Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
Se pravi večina, ki je prišla iz Španije je pozitivna. OK, se "zgodi"...

Iz hrvaške kjer dopustuje vsaj 100.000 Slovencev pa celih 42. Toliko je primerov SPB tedensko od tam.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Sam toliko da bo v evidenci od kje jih imamo da ne bo čez en mesec spet izmišljevanja
Poglej priponko 47083

Tudi v letu 2019 in pred tem je prišlo z dopustov v 1 mesecu, nazaj zagotovo več kot 100 prehlajenih/bolnih................ Kak od teh bolnih je tudi v preteklosti pristal v bolnišnici.

Kakšna razlika je sedaj v 2021?
A res ne sme noben več zboleti oz umreti?
Povprašajmo te bolne maturante iz Španije, kakšne zdravstvene probleme jim je povzročila korona.
Kritični so zaščiteni, kdor ni si je sam kriv.

Ukinit idiotske omejitve in gas normalnemu življenju naproti.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Tako je, cepi se lahko vsak, pazi se lahko vsak, kdo se ne si je sam kriv. Imeli sno več kot preveč vzorčnih primerov, kdo se ne najde v njih mu pa tudi država naj ne pomaga več.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.019
113
In koliko potnikov je prišlo z Malte, da jih je bilo 5 okuženih? Verjetno ne več kot 10? Pa primerjajmo to z nekaj deset tisoč potnikov s Hrvaške .. Laž, večja laž in statistika...

Kaj je važno koliko jih je od kje prišlo. Lanskega septemra se je pisalo kako da niso nič krivi dopustniki, da se je virus ravno tako širil. Kaj točno bi rad od statistike?, %, zračunaj si jih sam saj znaš osnovnošolsko matematiko.



Povprašajmo te bolne maturante iz Španije, kakšne zdravstvene probleme jim je povzročila korona.
Kritični so zaščiteni, kdor ni si je sam kriv.

Ukinit idiotske omejitve in gas normalnemu življenju naproti.

Super jaz sem tudi za to. Se nisi cepil, tvoj problem, pomagaj si sam......

Vsi vemo da maturanje niso problem ampak ostali ki jih okužilo. Na srečo so bili to večinoma njihovi starši ki so tudi pod 50 let. Ampak lansko leto se je tudi začlo s "mlajšo" generacijo na koncu so najebal pa vemo kdo. (v bistvu vsi )
 
Nazadnje urejeno:

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.728
2.340
113
Pomurje
Kaj je važno koliko jih je od kje prišlo. Lanskega septemra se je pisalo kako da niso nič krivi dopustniki, da se je virus ravno tako širil. Kaj točno bi rad od statistike?, %, zračunaj si jih sam saj znaš osnovnošolsko matematiko.





Super jaz sem tudi za to. Se nisi cepil, tvoj problem, pomagaj si sam......

Vsi vemo da maturanje niso problem ampak ostali ki jih okužilo. Na srečo so bili to večinoma njihovi starši ki so tudi pod 50 let. Ampak lansko leto se je tudi začlo s "mlajšo" generacijo na koncu so najebal pa vemo kdo. (v bistvu vsi )
Takšen kup nesmislov že dolgo nisem bral.

Ti si prst usmeril v okužbe iz hrvaške. Ker si si prst osmodil, pa dalje trosiš kretenizme.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Kaj je važno koliko jih je od kje prišlo. Lanskega septemra se je pisalo kako da niso nič krivi dopustniki, da se je virus ravno tako širil. Kaj točno bi rad od statistike?, %, zračunaj si jih sam saj znaš osnovnošolsko matematiko.





Super jaz sem tudi za to. Se nisi cepil, tvoj problem, pomagaj si sam......

Vsi vemo da maturanje niso problem ampak ostali ki jih okužilo. Na srečo so bili to večinoma njihovi starši ki so tudi pod 50 let. Ampak lansko leto se je tudi začlo s "mlajšo" generacijo na koncu so najebal pa vemo kdo. (v bistvu vsi )
Koliko je potem letos za prvomajske moralo Špancev dopustovati na Hrvaškem?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
Kaj je važno koliko jih je od kje prišlo. Lanskega septemra se je pisalo kako da niso nič krivi dopustniki, da se je virus ravno tako širil. Kaj točno bi rad od statistike?, %, zračunaj si jih sam saj znaš osnovnošolsko matematiko.





Super jaz sem tudi za to. Se nisi cepil, tvoj problem, pomagaj si sam......

Vsi vemo da maturanje niso problem ampak ostali ki jih okužilo. Na srečo so bili to večinoma njihovi starši ki so tudi pod 50 let. Ampak lansko leto se je tudi začlo s "mlajšo" generacijo na koncu so najebal pa vemo kdo. (v bistvu vsi )
In kaj bi ti? Visel doma še nadaljnih xx let? Kar izvoli, brez problema bodi, sej veš, kevder te čaka. Sam pozabljate nekateri, da se Hojsi in kompanija osredotočajo samo na eno mejo, čez ostale pa prihajajo zadeve nekontrolirano. Sam tko kot zino, pač ne maraš Hrvatov al kako?
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Kaj je važno koliko jih je od kje prišlo. Lanskega septemra se je pisalo kako da niso nič krivi dopustniki, da se je virus ravno tako širil. Kaj točno bi rad od statistike?, %, zračunaj si jih sam saj znaš osnovnošolsko matematiko.





