Booking.com popust

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Wallet je pri meni isti. Pod My rewards pa imam tako kot spodaj in mi normalno plačajo vse na kartico. Kartico sem vnesel pod setting>credit cards
Poglej priponko 28798
Majkemi, da nimam tega v mojih nagradah imam pa v nastavitvah kartico in spodaj piše, da nanjo dobivam nagrade. Moram prav probat na vinsih zalaufat če je tam drugače, čeprav logike ni, al pa mogoče v mozili.

EDIT: safari ni kriv, v mozili identično.

Ko sem imel jaz poleti reklamacijo sem preko spletnega obrazca poslal in sem imel njihov odgovor in potem še klic naslednji dan. Po cca 14 urah od vnosa v obrazec.

Ne vem če si opazil moj tekst malo višje - 7 dni da so mi dali nek odgovor, ki zame ni rešitev in bi rad na njega odgovoril, pa ne morem. :(
 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Prenakažeš si.
Prijavi se v račun, pojdi v moja denarnica in imaš tam opcijo, da prenakažeš denar na svojo kreditno kartico. Ob naslednji poravnavi bo denar obračunan na kartici.

Nevem ali sem čuden... Zdaj sem pod rubriko My Wallet ter mi spodaj piše :

16 Jul 2019
Credit received from Booking.com Rewards
+ € 108.54

This Credit will Expire On: 20 Dec 2019

To je to. Desno mi še 1x piše Avible Credit: 108.54 ter zraven Find Places to use your Credit. Nikjer ne duha ne sluha o kakšni opciji da bi si poslal na kartico ta credi

:rolleyes:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Enako pri meni in to bi rad z njimi razčistil, preden me silijo 150€ zagonit za nekaj kar ne rabim in to na hitro.

EDIT: mislim da nekaj delajo na sistemu, ker v mobilni app mi pa sedaj kaže da gre na kartico.
 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Meni pa isto ne ponudi opcije preko aplikacije...
Screenshot_20190925-172734_Bookingcom.jpg
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Ja ampak tam tudi jaz najdem ta znesek pod Trenutne nagrade ampak piše Plačano in zraven ni nobene opcije prenosa na kartico...
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Eno vprašanje, žena je za zadnji dopust na booking ponucala od nekoga kodo za 10 procentov in zdaj nekaj tednov po dopustu je booking na ženino vprašanje kdaj bo vrnjen denar odgovoril, da ga sploh ne bodo vrnili ker naj bi lahko teh 10% uporabil samo enkrat? Ali je to res?

Ob plačilu je povsod pisalo da bo vrnjenih 10%.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Žena lahko samo enkrat uporabi kodo za popust od kogarkoli, ali 10% ali 15€, ni važno, lahko pa posreduje svojo kodo in od uporabe te kode s strani do 10 raličnih uporabnikov dobi 20€. Klasična piramida.

Drugače bi bilo prelepo - vsakokrat ko potuješ bi pač porabil eno kodo in si še dodatno znižal ceno. ;)
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
OK hvala. Torej je zajebala in sva dejansko preplacala. Jebiga. Ne vem zakaj je sploh opcija vnesti ta popust če je v sistemu jasno zavedeno da je bila ta nagrada enkrat že izplačana.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.150
113
Kako se sploh unovči wallet nagrade?
Izberem preko iskanja namestitev, ki ponuja plačilo z walletom. Poskušam rezervirat... in napiše da se bo plačilo izvedlo s kreditno kartico, nikjer opcije za wallet.
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.346
243
63
jaz sem do sedaj zaslužil 205€ enkrat 10% (150€) ostalo po 15€. zgleda pa da se bo program priporočil zaključil, vsaj sodeč po obvestilu:
Naš program priporočil se bo zaključil dne 15. okt. 2019

Dne torek, 15. oktobra 2019 od 0:00 bo vaša povezava za priporočilo prenehala delovati. Če je vaš prijatelj pred tem opravil rezervacijo, bosta oba še vedno prejela nagrado. Za vse rezervacije, opravljene s povezavo za priporočilo po tem datumu, pa ne boste upravičeni do nagrad.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ja zgleda, da je vsega lepega enkrat konec. Mogoče so tudi zato začeli denar v denarnico šibat namesto na kartico.

Zanimivo pa da tik pod tem sporočilom še vedno vabijo k uporabi kode in priporočilu. Saj 0:00 je že bilo, al kako?
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Ker delaš karneki, samo da je. Niti ne prebereš v čem je hec, pogojev in podobnega... Ne bodo ti en šenkal vsakič, ko bo tvoj tast že petič hotel v toplicah rezerviral.

Včasih so rekli "nije žvaka za seljaka"

Ja, se ti zdi, da so tam ena in ista imena. Nimam jaz časa razmišljati ali sem morda že izkoristil referenčne povezave ali pač ne. Naj naredijo preprosto, ne pa hecanje s takšnimi in drugačnimi pogoji. Včasih so rekli, ne praskaj se tam, kjer te ne srbi.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Še moja zgodba s tem Walletom. Rezerviram nastanitev kjer mi ob rezervaciji samo ponudi da se nastanitev delno plača iz walleta, delno s kartico. Označim in bookiram. Na koncu nastanitve pa hočem plačati ostanek in receptor v hotele ne vidi da bi kak del bil pokrit že iz walleta. Da skrajšam... Po vseh klicih hotela na Booking smo stornirali ter znova bookirali, glavni pogoj za koriščenje Walleta pa je opcija "pay now" torej takoj ob rezervaciji, sicer ga ne zagrabi. No te opcije pa ne prikaže v booling android aplikaciji, še dobro da sem tam v hotelu šel preko browarja v booking in tam obkljukal "pay now" opcijo. Toliko v vednost če bi kdo imel s tem težave...