
Če bi vedeli, katere vladne odloke in priporočila je kršila (kot sem spraševal v prejšnjem postu) bi nam bolj koristilo, kot info kateri noht ji je izpadel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
  • Žalosti me
Reactions: Robert

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113

"Vsaka smrt zaradi covida-19 je popolnoma nepotrebna"​


Seveda, zaradi kovida ja, ampak teh je malo, ponavadi so s kovidom.
Retorika stroke je ze na taksnem nivoju da je folku kr slabo ko jih poslusajo. Ni cudno da je nastal odpor do cepljenja
 
  • Všeč mi je
Reactions: tsunami in jendomen