Covid-19 Cepiva

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.189
881
113
Malo je treba ja zdrave pameti, malo je treba tudi zaupanja imeti. Sam sem sebe in otroke cepil proti vsem znanim problemom, otroka sta dobila tudi zastonj cepivo proti klopnemu meningitisu, katerega lahko celo že komarji prenašajo. Zase plačam 60€ šponto. Ko bo dekle v pravih letih, bo šla na cepljenje proti tistim ženskim problemom.

Je kakšna zarota na tem svetu vsekakor, da se pa planet zaustavi za leto in pol, pa ne verjamem, da je Bill Gates odzadaj.

Google mamice, katere ne cepijo svojih otrok proti znanim boleznim, niso normalne, žal. Reskirajo preveč in ne pašejo v sistem, v šole. Izbruhi ošpic 2019 ipd. Če želiš biti del sistema, moraš biti cepljen. Demokracija ti pa ne brani, da greš ven iz sistema v naravo živet.

Še s političnega vidika: proti SDS me nič bolj ne vleče, kot prej. Torej nič.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.189
881
113
Virus zahodnega Nila se preko tigrastih komarjev že bliža Hrvaški. Zanj žal še ni cepiva se mi zdi. Če piči okužen komar nosečnico, se lahko rodi povsem deformiran otrok, pa imaš tragedijo svoje sorte. Pa se o tem virusu še nič kaj veliko ne govori.
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.960
327
83
Malo je treba ja zdrave pameti, malo je treba tudi zaupanja imeti. Sam sem sebe in otroke cepil proti vsem znanim problemom, otroka sta dobila tudi zastonj cepivo proti klopnemu meningitisu, katerega lahko celo že komarji prenašajo. Zase plačam 60€ šponto. Ko bo dekle v pravih letih, bo šla na cepljenje proti tistim ženskim problemom.

Je kakšna zarota na tem svetu vsekakor, da se pa planet zaustavi za leto in pol, pa ne verjamem, da je Bill Gates odzadaj.

Google mamice, katere ne cepijo svojih otrok proti znanim boleznim, niso normalne, žal. Reskirajo preveč in ne pašejo v sistem, v šole. Izbruhi ošpic 2019 ipd. Če želiš biti del sistema, moraš biti cepljen. Demokracija ti pa ne brani, da greš ven iz sistema v naravo živet.

Še s političnega vidika: proti SDS me nič bolj ne vleče, kot prej. Torej nič.
težko bolje povedati, tudi sam skoz trobim...ni treba, ampak če hočeš žeti sadove družbe, moraš tudi za družbo sejati. Pač solidarnost ni več.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.063
4.066
113
Virus zahodnega Nila se preko tigrastih komarjev že bliža Hrvaški. Zanj žal še ni cepiva se mi zdi. Če piči okužen komar nosečnico, se lahko rodi povsem deformiran otrok, pa imaš tragedijo svoje sorte. Pa se o tem virusu še nič kaj veliko ne govori.

Virus zahodnega Nila uspešno zdravi........ IVERMECTIN:

 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.063
4.066
113
Kaj pa navadni prehlad tudi???
Še marsikaj drugega, recimo River Blindness in še dosti drugih virusov. To je zdaj že potrjeno in se redno uporablja. Ni zastonj leta 2015 dobil Nobelovo nagrado za zdravilo.

Zna biti, da tudi navadni prehlad in še marsikaj drugega.

Sej vam pravim, da je Ivermectin 'antibiotik' 21-tega stoletja.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.063
4.066
113

80% precepljena Malta beleži strmo rast okužb:

 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.301
3.426
113
Sam sem sebe in otroke cepil proti vsem znanim problemom, otroka sta dobila tudi zastonj cepivo proti klopnemu meningitisu, katerega lahko celo že komarji prenašajo. Z
Ta cepiva so bila razvita in spravljena na trg še iz časov, ko se je res šlo za zdravje in ne zgolj za denar. Povsem drug pristop.

Če se komu posluša zanimiv intervju iz Vala 202, kako to danes poteka:

 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.301
3.426
113

80% precepljena Malta beleži strmo rast okužb:

Koliko % je potrebnih, da spoznaš, da ne bo šlo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.410
5.686
113
Torej, Izraelci ugotavljajo, da je cepivo učinkovito predvsem pri starejšem delu populacije, ki imajo že načet imunski sistem od drugih zadev. Med novinarji so tudi nasprotniki cepljenja in se dvoumno piše zanalašč, da imate material za kregat se. Svoje izkušnje in izkušnje družine in znancev s cepljenjem sem pa že napisal.



-----------

 

Killerius

Pripravnik
11. jul 2010
149
14
18

80% precepljena Malta beleži strmo rast okužb:

Fearne said the recent spike in new cases had been among visitors who, while having produced a negative test before boarding the plane, were unvaccinated.

 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.063
4.066
113
Fearne said the recent spike in new cases had been among visitors who, while having produced a negative test before boarding the plane, were unvaccinated.

Kako gresta pa obe zgodbi skupaj?

Torej Reuterjeva govori o necepljenih, ki so prišli na Malto z negativnim PCR testom in se okužili na Malti in zgodba z Rtvslo, ki pravi, da bodo take zdaj najprej dali v 14 dnevno karanteno.

In kaj so s tem naredili? Se bodo pač okužili po 14 dneh, ko se jim konča karantena, ali kako?

V čem je problem? Da so se okužili na Malti ali da so prinesli okužbo na Malto? Kako bo v prvem primeru pomagala 14-dnevna karantena? Če gre pa za drugo pa to pomeni, da PCR testi niso zanesljivi?
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

jest5

Guru
18. avg 2007
25.485
-8.405
113
Oh andy znova v vsem svojem sijaju...
PCR je zelooooo zanesljiv pri detekciji virusa. Ampak pazi sedaj tole! Prvih nekaj dni po okužbi nimaš v sluznici dovolj virusa za pozitiven rezultat. Ker brez virusa v vzorcu bo PCR pač negativen