Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

Steve

Guru
13. avg 2007
9.606
1.526
113
Že vidim v katero smer gremo. Pol leta smo poslušali dramatično jokcanje ko ga čez mejo niso spustili po vejo, zdaj pa bomo brali v neskončnost kako je svet ne fer do njega ker se noče cepit.
Prej kot slej te bodo prisilili v to. Ne direktno, ampak z drkanjem v glavo in omejevanjem na vsakem koraku. Začeli so z gastarbajterji. Test na 2 dni ali pa pikec.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
zaj je vredu, ker lahko gre po vejo čez mejo, če se testira. zato naj zaprejo mejo za necepljene, in v trenutku bo cepljen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.713
113
Nezanesljivi so bili v smer lažnivo pozitivnih, ne negativnih.

Upam, da se zavedata, v čem je razlika.
Glej, če bi ti na Hrvaškem videl še mal dlje od svojega mega borovca bi ti blo jasno, da Hrvate baš boli in lohk pri lokalnem šišam brijam zube vadim pljuneš na palčko in ti on napiše potrdilo brez da bi videl test. Kdo od naju ma pol več šans da privleče korono iz Hrvaške domov, jest, ki se gibam po malih kampih bogu iza nogu, al ti ki se svaljkaš po trajektu skupaj z obiskovalci Zrč vsak vikend?

Tko da ne ga preveč srat.

PS: Pa ne napiš predvidljivega odgovora....Jest grem čez most, mi sedejo ovinki..... :valjamse:
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: godfather in zino

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Že vidim v katero smer gremo. Pol leta smo poslušali dramatično jokcanje ko ga čez mejo niso spustili po vejo, zdaj pa bomo brali v neskončnost kako je svet ne fer do njega ker se noče cepit.
Prej kot slej te bodo prisilili v to. Ne direktno, ampak z drkanjem v glavo in omejevanjem na vsakem koraku. Začeli so z gastarbajterji. Test na 2 dni ali pa pikec.

Saj bo ustavno sodišče povedalo svoje. Če ne zdaj, pred dopsuti, pa v septembru. Pa upravno najbrž tudi... Kje so meje jebanja v glavo in rinjenja palčk v nos.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
zaj je vredu, ker lahko gre po vejo čez mejo, če se testira. zato naj zaprejo mejo za necepljene, in v trenutku bo cepljen.
So to že naredili za velikonočni teden. Ustavno sodišče je že reklo, da je to neustavno. Obnašate se kot mali Hitlerčki.

In potem kalbo sprašuje le kdo od vas pa nas sili v cepljenje. Samo poglejte kakšne pišete.

Pa kaj vam je, da nas tako silite v cepljenje.

Ste cepljeni, ste zaščiteni? Pravite, da ste.
Ste cepljeni in greste lahko kamorkoli? Lahko. Tudi ko je bil velikonočni lockdown? Ja.
Zakaj se počutite tako ogrožene pred nami? Obnašate se kot sadisti.

Ko pogledamo nazaj na 2. sv. vojno in se ne moremo načuditi, kako so nemški civilisti pristali na holokaust in kar so delali židom. Pa sej postajate enake zverine.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
So to že naredili za velikonočni teden. Ustavno sodišče je že reklo, da je to neustavno. Obnašate se kot mali Hitlerčki.

In potem kalbo sprašuje le kdo od vas pa nas sili v cepljenje. Samo poglejte kakšne pišete.

Pa kaj vam je, da nas tako silite v cepljenje.

Ste cepljeni, ste zaščiteni? Pravite, da ste.
Ste cepljeni in greste lahko kamorkoli? Lahko. Tudi ko je bil velikonočni lockdown? Ja.
Zakaj se počutite tako ogrožene pred nami? Obnašate se kot sadisti.

Ko pogledamo nazaj na 2. sv. vojno in se ne moremo načuditi, kako so nemški civilisti pristali na holokaust in kar so delali židom. Pa sej postajate enake zverine.
Dolgo te nisem (no nobenega) bral, ampak tebi se resno slabša. :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl in kalbo

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
So to že naredili za velikonočni teden. Ustavno sodišče je že reklo, da je to neustavno. Obnašate se kot mali Hitlerčki.

In potem kalbo sprašuje le kdo od vas pa nas sili v cepljenje. Samo poglejte kakšne pišete.

Pa kaj vam je, da nas tako silite v cepljenje.

Ste cepljeni, ste zaščiteni? Pravite, da ste.
Ste cepljeni in greste lahko kamorkoli? Lahko. Tudi ko je bil velikonočni lockdown? Ja.
Zakaj se počutite tako ogrožene pred nami? Obnašate se kot sadisti.

Ko pogledamo nazaj na 2. sv. vojno in se ne moremo načuditi, kako so nemški civilisti pristali na holokaust in kar so delali židom. Pa sej postajate enake zverine.
kaj vse se mota po glavi nekomu, ki ve da se bo moral prej ali slej cepiti. In ja cepljen sem pa še vedno živim.... Tko kot prej z malo manj skrbi glede covid-19. Saj nobeden ne sili v cepljenje edino prav bi bilo zdaj ko je možnost preprečevanja, da se uvede plačilo stroškov zdravljenja Covid-a. 1, 2, 3 pa bo 100% cepljenost. Dokler te ne udari po žepu se lahko delaš junaka. Ampak res ne vidim v čem je problem cepljenja proti covidu?? Poznam vsaj 200 ljudi, ki so se cepili in nimajo nobenih posledic in ne poznam nobenega v živo, ki bi imel kakršne koli posledice cepljenja.
- Vam anticepilcem ne odgovarja popolnoma nič ampak dejstvo je, da realnosti iz let pred 2019 ni več in je nikoli nebo, če se ne boste želeli zaščititi pred covidom. pač požreš tist ego jast sem eden in edini, svet in vesolje se obračata okoli mene in greš po pikico. Problem rešen v sekundi.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
ne, gre se za princip, kanede? iz inata, ker te noben ne bo silo v pikico, kanede. bodi ded, pa sam idi, brez da te kdo sili.
Sem prebolel in prijavljen na cepljenje, pa se mi vseeno zdijo te komentarji v smislu "pikica buba" nesmiselni in bedasti.
Gre se pa bolj zato, da nekateri orto cepilci silijo/silite necepljene v cepljenje, medtem ko necepljeni nobenega ne silijo, da naj se NE cepi, razen totalnih FB bedakov, katere lahko primerjamo z orto vsiljivimi vegani. :cool:
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
jaz pa nisem prebolel, sem se pa cepil, nihče me ni silil, kr sam od sebe, preživel. če bi vsi tako naredili, bi mogoče bilo bolje, ker pa ne naredijo, pa še dolgo ne bo normalnega lajfa. razen če bo kolektivna imonost prevladala, kot je Andy že napovedal, lani.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl in koliko

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
jaz pa nisem prebolel, sem se pa cepil, nihče me ni silil, kr sam od sebe, preživel. če bi vsi tako naredili, bi mogoče bilo bolje, ker pa ne naredijo, pa še dolgo ne bo normalnega lajfa. razen če bo kolektivna imonost prevladala, kot je Andy že napovedal, lani.
In edino samo vi imate prav, zato ker je stroka oz. vlada tako rekla? In če se vsi precepimo bo suprdupr life spet??? Ne verjamem nobenmu več, še najmanj pa vladi in podkupljeni stroki! Sej stroka itak ne ve, kaj naj bi bilo prav in kaj ne. Skoz ena ugibanja, zato pa je folk skeptičen. Men je tud dohtar reku, naj se ne cepim, ker sem prebolelnik. No, kaj pa zdej?