Super jaz sem tudi za to. Se nisi cepil, tvoj problem, pomagaj si sam......

Vsi vemo da maturanje niso problem ampak ostali ki jih okužilo. Na srečo so bili to večinoma njihovi starši ki so tudi pod 50 let. Ampak lansko leto se je tudi začlo s "mlajšo" generacijo na koncu so najebal pa vemo kdo. (v bistvu vsi )

Si se cepil? Cepivo deluje?
Čemu panika?

Posledice morebitne okužbe bo pa vsak posameznik moral nositi sam.

Cepljenje v kombinaciji z PCT in maskami v zaprtih prostorih bi moralo biti za večkratnik dovolj za preprečitev 4, 5 al xy bodočih valov.

Vse ostalo je debilizem in izživljanje nad narodom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.019
113
Si se cepil? Cepivo deluje?
Čemu panika?

Posledice morebitne okužbe bo pa vsak posameznik moral nositi sam.

Cepljenje v kombinaciji z PCT in maskami v zaprtih prostorih bi moralo biti za večkratnik dovolj za preprečitev 4, 5 al xy bodočih valov.

Vse ostalo je debilizem in izživljanje nad narodom.

Seveda sem cepljen.

O kakšni paniki govoriš?.

Posledice bi moral nosit sam...seveda koga se obtožuje za vse mrtve tukaj gor, tiste okužene?
PCT in maske se strinjam, ampak 50+% ljudi v sloveniji se ne samo poglej ta forum in nekja osebkov ki so o tem spesnili že 500+ strani.

Kaj drugega kot PCT in maske je danes še v uporabi?
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Seveda sem cepljen.

O kakšni paniki govoriš?.

Posledice bi moral nosit sam...seveda koga se obtožuje za vse mrtve tukaj gor, tiste okužene?
PCT in maske se strinjam, ampak 50+% ljudi v sloveniji se ne samo poglej ta forum in nekja osebkov ki so o tem spesnili že 500+ strani.

Kaj drugega kot PCT in maske je danes še v uporabi?

Panika vladajočih debilkotov in nestrokovnjakov pred 4 in nadaljnimi valovi.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Sam toliko da bo v evidenci od kje jih imamo da ne bo čez en mesec spet izmišljevanja
Poglej priponko 47083
In kdo jih je uvozil pozitivne s Hrvaške, če se moramo necepljeni pred vstopom v Slo testirat? Kdo še ostane?

Za te uvoze so odgovorni izključno Fafangel and Co + strokovna skupina + vlada z netestiranjem cepljenih na meji.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113

Že v sredo so na Hrvaškem potrdili, da bodo potniki iz Združenega kraljestva, Rusije in Cipra pri vstopu v državo potrebovali negativen izvid PCR ali antigenskega testa, tudi če so bili cepljeni proti covidu ali pa so covid preboleli. Tudi ta odločitev bo v veljavo stopila v ponedeljek.
Prepozno.

Naši biseri so šli pa tako daleč, da gredo nam necepljenim zaračunavati hitre teste, med tem kot so v cepljenih pustili ogromno luknjo vnosa okužb.

Kaj bo naslednji korak? Brezplačno hitro testiranje samo za cepljene, za necepljene pa plačjivo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
In kdo jih je uvozil pozitivne s Hrvaške, če se moramo necepljeni pred vstopom v Slo testirat? Kdo še ostane?

Za te uvoze so odgovorni izključno Fafangel and Co + strokovna skupina + vlada z netestiranjem cepljenih na meji.
Andy, saj si sam tulo pred časom, da so testi nezanesljivi. zdaj ko pa pridno rineš palčko v nos, pa so naenkrat zanesljivi?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
In kdo jih je uvozil pozitivne s Hrvaške, če se moramo necepljeni pred vstopom v Slo testirat? Kdo še ostane?

Za te uvoze so odgovorni izključno Fafangel and Co + strokovna skupina + vlada z netestiranjem cepljenih na meji.
Ja glej Andy, prav lahko se zgodi, da boš ti šel lepo na test, šel žagat svoje vejice na Pag, fasal koronco in ponesel zadevo nazaj.

Sicer pa, a nisi ti vpil, kok so hitri testi nezanesljivi? Zdej so ti pa tok všeč, da si daješ tedensko rint palčke sumljivega izvora v nos.
 
  • Ljubezen
Reactions: zino

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.764
2.645
113
In kdo jih je uvozil pozitivne s Hrvaške, če se moramo necepljeni pred vstopom v Slo testirat? Kdo še ostane?

Za te uvoze so odgovorni izključno Fafangel and Co + strokovna skupina + vlada z netestiranjem cepljenih na meji.
Testirani se v 48 urah po testu ne more okužiti? Naprimer na trajektu na poti domov?