Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
ja, če mu verjameš in misliš da je bolje da se ne cepiš, se ne cepi. ampak po tem bodi tiho. ne leti to nate. ne pa da pol lepiš bedarije po forumu, študije, napoveduješ prekuženost, ob tem pa vselo skačeš naokoli.
nimam nič proti tem, če se ne cepiš, ampak proti tem, ki se ne cepijo in so hkrati glasni, in takšno so odprli te teme, ne jaz.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
jaz pa nisem prebolel, sem se pa cepil, nihče me ni silil, kr sam od sebe, preživel. če bi vsi tako naredili, bi mogoče bilo bolje, ker pa ne naredijo, pa še dolgo ne bo normalnega lajfa. razen če bo kolektivna imonost prevladala, kot je Andy že napovedal, lani.
Kaj si ti naiven. A v tistih ključnih 14 dni iz lanskega leta, jim tudi še verjameš? pa v semafor ? ko bomo zeleni bodo prenehale vse omejitve?
Glej, če bi se vsi cepili, ne bo nič boljše, takrat bi si izmislili še nove omejitve, ki bi še bolj teptale človekove pravice in naše dostojanstvo.

In tudi če bo virus izginil, bodo rekli, da je to posledica ukrepov, in je nujno, da se to nadaljuje.

Lani so zaostrovali ukrepe zaradi mrtvih, zaradi preobremenjenih bolnišnic, potem so zaostrovali zaradi števila okuženih (ki so 2x kihnili), sedaj ko tudi okuženih skoraj ni več, pa zaostrujejo ukrepe, ker je premalo cepljenih. Ko bodo prisilili dovolj ljudi, da se bo cepilo in jih naščuvali proti necepljenim, bodo bolj v miru kradli. Nato si bodo imislili nove seve pa nove ukrepe..... in tako dalje. Svobodo smo zapravili in ne bo je več nazaj.
 
Nazadnje urejeno:

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Kaj si ti naiven. A v tistih ključnih 14 dni iz lanskega leta, jim tudi še verjameš? pa v semafor ? ko bomo zeleni bodo prenehale vse omejitve?
Glej, če bi se vsi cepili, ne bo nič boljše, takrat bi si izmislili še nove omejitve, ki bi še bolj teptale človekove pravice in naše dostojanstvo.

In tudi če bo virus izginil, bodo rekli, da je to posledica ukrepov, in je nujno, da se to nadaljuje.

Lani so zaostrovali ukrepe zaradi mrtvih, zaradi preobremenjenih bolnišnic, potem so zaostrovali zaradi števila okuženih (ki so 2x kihnili), sedaj ko tudi okuženih skoraj ni več, pa zaostrujejo ukrepe, ker je premalo cepljenih. Ko bodo prisilili dovolj ljudi, da se bo cepilo in jih naščuvali proti necepljenim, bodo bolj v miru kradli. Nato si bodo imislili nove seve pa nove ukrepe..... in tako dalje. Svobodo smo zapravili in ne bo je več nazaj.
Ti boš zarad covida zblaznel. Res. Sami ČE,ČE, ČE, ČE, ČE kaj pa varianta, da je vse kar pravi vlada res tudi ta močnost obstaja vi filozofi ampak ta je preveč resna, da bi ji verjeli kajne? Pa saj SLOVENIJA ni edina, ki ima problem z covidom. Cel svet ima problem s covidom. Nikomur ni v interesu zajebavat državljanov razen slovenski levi politiki njihovim somišljenikom žal tak vtis imam. Za vsak ukrep je kriv Janša. Kaj pa v državah, ki imajo iste in podobne ukrepe kot mi pa tam nimajo Janše. Kdo je tam kriv????
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Ti boš zarad covida zblaznel. Res. Sami ČE,ČE, ČE, ČE, ČE kaj pa varianta, da je vse kar pravi vlada res tudi ta močnost obstaja vi filozofi ampak ta je preveč resna, da bi ji verjeli kajne? Pa saj SLOVENIJA ni edina, ki ima problem z covidom. Cel svet ima problem s covidom. Nikomur ni v interesu zajebavat državljanov razen slovenski levi politiki njihovim somišljenikom žal tak vtis imam. Za vsak ukrep je kriv Janša. Kaj pa v državah, ki imajo iste in podobne ukrepe kot mi pa tam nimajo Janše. Kdo je tam kriv????
Če je vse res, kar pravi vlada, bi bilo epidemije konec že po tistih ključnih 14-tih dneh. Pa cepivo bi že vse rešilo, pa ko smo prišli v zelen semafor, bi tudi vsi ukrepi prenehali ali ne?
Aja, leto in pol nam vlada s svojimi plačanimi "strokovnjaki" laže, od danes nam pa kar naenkrat resnico govori, ja, če verjameš.

A enodnevni ukrepi niso zajebavanje državljanov, pa ukrepi, ki ne delujejo proti virusu, samo krši nam človekove pravice in svobodo....
Za pri nas je kriv Janša, on je pač predsednik vlade. Za drugod so pa krivi drugi.
In najbrž vsem vladajočim ustreza, da se demontira demokracija, skrčijo človekove pravice in uvede dikratura.
Kaj pa v državah, kjer niso imeli U od naših ukrepov, pa je epidemiološka slika boljša kot naša?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in jendomen

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.885
3.146
113
Če je vse res, kar pravi vlada, bi bilo epidemije konec že po tistih ključnih 14-tih dneh. Pa cepivo bi že vse rešilo, pa ko smo prišli v zelen semafor, bi tudi vsi ukrepi prenehali ali ne?
Aja, leto in pol nam vlada s svojimi plačanimi "strokovnjaki" laže, od danes nam pa kar naenkrat resnico govori, ja, če verjameš.
A enodnevni ukrepi niso zajebavanje državljanov, pa ukrepi, ki ne delujejo proti virusu, samo krši nam človekove pravice in svobodo....
In najbrž vsem vladajočim ustreza, da se demontira demokracija, skrčijo človekove pravice in uvede dikratura.
A to za Avstralijo misliš?

 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Zanimivo je, da ravno na severu Evrope in države z večjim BDP jem se bolj cepijo, kot proti jugo.
Kako pravi že tisti pregovor..
Što južnije što tužnije....
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

Regnum

Pripravnik
24. jun 2021
81
25
8
Vaših je mišljeno množica oseb, ki so pustili besedilo tu na ALTER-ju.

Upam, da sedaj ne bo zamere, ker si upal, da te Vikam?
 
  • Haha
Reactions: ishtar007

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
A, zezanje in zajebancija dalje. No hint, poglejta z Andyem precepljenost Švedov. Dej Švedsko zgodbo na plano na celi črti.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
1627022591670.png
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.257
150
63
Kakšno je stanje za prehod meje z Italijo v Ratečah. Bi šel s kolesom malo okoli po kolesarski stezi, a tam kdo kaj preverja na naši/njihovi strani?