Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

tommek

Pripravnik
21. feb 2008
36
16
8
Dal bo razpis na katerega se bo v trenutku prijavlo dovolj kandidatov ;) (ker jih je več brez službe kot je razpisanih mest).
Tistih par dni bojo pa ostali jejža jebali z nadomeščanji.
Kaj eni res mislite, da je učiteljev kot smetja na ulici? Ja mogoče razrednega pouka, kakih jezikov in podobno. Matematikov, fizikov, biologov, kemikov in podobno pa ni in jih bo vedno manj.
Čez par let bo v šolstvu zazevala takšna luknja v teh področjih da je kar groza.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Zanimivo, da mamo na vsakem razpisu več kandidatov, da se kemiki in biologi za opb prijavljajo, da se vozijo po 100km daleč na šiht eni. Eni flikajo neka nadomeščanja že več let. Kak to pol? Če pravite, da dobiš bp šiht. Neka tu zaj neja štima ne.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.148
5.569
113
e73c8677-52b3-440c-911b-c7c7f17d99af.png

Otroci potrebujejo ljubezen in edukacijo, ne testiranja in mask.


 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan
I

Izbrisan uporabnik 474

Super, zdaj pa še malo obrnimo to tvojo novico. Namreč MFG je dobila khurchevih 6.2% (pretežno *ić-ev), medtem ko sta stranki ÖVP (desno-sredinska ljudska stranka, 37.6%) in FPÖ (desni Svobodnjaki, 19,8%) skupaj zdominirali volitve z skupnih 57.4% glasov, pri čemer se ravno desne stranke zavzemajo za stroge Covid ukrepe. Pomeni, da ja absolutna večina ZA Covid ukrepe (kar se tako ali tako izraža v manjki protestov in kolesarjev, razen v Grazu in na Dujau z močni ić diasporo)
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jonny77 in Matey

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
No naših ukrepov oziroma komplet delovanja vlade med to krizo žal ne gre primerjat z Avstrijo. Mogoče bi kle lahko iskal razlog za pecikliste oziroma kakega izmed njih. V Avstriji Krek ne bi niti ribal sekretov na NIJZ, kaj šele, da bi ga vodil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.094
6.479
113
btw, CRO...v karanteno na domu gre po novem le okužen učenec, in ne celoten razred - kot je za našo vrlo stroko zgleda primerni pri nas.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen
I

Izbrisan uporabnik 474

No naših ukrepov oziroma komplet delovanja vlade med to krizo žal ne gre primerjat z Avstrijo. Mogoče bi kle lahko iskal razlog za pecikliste oziroma kakega izmed njih. V Avstriji Krek ne bi niti ribal sekretov na NIJZ, kaj šele, da bi ga vodil.

Drži. Naši ukrepi so bolj blagi in jih uvajamo bistveno pozneje, kot v Avstriji. Prav tako je izvajanje ukrepov ter sankcioniranje le-teh v Avstriji malo bolj dosledno in ostro. Pri shodih, predvsem na Dunaju, pa so parkrat posredovali policisti, naredili red in jih zdaj ni več oz. se o njih niti ne poroča.
Zakaj Krek v Avstriji nebi mogel "niti sekretov ribat na NIJZ?"
 
  • Haha
Reactions: jonny77

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Drži. Naši ukrepi so bolj blagi in jih uvajamo bistveno pozneje, kot v Avstriji. Prav tako je izvajanje ukrepov ter sankcioniranje le-teh v Avstriji malo bolj dosledno in ostro. Pri shodih, predvsem na Dunaju, pa so parkrat posredovali policisti, naredili red in jih zdaj ni več oz. se o njih niti ne poroča.
Zakaj Krek v Avstriji nebi mogel "niti sekretov ribat na NIJZ?"
Naši ukrepi so ena velika zmešnjava v prvi vrsti. To od kreka si pa kar sam odgovori.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
e73c8677-52b3-440c-911b-c7c7f17d99af.png

Otroci potrebujejo ljubezen in edukacijo, ne testiranja in mask.


Avstrijci so imeli OBČINSKE/ŽUPANSKE in POKRAJINSKE volitve. In ja tudi pokrajine imajo parlamente. ;)