BRAVO NAŠI ORLI II. DEL

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.223
113
42
Men se je zdel da so bili tako Nemci kot Avstrijci vseeno navdušeni nad Petrom. Na splošno se mi zdi da je razen redkih izjem skakalnI šport se najbolj v športnem duhu.

Prevc pa itak car. Najbolj je ka se napaja z uspehom Freunda . In skoc ful dobr pa ga vedno Pero pojebe
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.457
1.407
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Da ni uporabnik Dik alter nick od Stiebra???
grims-1.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.653
450
83
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Men se je zdel da so bili tako Nemci kot Avstrijci vseeno navdušeni nad Petrom. Na splošno se mi zdi da je razen redkih izjem skakalnI šport se najbolj v športnem duhu.

Prevc pa itak car. Najbolj je ka se napaja z uspehom Freunda . In skoc ful dobr pa ga vedno Pero pojebe
zmaga.gif

Ja, najlepše je gledati, dober skok Freunda. Pa veš, da bo Prevc letu še meter, dva.... več.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik Tony_Clifton pravi:
Citat:
Uporabnik Dik pravi:
Hvala ti Pero za resnicno lep pofuk jodlarjev in lederhosejev direkt v rit na domacem terenu
aplauz.gif

evil.gif
Primitivec

Sem malo preklapljal med programi. Na ORF1 polni hvale in spoštovanja Prevca. Izjave Nemcev podobne.
Na vseh prizoriščih so mu ploskali. V Innsbrucku je večina gledalcev počakala podelitev in zaploskala...

Analno-usnjene želje so predvsem v tvoji glavi.

Sicer pa: bravo Peter - naslednje leto pa še enkrat.

Veš, tkole dikovsko (kurčevsko po domače) razmišlja zahojen Slovenec, kaj bi naredil ON, če bi zmagal Avstrijec/Nemec
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
zmaga.gif
kapo dol Prevc

Kapo dol, čelado gor in gremo po nove zmage (no, Pero gre po zmage, mi pa v nove pure ekstaze
tongue-1.gif
)
 
Nazadnje urejeno:

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.440
362
83
uf, ko je bla fana gor pa se je Zdravljica pela, sem kar vstal in mel kocine pokonc

ne vem sicer, al zaradi služenja vojaškega roka v Častni četi, al zaradi dejstva, da sem delal 6 let na vseh tekmah v Planici, definitivno pa zaradi ponosa, da je slovenski športnik najboljši na svetu
Pero, moj poklon
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
kaj bo letos rekorda kak padel na Planici? Naj naredijo prostora za 100k pomoje napolnimo
smile-1.gif
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Je kar nekako točno... Tale zarisana rdeča črta ni ravno na točno 140 m, ampak nekaj čez... Tudi tista pri 130m ni na točno 130m, ampak kakega pol metra več.
Tule je računalnik zabeležil zaradi telemarka skok nekaj manj kot pol metra čez črto. Torej, npr. 40 cm nenatančnost črte plus cca pol metra čez je nekje 141 m.

Evo, za primerjavo če Prevčev doskok pri 142,5 m. Z moje strani gledano ni tu nobenega goljufanja, itak je vse avtomatizirano.


untitled-1.jpg
 

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
525
15
18
Ja seveda pred 10 leti sedaj je pa avtomatsko kontrola je pa ročna samo v primeru, da tekmovalec preskoči K točko.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.653
450
83
ja, sej res. Kako izmerijo dolžino avtomatsko?? S čim?? Kako?

V glavnem, Pero je naredil svoje in še več, navijači so naredili vzdušje, kot se šika in še več.
Mi je bilo pa zanimivo na nekem posnetku, ko je bilo nekaj varnostnikov v doskočišču na enem mestu na kupu tik ob ograji in so bili obrnjeni proti gledalcem. Mogoče kakšen navijač hotel ponoviti skok "orla" ??
 

BigBoss

Pripravnik
12. okt 2007
192
0
16
Posavje
Citat:
Uporabnik Tomas pravi:
Ja seveda pred 10 leti sedaj je pa avtomatsko kontrola je pa ročna samo v primeru, da tekmovalec preskoči K točko.
Kje to piše? Od kod imaš to informacijo?
Na FIS strani si poglej pravilnik (International Competition Rules (ICR) Ski Jumping) in smernice (Guidelines Video Distance Measurement Ski Jumping), kjer je lepo napisano kako se razdalja dejansko meri.
In NE, ni nobene avtomatike.