BRAVO NAŠI ORLI II. DEL

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
10. mesto Kasai-a je vredno vsaj 10 zmag omladincev. Spet je japonc vse nabil... darjanpikapress...
hysterical-1.gif


ampak takrat ko je bil tretji je bil pa starešji kot onedva oba skupaj. tega ni nihče rekel. meni se zdi zanimivo.
Kasneje, ko je bil 10., je bil še malo starejši...
hysterical-1.gif
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Včeraj so bile kvalifikacije, ki jih je rutinirano dobil Pero Mišica. Mene so presenetili Japonci, ki so vsi sakakli daleč, pa avstrijca sta tudi nevarna našemu danes na tekmi ob 17.15.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
bitka dobljena, vojna ne. mater sem razkurjen. in Prijatelj se zaveda, da tekme ni dobil z znanjem. ampak vedno jo pa skuhajo, da je njim v prid.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.871
113
Tako bi jo naši lahko lani zakuhali v planici, pa pač ni bilo tako.

Prioritete in miselnost ljudi pač, eni so hlapci eni teptalci, pa se pozna.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Presneto švabi in ta veter

Pa gor in dol naletna, lepo so ga sjeb....

Švab pa se veselil kot si je to priskakal
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Tole je pa zdejle tut mene razkačilo
crazy1.gif

A niso mogl počakat da se razmere umirijo?

Zadnji trije niso mel nobene šanse za zmago. Če pogledamo Krafta in Tandeja, je Pero še zelo malo izgubil. 7 pik pa spet ni velik in verjamem, da bo na naslednji tekmi, če bojo enakovredni pogoji že pred 'prijateljem'
wink-1.gif


Dejmo Pero!!
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Sicer sem zamudil tekmo, ampak glede na splošne odzive so spet neki mučkali.

Na srečo je samo 7 pik, ker na novoletni turneji je jeba, ko se dejanske točke seštevajo...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
"Drugi skok je bil res odličen. Ob koncu so bile razmere težke, zato vrstni red morda ne odraža pravega razmerja moči. Vseeno sem zelo zadovoljen, saj je to prav posebna zmaga," je po slavju pred 25.000 gledalci dejal Freund.

priden.gif
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
1. Nevem zakaj so šli za 3 mesta navzdol, ko je bil dober veter (so dobili še dodatne točke Prijatelj, avsrtrijec in še en).
2. Morali bi počakati za top3 po prvi seriji.
3. Žirija je šla na roko samo in izključno nemcem.

7 pik konec koncev tudi ni tako malo, morate vedet, da ima Prijatelj še eno domačo tekmo in bodo spet vse nardili, da bo pred Mišico.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
Miran Tepeš je eden izmed tekmovalne žirije, ki vodi tekmovanje: "V takem vzdušju in šovu je čakati deset minut brez zveze, zato ker so se razmere izboljšale oziroma umirile. To bi bilo res neumno. Nihče ne more nikoli reči, da bo čez deset minut drugače. Imamo sistem, s katerim se lahko prilagajamo trenutnim razmeram, in to je žirija zelo dobro naredila."
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Ta miran tepeš je itak gniloba...on veliko raje vidi da zmaga avstrijec ali pa nemec, ali pa kdo drug kot pa Slovenec. Še sina bi verjetno raje videl da se poškoduje kot da zmaga...
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Peter pa danes z lahkoto premagal vse!
Najslabše razmere v drugi seriji od vodilnih, pa najdaljši skok! Pokazal jim je, kdo je trenutno najboljši.
Freund pa se veselil tretjega (takrat drugega) mesta, kot da bi osvojil VKG.

Mislim da letos Peter nima konkurence. Jaz bi rekel, da bo VKG odločen še pred prihodom v Planico!
smile-1.gif
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:

Mislim da letos Peter nima konkurence. Jaz bi rekel, da bo VKG odločen še pred prihodom v Planico!
smile-1.gif

Sezona je dolga in se lahko še marsikaj zgodi. Kot pravi Peter...vsak skok je treba posebej oddelat in ne gledat preveč naprej
wink-1.gif


Je pa dejstvo, da če bo obdržal formo ga bo težko premagati.

Upam, da se mu vse lepo izide...dost je drugih in tretjih mest. Dec si zasluži trojčka (novoletna, sv v poletih in VKG)
cool-1.gif