Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Srčno upam da se motiš in da se tega losamo v roku leta ali dveh. Po naravni ali pa znanstveni poti.
Ker sicer se bo nekaj % prebivalcem resnicno odpeljalo.
Je pa zagotovo težava tudi v mednarodnih migracijah.
Tudi ce se razviti svet tega znebi, znamo precej hitro kakšen nov sev ki bo imun na takratno cepljenje pripeljati iz nerazvitega sveta
Gledaš preveč ozko. Covid niso samo cepljenja in bonišnice. Poglej cene pred letom in sedaj. Vse je šlo gor, razen plač. Covid dodatkov ne bo več.
Spet nas bombardirajo da je govedo s toplogrednimi plini problem in bodo počasi zmanjšali število, z vzhode pa pritiska prašičja kuga.
Čakam samo še na bolezni žit .
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
In kmalu samo C.
Si kar predstavljam, kako bo samo polovica policajev delala, pa polovica učiteljev, pa polovica medicink, pa če ti bo bajta zagorela pride samo pol gasilcev. Vojska je lahko komplet doma, nima prav nobene funkcije. Če bo to funkcijoniralo, je to dokaz, da jih je pol preveč zaposlenih. ;)
V bistvu podpiram. :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in jendomen

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.139
113
Uuu se eden ki je s cepivom pridobil pravna znanja. Vse razlozeno?!? Ahahahha joj kaki smehi ste eni. Nisi se vido obrazlozene odpovedi ne?
Stari moj, prosim.... Ne bluzi če nimaš pojma zakaj se gre. Preberi jo in boš videl kaki so koraki in kateri členi pogodbe se kršijo itd.
S cepivom sem pa pridobil samo grafen in čipe btw. Znanje pride pol ko me vklopijo v omrežje.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
No ja, kaj je res bo dosodilo sodisce, trenutno pac velja vladin odlok ampak samo zato, ker ga je izdala vlada - pa ceprav brez vecine.
Zato pa odlok ker zakonov ne spravijo skozi. Ampak odlok tudi ne more bit vsemogocen, drugace ne bi rabili zakonov.

Jaz osebno komaj cakam na PC pogoj.
 

roscha

Fizikalc
27. jul 2007
299
43
28
Pih. T naj kar ostane, ampak plačuje naj si ga vsak sam. Me zanima koliko zagriženih bo še vztrajalo pri antivax.

Pri €€ se hitro neha.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.281
113
Če je majhen del ljudi (in ne celoten folk na splošno) pripravljen zgubit službe, potem je ta majhen del ljudi (in ne vsi) pripravljen na vse.

Pozor: Ta del s tem tudi dokazuje, da dejansko imaš možnost izbire in da cepljenje ni obvezno in prisilno kot jokajo nekateri.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Nisi mi odgovoril Matey, podpiras taksno vodenje drzave, kjer lahko vlada brez vecine preko odlokov sprejema tako pomembne omejitve, kot je PCT? In PC v JU?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.281
113
Seveda, da sem ti odgovoril ampak si očitno spregledal mojo repliko. Kar poglej nazaj.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Ce je folk pripravljen zgubit sluzbe, potem so na vse.
Hojsu naj v petek zjutraj namesto dokaza o PC pogoju cetrtina policajev (polovica od ne cepljenih) prinese odpoved, pa da vidimo. Seveda lahko to naredijo tudi v vojski. Ampak tam ze majo clen da rezerva ne potrebuje pct pogoja ce se prav spomnim.
Kaj bo naredil ravnatelj ce mu to v soli naredijo ucitelji?
Kaj bo naredil zdravstveni minister, ko mu ze sedaj manjka 2k sester pa pol toliko druzinskih zdravnikov.
Res me zanima kako se bo tole odvijalo. Ali bo mrtva crka na papirju, ali se bo narod vdal ( in svtem bodo hojsu se dodatno zrastla krila) ali pa bodo zadevo ukinili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in jendomen

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Zakaj ne govorijo o tem, da 30 medicinskih sester odhaja iz kliničnega in jim že laufajo odpovedni roki? Aja, o tem se ne sme pisat, sej res, sem pozabil.
Izpad bodo z lahkoto nadomestili, saj baje nove že čakajo pred vrati.
Hojsu naj v petek zjutraj namesto dokaza o PC pogoju cetrtina policajev (polovica od ne cepljenih) prinese odpoved, pa da vidimo. Seveda lahko to naredijo tudi v vojski. Ampak tam ze majo clen da rezerva ne potrebuje pct pogoja ce se prav spomnim.
Kaj bo naredil ravnatelj ce mu to v soli naredijo ucitelji?
Kaj bo naredil zdravstveni minister, ko mu ze sedaj manjka 2k sester pa pol toliko druzinskih zdravnikov.
Res me zanima kako se bo tole odvijalo. Ali bo mrtva crka na papirju, ali se bo narod vdal ( in svtem bodo hojsu se dodatno zrastla krila) ali pa bodo zadevo ukinili.