Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Takrat je bil na uradu tudi srednji razred, zdaj pa se navalilo direkt na najbolj ranljive.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.257
2.416
113
Pomurje
Nič ne bom preverjal.

Fak off imate cepljeni in necepljeni.

Nisem v službi zato, da preverjam zaposlene in kupce.
Vsak ima možnost cepljenja če želi. Če ne njegova volja.
Podpiši papir da si pct in konec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen
19. jul 2007
2.820
1.536
113
V sredo se začne boj za malega človeka.

Srečno vsem.
Mah ja, za eno veliko množico ljudi se v sredo ne bo spremenilo povsem nič, da ne boš precenjeval moč množice (sicer to ne pomeni, da te nihče, ki sicer izpolnjuje pogoj PCT, ne bo podprl v "boju za malega človeka").

A je bilo v medijih (ne spremljam) kje objavljeno, koliko ljudi, ki se jih to tiče (> 12 let) izpolnjuje PC pogoj?

PS: Recimo tudi jaz, kar se tiče PCT-ja in "srede" sploh ne spremljam (kolikor preletim na Alterju), ker sam in vsi okoli mene izpolnjujemo PCT. Spremljam toliko, da vidim, kako se spoprijemamo s COVID-om, kako ukrepi "pravilni in smiselni, razumni", zavedajoč se, da kljub temu, da če se me ne dotika konkretno, da se me pa posredno. Ni pa kakšne osebne bolečine tukaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.009
3.523
113
41
Lj
Cel zahodni svet je lahko 70%+ precepljeni, minimalno ljudi v bolnicah, ljudje se držijo navodil...
Slovenija pa... Eh brezveze... Opice... So superlativ
Jebite se
Ali pa če bi se zbudil in zavedal da je 70% iz riti vzeta številka in nič ne pomeni. Te procenti so bili smiselni dokler so ljudje mislijo da lahko dosežejo kritično maso precepljenih, da se virus ne širi več, ampak to s temi cepivi ni mogoče.

Drugače pa lej kaj tvoj ljubljeni vodja dela za tvojim hrbtom, da boš vedel na koga bit jezen:
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.479
113
Ali pa če bi se zbudil in zavedal da je 70% iz riti vzeta številka in nič ne pomeni. Te procenti so bili smiselni dokler so ljudje mislijo da lahko dosežejo kritično maso precepljenih, da se virus ne širi več, ampak to s temi cepivi ni mogoče.

Drugače pa lej kaj tvoj ljubljeni vodja dela za tvojim hrbtom, da boš vedel na koga bit jezen:
itak, 2016 so se menli, kako bodo med korona časom 2021 laufali biznise. 2016 so nabavili cepivo in ga nam danes prodajajo. Al kaj hočeš rečt?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.223
113
42
Ali pa če bi se zbudil in zavedal da je 70% iz riti vzeta številka in nič ne pomeni. Te procenti so bili smiselni dokler so ljudje mislijo da lahko dosežejo kritično maso precepljenih, da se virus ne širi več, ampak to s temi cepivi ni mogoče.

Drugače pa lej kaj tvoj ljubljeni vodja dela za tvojim hrbtom, da boš vedel na koga bit jezen:
Nevem čigav vodja je. Moj zihr ne. Cepil sm se ker je to edina pametna izbira v boju proti korona virusu. Če bi pa ti mogoče zbudil pa videl kak je real life bi pa tudi mogoče bilo bolje. Verjameš ali ne, imam blizu doktorje, ki jim tudi zaupam. In če so oni cepil froca se bom tudi jaz se bolj brez skrbi kot sm se
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Pogoj PCT velja od srede dalje... Zakaj mene že danes na vhodu v knjižnico preverjajo??

Btw, v službi so preverjanje PCT organizirali tako, da moramo vsi podpisat izjavo, da izpolnjujemo PCT. Kdor ne, je prijazno vabljen k prevzemu testov za samotestiranje. To je to. :)
Tudi mene so in rekli, da za kulturne ustanove velja že od danes. Žalostno pa je, da otroci med 12. in 15. letom, ki se še ne smejo samostojno testirati niti cepiti, nimajo vstopa v knjižnico. :evil:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Btw, v službi so preverjanje PCT organizirali tako, da moramo vsi podpisat izjavo, da izpolnjujemo PCT. Kdor ne, je prijazno vabljen k prevzemu testov za samotestiranje. To je to. :)
Po zadnjem odloku to ni dovolj. Zaposleni se morajo samotestirati v službi vpričo pooblaščene osebe in se nato zavesti v zapisnik.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen