Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
V soboto sem prišel z Lošinja in je blo super. Meni odgovarja, da ni totalne gužve, kot je bilo to včasih na teh promenadah skozi mesto Mali Lošinj. Veli Lošinj se mi je pa sploh zdel prazen. Ni problema najti kafič za pir spit. Apartmajev pa baje ni za dobit.
Me veseli, da si bil na Lošinju zadovoljen. Nas je kar veliko zadovoljnih, od lastnikov hiš, do tistih, ki gredo tja vsako leto, ker se jim nekako ne da "raziskovat",

Sicer pa je tudi na Lošinju za pogledat toliko stvari, da ni res.

Tam je recimo domačin, ki je velik zbiralec retro filmskih predmetov, kamer, priprav za lepljenje filmov, itd.
Ima jih ABSOLUTNO za manjši muzej. Recimo 35-mm kino projektor z nekaj filmi. Ima tudi nekaj kamer 9 mm (devet, ne osem!) , ki so celo v Nemčiji dokaj redke.
Najbolj ekskluziven kos v zbirki je verjetno 16-mm črnobel film, ki ga je leta 1936 (!) posnel nemški turist. Film je ocenjen na okoli 40.000 evrov...

Sicer pa bo zelo verjetno z novim letom ponujena NOVA spletna stran, namenjena vsem, ki letujejo na Lošinju in mogoče še Cresu.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.240
113
Na Pagu je po filingu vec kot 50% manj folka kot prejsnja leta. Videl dve AT in eno F tablico, ostalo samo jugoslovanske.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.416
113
Ok, je debata o Covid19 dopustu, ampak fak, kolko tega Cresa tukaj, da ti kontra pride. Središče sveta, nikoli videno, kaj bi šele bilo če bi Johan imel hišo v Firenzah, Rimu, Atenah...
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.835
2.088
113
Ok, je debata o Covid19 dopustu, ampak fak, kolko tega Cresa tukaj, da ti kontra pride. Središče sveta, nikoli videno, kaj bi šele bilo če bi Johan imel hišo v Firenzah, Rimu, Atenah...

Ja, lahko bi to temo preimonvali iz covid dopust v tujini v covid dopust na hrvaskem. Kr neki u glavnem.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Na Losinju so trenutno Federer, Henry in Ljubicic. Tako da nekaj je na tem otoku.
Je, je... :zmaga: :nazdravje:

Poleg drugega je to DRUGI hrvaški otok po številu sončnih dni. 220 sončnih dni letno! :aplauz:

Pogosto se je zgodilo takole: na Reki dež, na Lošinju delno oblačno. Ali, na Reki precej oblačno, na Lošinju sončno.

Tudi razgled naokrog je na Lošinju pogosto kar zanimiv ;)

Poglej priponko 47070
 
Nazadnje urejeno:

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.327
3.423
113
In kaj si med gaye stopil, da te to veseli.
Ali računaš da boš sedaj apartma po 250 eur na noč prodajal??
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.461
113
Ti ne zapraviš 500€ na dan in nisi elitni gost(kot jih ni ostalih 99,8%), zato nisi pomemben :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Vsekakor na dosti dosti bojšem zraku, kot je recimo zrak v ljubljanski kotlini.

Požri se v svoji revščini.
Jaz tebe res ne razumem. Lošinj je oh in sploh, zrak v Ljubljani je zanič, dol ti raka pozdravi. Slovenija je fašistična, Hrvaška je top, pametna, itd.
Veš kaj me zanima? Zakaj si še tukaj? Meni če nekaj ni všeč rešim. Ti pa pljuvaš čez Slovenijo, ki ti nudi vse, čez Ljubljano, v kateri živiš, ćez nas davkoplačevalce, ki ti plačujemo penzijo. Resno se mi smiliš.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.327
3.423
113
Jaz tebe res ne razumem. Lošinj je oh in sploh, zrak v Ljubljani je zanič, dol ti raka pozdravi. Slovenija je fašistična, Hrvaška je top, pametna, itd.
Veš kaj me zanima? Zakaj si še tukaj? Meni če nekaj ni všeč rešim. Ti pa pljuvaš čez Slovenijo, ki ti nudi vse, čez Ljubljano, v kateri živiš, ćez nas davkoplačevalce, ki ti plačujemo penzijo. Resno se mi smiliš.
Jebe ga, da še ni našel donatorja, ki bi ga zastonj tja peljal.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.893
3.020
113
Sam toliko da bo v evidenci od kje jih imamo da ne bo čez en mesec spet izmišljevanja
1626937647844.png