Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Da samo slovenci fasemo hujse oblike stranskih ucinkov ceoljenja
če jih, jih vsi. ne vem, kaj želiš povedat. ne trdim, danezaželenih učinkov po cepljenju ni, se mi pa zdi, da nekateri hočejo potencirat količino le teh. Jaz ne poznam nibenega osebno, če bi, bi rekel na glas, zelo glasno. ne bi bil tiho. in prav je tako.
če je en ovinek zaj-eban, alsfalt spolzek in sem ze tam zakantal, ti z veseljem to povem v opozorilo, ker nikomur ne želim nesreče, ne bi skrival mikrolokacije tega ovinka in čakal, da še drug tam na-jebe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad, 8888 in Matey

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.192
3.353
113
Ti lahko rečem samo, da si navadna piz.a. Veš za takšne primere, in da tega ne poveš takoj ko zveš? Da vendar drugim preprečiš, morda komu rešiš življenje. Do danes nisi niti omenil takšnega primera, vsaj jaz nisem zasledil( če si se ti opravičujem). Človek, torej poznaš točno, kaj se dogaja in ne ukrepaš?
Vse kar sem do sedaj prepral ot tebe, je bilo bolj kot ne anticepilska propaganda, nikoli nič resnih primerov, niti omemba tega. Pa bi bilo prav, da se pove in morebitnim cepljencem odpre oči. Če bi jaz imel podobne primere, ali sam na sebi, bi takoj pisal o tem, pa če mi kdo verjame ali ne, če mi nebi verjel, se lahko dobima na kavi, ki jo častim jaz in mu pokažem svoj pocepilski problem. Tak da, res zelo neodgovorno, da si molčal o tem do sedaj, ko je 1,1mio že cepljenih.
to je moje mnenje.
A zdej sem pa pi,zda al kaj. Namenoma sem si rekel, da ne bom o tem razpredal, ker sem si sam ustvaril sliko. Povedal sem, da sem BIL skeptik, zdej pa nisem več. Sosedi dohtarji pravijo, da njen primer ni od cepiva. Od kolega foter tudi ni umrl od cepiva. Tako so dohtarji rekli. Sestrini sodelavci so tudi malo kondicije zgubili. Baje. Družinska prijateljica je tudi ošvohnela kar tako, se baje zgodi. Nič ni povezano s cepivom. In zdej naj po tvoje jaz v luft skačem in delam prevale zaradi tega in Okorna kličem? Vse je na vse pretege na fertik usmerjeno v ceplenje. Stroka in dohtarji so že davno izgubili kompas, tisti kritični, ki so še ostali, so pa utišani in deskriditirani s strani kolegov.
Ampak hej, cepivo je varno in stranski učinki pretehtajo korist. Ja, dokler se to ne zgodi tebi ali tvojim bližnjim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in jendomen

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Zino
Molci cel svet, ne samo @nenabijat. ali pa laze oziroma se jih utisuje na vse možne načine.
Hanzi, ne verjamem. Sam poznam veliko cepljenih, recimo okoli 400, pa niti 1 da bi imel kaj tako hudega. če jih en iz kr ožjega kroga našteje 5, potem bi tega moralo biti ogromno.
Je on v filmu lepo rekel: cepivo da te ubije, ja,.... kdo bo pa pufe pol plačeval. in čisto prav je rekel in razmišljal. Da te bo nekdo fental za 12€, in namesto tebe pol plačeval 100.000 pufa, dobr se sliši.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
utišajo pa te, veš kak: novičok na kljuko pa mirna bosna, ne pa z javnim cepljenjem/pohabljanjem.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.192
3.353
113
Zino
Molci cel svet, ne samo @nenabijat. ali pa laze oziroma se jih utisuje na vse možne načine.
No pa smo tam. Itak so vse laži in lažem zato, da lahko poste naklofam. Sem točno vedel, kaj bo, zato tega nisem vlekel na plano, ampak me je jezik zasrbel in dobil sem svojo porcijo. Na tej točki zaključujem debato o meni znanih "potencialno" možnih stranskih učinkih ceplenja mojih prijateljev.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
No pa smo tam. Itak so vse laži in lažem zato, da lahko poste naklofam. Sem točno vedel, kaj bo, zato tega nisem vlekel na plano, ampak me je jezik zasrbel in dobil sem svojo porcijo. Na tej točki zaključujem debato o meni znanih "potencialno" možnih stranskih učinkih ceplenja mojih prijateljev.
saj ni hanzi zate rekel da lažeš. rekel je da molčiš. preberi še 1x pa zadihaj. debatiramo, nena se kregamo in obsojamo. :zmaga:
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.733
349
83
Vipavska dolina
KSZ
jaz na take zadeve gledam takole
Tako kot nekateri prebolijo BP tudi nekateri prestanejo cepljenje BP.
Pri nekaterih se pa zadeve zakomplicirajo, tako z okužbo kot verjetno s cepljenjem. Potem pa lahko samo čakaš kaj te bo doletelo, in odločitev za ali proti je od vsakega posameznika kaj se bo odločil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: nemenabijat

