BRAVO NAŠI ORLI II. DEL

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
525
15
18
Daj ne klobsaj neumnosti. Meritve dela Swiss timing oziroma njihova podružnična ekipa. Še del članka objavljenega v Ekipi:

Meritve daljine na tekmah svetovnega pokala opravlja eno najbolj priznanih podjetjih za ta posel na svetu Swiss Timing s sedežem v mestecu blizu Berna, športne meritve pa sicer opravlja njegova nemška podružnica iz nemškega Leipziga. Podjetje ima celo kopico referenc, saj je meritve opravljalo na olimpijskih igrah od leta 1999, poleg tega pa na kopici svetovnih prvenstvih in tekmah svetovnega pokala.
Računalnik po skakalnici naredi tako imenovano mrežo in potem se ob dotiku skakalca s tlemi določi točka doskoka. Računalnik nato izmeri dolžino. Skoraj nemogoče je, da bi prišlo do goljufije ali napake
 

BigBoss

Pripravnik
12. okt 2007
192
0
16
Posavje
Dal sem ti reference do dokumentov iz FISa. To je tisto kar je uradno. Preberi si, pa boš videl. Dvomim, da je Ekipa bolj verodostojna od FIS-a.
Je pa res, da meritve izvaja Swiss Timing.

Če še zmeraj ne verjameš, pa še video dokaz:
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Vse super, samo še vedno gre za šport, ki je popolnoma obrobnega pomena, zato se ne morem pripraviti, da bi bil nad Mazejevo ali Prevcem navdušen tako, kot nad Dragiæem, Kopitarjem, ali uvrstitvijo Maribora v LP ali Slovenije na SP v nogometu, ali konec koncev srebrne medalje odbojkašev.

Skoki so šport kot alpsko smučanje, zanimivi za 8 držav na svetu in tu mi je pač malo patetična silna euforija..
 

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
525
15
18
Ekipa je povzela izjavo pomočnika direktorja svetovnega pokala Mirana Tepeša, ki verjetno ve kako se stvarem streže. Drugače pa sem imel kar nekajkrat priložnost videti kako zadeva v resnici dela. Podoben sistem imajo v nogometu samo, da je tam drugačna meritev, ki meri koliko pretečejo igralci,
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Vse super, samo še vedno gre za šport, ki je popolnoma obrobnega pomena, zato se ne morem pripraviti, da bi bil nad Mazejevo ali Prevcem navdušen tako, kot nad Dragiæem, Kopitarjem, ali uvrstitvijo Maribora v LP ali Slovenije na SP v nogometu, ali konec koncev srebrne medalje odbojkašev.

Skoki so šport kot alpsko smučanje, zanimivi za 8 držav na svetu in tu mi je pač malo patetična silna euforija..

Idi ti skočit
evil.gif


Pa ne mešaj not drugorazrednega dričanja debelih pujs po snegu.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Neverjeten je pubec kak hara.
Ps še lepo se obnaša.

No tudi za Freunda je treba rečt, da se precej športno obnaša in daje normalne izjave.
 

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
723
29
28
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Vse super, samo še vedno gre za šport, ki je popolnoma obrobnega pomena, zato se ne morem pripraviti, da bi bil nad Mazejevo ali Prevcem navdušen tako, kot nad Dragiæem, Kopitarjem, ali uvrstitvijo Maribora v LP ali Slovenije na SP v nogometu, ali konec koncev srebrne medalje odbojkašev.

Skoki so šport kot alpsko smučanje, zanimivi za 8 držav na svetu in tu mi je pač malo patetična silna euforija..

kaj pa vem tak iz fraj glave jih naštejem vsaj 20, na tekmo ne pridejo vsi, saj je potrebno priti skozi sistem kvalifikacij,... in slabši ne pridejo v svetovi pokal, mogoče na kvalifikacije še na tekmo pa ne. Ta tvoja primerjava je tako kot bi rekel da fuzbal itak igra samo 16 ekip al kolk jih je na SP, nimam pojma ko fuzbal mi je res neki nezanimiv obrobn šport,...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
kam se te sili toti Prevc? malo bi še potegno pa bi direkt dol do štanta s čevapi letel
smile-1.gif
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Bravo naši...lep ekipni uspeh
smile-1.gif


Za Petra pa škoda za drug skok. Jutri naj vsaj eno serijo speljejo in upamo, da se vse izide za drugo lovoriko letos
cool-1.gif