BRAVO NAŠI ORLI II. DEL

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.564
85
48
Od križišča mal naprej na desno
Čisto nič se nisem zmotil
smile-1.gif


Bravo Pero!!!
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Bravo Pero, spet razred zase!

Glede Bišoshofna pa je organiziran prevoz samo, če se zmeniš z nekaj prijatli in se zbašete v avto in odpeljete. Slovenske turistične agencije še niso tak daleč, da bi peljale slovence na tekme.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.249
6.461
113
pri taščici
Hvala za link vendar do pol dveh ponoci res ne bi cakal vlaka v avstriji.
Razen ce sem kaj spregledal?
 
Nazadnje urejeno:

ametist

Fizikalc
5. nov 2012
181
47
28
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Kapo dol, mater me prsti srbijo da bi sel v bischofshofen.
Kdo ve za kaksen organiziran prevoz?

Tudi mene ima, da bi šel v živo si pogledat tekmo. Ali ima kdo informacijo kako je s kartami, ali se jih dobi na licu mesta ali jih je treba prej kupit, če ja kje?

lp.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.653
450
83
Imam občutek, da tudi če bi Freund skočil 280m, bi Prevc vsaj 2 metra dlje.
cheer.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.457
1.407
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Včeraj takoj po tekmi in podelitvi. Janus stoji pred kombijem in nori: "dej gremo no, sneg napovedujejo, jaz ne bom vozil v temi. Domen, kje je Peter, daj da gremo imamo kar nekaj do Bischofshofna. Kje se obira?"
Domen: "Nimam pojma Goran, mogoče daje še kje intervju!"
Mimo pride Freund in Janus ga napade:
"Sevi, a si videl kaj mojega Petra?"
Freund: "Ja sem... Na podelitvi, ampak potem je šel pa z ruzakom nazaj na vrh skakalnice..."
Goran stoji in naprej menca, da se mudi, Pero pa se nekje obira. Pa vidi Schustra s telefonom. Vljudno počaka da opravi klic potem pa takoj plane nanj.
"Werner si videl mojga Prevca?"
Schuster: "Ja povej katerga? Kakor vem si že vsaj tri privlekel na svetovni pokal!"
Janus: " Ja oprosti, res nisem natančen. Pismo, Petra čakamo, da odrinemo v Bischofshofen...
Schuster: "Peter te ne dobi na tel in je ravnokar mene klical. Pravi da mal pohiti, ker te čaka v bischofshofnu na izteku skakalnice. Let je bil ok, pristanek v tekemark, samo norc je čevle pozabil v ruzak dat v pancarjih pa ne more v hotel!"