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
No ja, jaz tudi poznam cepljene in necepljene, prebolevnike in zdrave. In nobeden razen takoj po cepljenju ni imel nobenih stranskih učinkov, so pa nekateri imeli kar težave, ko so zboleli. In velika večina teh se je šla kasneje cepiti. Mi je pa vseeno ali si cepljen ali ne ampak ne delaj propagande proti sploh če si YT, fb ali radio1 znalec.
Tudi ne zanikam, da nekateri nimajo težav po cepljenju ali celo umrejo ampak tukaj v ozadju je pač zdravje pa čeprav se celo počutijo zdrave. Vsaka stvar ima stranske učinke. Samo kot so že povedali, ima cepivo več pozitivnih kot negativnih učinkov, vsaj pri veliki večini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mcn, zino in darjan

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Okorn je napisal, da je zelel predstaviti tudi drugo stran, kar mislim da je dovolj dober pokazatelj, vsekakor boljsi kot izraelski film. Okorn je tudi s sliko pokazal, da je poskusal dobiti sogovornike za drugo stran in sta se javili dve punci, Kim in Danica ali nekaj takega. In nobena ni bila sposobna dostaviti teh ljudi. Kim poznam in je polno dima, malo ognja, tako da je jasno zakaj ni dobil nobenega.
KSZ: nima veze s citatom, zgolj spomnim in vprašam - a ni noben gledal? Jaz nisem, pa glede na odzive znancev na FB sem vesel, da nisem - kaj mu je tega treba, je splošni odziv. Do sedaj se pri PR filmčkih ni nikoli poudarjalo kdo je režiser.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
KSZ: nima veze s citatom, zgolj spomnim in vprašam - a ni noben gledal? Jaz nisem, pa glede na odzive znancev na FB sem vesel, da nisem - kaj mu je tega treba, je splošni odziv. Do sedaj se pri PR filmčkih ni nikoli poudarjalo kdo je režiser.
Pri pr filmčkih ne, smo se pa pogovarjali, kako so režiserji delali skropucala od proslav, sploh levi, da ne rečem kako v šolah silijo enega srbijanca in ta služi na naš račun. Srce pa mu je v srbiji.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Tudi jaz jih poznam precej cepljenih, vsi smo brez težav. In to me veseli, da smo v širšem družinskem krogu 90% cepljeni. Morda še kak 40 letnik ni, ampak tudi tak bo slej ali prej "padel".

Poznam pa res eno, ki po cepljenju "krivi" cepivo za slabo počutje in bolečine v želodu. Vem pa da kadi, pije veliko kofeta, se ne miga in je precej "depresivno" usmerjena. In potem je za njeno nezdravje krivo cepivo in ne njen nezdrav življenjski slog.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino in 8888

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.782
6.068
113
Vodstvo mariborske Osnovne šole Franca Rozmana - Staneta je z učiteljico, ki ni izpolnjevala pogoja PCT, prekinilo delovno razmerje. Njihova nekdanja zaposlena je prek družbenih omrežij nagovarjala starše, naj svojih otrok ne pošiljajo v "režimsko in fašistično" šolo, kjer obsevajo. Po njenih besedah v šoli otroke "prisilno injicirajo s strupenim zvarkom". Disciplinski postopek zoper učiteljico ni tekel zaradi njenih izjav, ampak zato, ker ni izpolnjevala odloka in v šoli nosila maske.

