BRAVO NAŠI ORLI II. DEL

I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Če je očitno, potem ja - nisem sicer prepričan, če je sodno preganjano, lahko pa bi sponzorji jamrali... tako kot Slovenski avto leta recimo :D Veš da je kuhna, samo nič ne moreš :p

Da čeharija zmaga, ne more biti drugače

Verjetno se fabia prodaja kot vroče žemljice...

Videl v živo zadevo... Zgleda so glasovalci imeli švas očala
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik dentex pravi:
Pero z prezgodnjim odrivom 233 Jurij pa z pravočasnim, kljub izvlečenim flapsom pr 215 ke na 244.
Marsikaj se da dokazat, sam bedastoče bojo še zmeraj letele.
Pr žogalerosih je vse lažje

Če bi se Tepeš slabo odrinil in pristal pri 200, mu nihče ne bi mogel nič.
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.752
645
113
Lej kasius, celo družino Tepeš poznam osebno zelo dolgo. Vsaj 30 let tako da ne vem kaj naj ti rečem. Lahko bi pa ni, v njihovi familiji tega ni pri nikomer. Jurij je skočil tako kot zna, sploh na velikankah. Šel je na polno in prav je tako. Tudi Pero bi lahko skočil 5 metrov dalj, pa ni ker je malo prehitel skok.
Ne vem zakaj vsi hrabro naskakujete Jurija, dej o mal po holcarju Šnirncu usekat sej je on edini, ki je pomagal avsrijskem trenerju na čelu nemške reprezentance in Freundu, da je osvojil naslov.

Vsak pritisk na kogarkoli od naših je popolnoma brezpredmeten, saj vsak od naših pa ne samo naših športnikov tekmuje zato, da ZMAGA.
Niso vsi kod Eddie The Eagle ali pa Jamaica bobsleigh team al pa Bibija Kerla, da se samo malo provozaju.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.872
113
Obiskovalci spletne strani fis-ski.com so glasovali za najboljšega skakalca, največji potencial in najboljšega trenerja minule sezone v smučarskih skokih. V konkurenci skakalcev je s precejšnjo prednostjo zmagal Peter Prevc, ki je prejel skoraj tretjino vseh glasov (29,73 %). Nekaj več kot sedem odstotkov manj je prejel Severin Freund, ki je našega šampiona v boju za veliki kristalni globus premagal zgolj zaradi večjega števila zmag. "22-letni skakalec je bil skozi celotno sezono zelo konstanten in zgolj na štirih izmed 31 tekem v svetovnem pokalu ni bil med najboljšimi desetimi. Za povrh vsega je drugič zapored dobil skupni seštevek v poletih, v Vikersundu pa je postal prvi skakalec v zgodovini, ki je poletel 250 metrov," so Prevca pohvalili na uradni spletni strani Fisa. Tretji v glasovanju je bil Anders Fannemel (14,65 %), četrti Noriaki Kasai (14,14 %), peti pa zmagovalec novoletne turneje Stefan Kraft (9,50 %).
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Tukaj se vidi, kdo je najboljši!
Sicer pa je včeraj bilo objavljeno pismo od Tepeševe mame v ekipi in je prav lepo povedala, glede tistega nesramnega pisanja enega izmed njihovih novinarjev, ki je s tujim po koprivah mlatil.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.797
127
63
Slab začetek sezone za Kranjca
frown-1.gif
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
1
36
Mal te bom popravil, tamal Prevc je impresiven, deklasiral vse v reprezentanci razen brata. Začetek pa nad pričakovanji, se mi zdi da je jodlarjem kar sapo vzel...

Skratka kmalu bo ekipno tekmovanje družine Prevc...
Mislim, da bi malega mogl pustit na naslednje tekme, slej ko prej bo moral dobiti izkušnje.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik gloglo pravi:
Mal te bom popravil, tamal Prevc je impresiven, deklasiral vse v reprezentanci razen brata. Začetek pa nad pričakovanji, se mi zdi da je jodlarjem kar sapo vzel...

Skratka kmalu bo ekipno tekmovanje družine Prevc...
Mislim, da bi malega mogl pustit na naslednje tekme, slej ko prej bo moral dobiti izkušnje.

Deklasiral? Tepeš je bil dva mesta za njim...

Je bil pa seveda briljanten debi zanj. Težko bi bil boljši.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Citat:
Uporabnik gloglo pravi:
Mal te bom popravil, tamal Prevc je impresiven, deklasiral vse v reprezentanci razen brata. Začetek pa nad pričakovanji, se mi zdi da je jodlarjem kar sapo vzel...

Skratka kmalu bo ekipno tekmovanje družine Prevc...
Mislim, da bi malega mogl pustit na naslednje tekme, slej ko prej bo moral dobiti izkušnje.

Malega je treba nazaj povelečt, da mu ne stopi v glavo. Če ga Janus spusti v celotno sezono (itak ga ne bo) se lahko zjebe talent. Mali je v najbolj občutljivih letih. Celinski pokal, to je to.
 
Nazadnje urejeno:

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.798
384
83
Vipavska dolina
Zadnjič sem bral da ga v Kuusamo ne bo peljal, vseeno malce tvegano za mladega skakalca in tam je velikokrat veter ki kroji zadeve.
Drugače danes nisem gledal, včeraj so bili pa kar dobri, najbolj mi je bilo všeč ko so avstrijce pustili dodobra zadaj.
smile-1.gif
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
1
36
Pri Peterki je blo ravno pri teh letih...
Avstrici takega takoj dajo na taka tekmovanja..

Prvo leto bo nabiral prepotrebne izkušnje. Zgleda pa da je dovolj dobr če za skupno tekmuje?
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
V kuusamo ne gre, pol dalje pa naj bi bil ta mali prevc zraven. Mislim, da tak talent ne sme preveč "počivat", ker je realno v top 15 na svetu.
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Meni je škoda, da bo Prevc doma, mi je pa povsem logično glede na to:
- da je to ena najbolj vetrovno zahrbtnih skakalnic, kjer se je poškodovalo že ogromno izkušenih skaklcev
- da se Prevc izstreli kot puščica (nisem še videl takega sloga) vodoravno
- zaradi tega sloga precej krili po zraku, ni stabilen, ima pa daljavo
- veliko različnih 120+ skakalnic sploh še ni dal skozi v življenju (prišparajte mu zaenkrat Kuusamo in Lahti)
- verjetno bo vsaj ena od dveh tekem odpadla zaradi vetra

Problem bo tudi, kaj narediti pozimi na letalnicah, če bo v igri za top10? Mislim, da je bilo nenapisano pravilo včasih, da pod 17 let ne greš na letalnico.
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Moramo pa vedet tudi, da ima Janus sladke misli in mora tudi ostalim skakalcem dat šanse ker imamo samo 6 mest. Tako da realno gledano bo rabil ene 3-4 tekme, da najde najboljše može. Moje mnenje je, da bo do novoletne turneje mali prevc že ustaljeni član reprezentance.