Kaj je v zgodbi hudo narobe?
Nič!
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Saj ni odpuščena ker ni upoštevala PCT pogojev ampak, ker ni upoštevala navodil delodajalca. To smo pa že spomladi dobili okrožnico o teh zadevah, kaki so postopki in po kakih korakih gre to. Ni blo to tak v pondelek pride netestirana na šht v torek pa odpoved.
In verjemi, da je bila večkrat opozorjena in na pogovorih. Pa je verjetno mahala s 5cm debelim kupov papirjev (dokazov) kak virus ne obstaja in o teh zarotah namesto, da bi poslušala kaj ji stara govori.
Ona se je pač po svoji odločla, da bo raje poslušala Troho kot celi faking jeben svet. Ker ona ma prav vsi ostali so pa proti njej. Pač definicija sončka.
Zaj je pa zgleda prvič v živleju soočena s posledicami ki sledijo takim dejanjem.
Jebat ga če si nor si nor.

Eni junaki so v tej svoji norosti tolko pametni, da ostanejo nori samo na forumu, eni razširijo na FB eni pa pač 100% časa in povsod.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Saj ni odpuščena ker ni upoštevala PCT pogojev ampak, ker ni upoštevala navodil delodajalca. To smo pa že spomladi dobili okrožnico o teh zadevah, kaki so postopki in po kakih korakih gre to. Ni blo to tak v pondelek pride netestirana na šht v torek pa odpoved.
In verjemi, da je bila večkrat opozorjena in na pogovorih. Pa je verjetno mahala s 5cm debelim kupov papirjev (dokazov) kak virus ne obstaja in o teh zarotah namesto, da bi poslušala kaj ji stara govori.
Ona se je pač po svoji odločla, da bo raje poslušala Troho kot celi faking jeben svet. Ker ona ma prav vsi ostali so pa proti njej. Pač definicija sončka.
Zaj je pa zgleda prvič v živleju soočena s posledicami ki sledijo takim dejanjem.
Jebat ga če si nor si nor.

Eni junaki so v tej svoji norosti tolko pametni, da ostanejo nori samo na forumu, eni razširijo na FB eni pa pač 100% časa in povsod.
In ko se bo na koncu izkazalo, da so bila navodila protiustavna, pa ko bo dobila odškodnino, boš še pisal, da je definicija sončka, ker ima prav in vsi proti njej?

A niste za tisto na sodišču oproščeno najstnico, ki so jo na vranskem uklenili, ker ni nosila maske pisali podobno?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Sklepam, da so tole samo tvoja predvidevanja, ker nekako nekega dokaza ravno ne vidim? In pa predvidevaš tako zato, ker drugače misliš? Katera resnica pa je sedaj prava? Ta tvoja, ali od koga drugega?
Ah, stvar je jasna.
Vlada se je zaželela reklamo za cepivo, pa je poklicala režiserja, ki je naredil filmček po zahtevah naročnika.
Če so hoteli dobro reklamo, je pač treba najet dobrega režiserja, logično.
In ker vlada ne želi, da filmček izgleda kot plačana reklama, so tole zavili v celofan in pravijo, da je dokumentarni film režiserja Okorna - ime režiserja pač da dodatno težo k kvaliteti filma in verodostojnosti dokumentarnega filma. (dober igralec, režiser.. poveča gledanost).

In ker dokumentarni film ponavadi predstavi več ali manj vse strani zgodbe, bi se ljudje upravičeno vprašali, kje so zgodbe tistih, ki imajo posledice od cepiva. V reklamnih filmih pa nikoli ne omenjajo prednosti konkurence. In ker je film v reklama za cepljenje, ki se prodaja kot dokumentarni film, je pač rekel, da je tiste, ki imajo posledice cepljenje iskal, ni jih pa našel, zato jih v filmu ni. Le kaj bi lahko drugega rekel, da ohrani svojo (prodajano) nepristranskost? LOL
 
Nazadnje urejeno: