Booking.com popust

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jp. Jaz, ker itak lahko dobim samo 1X in sem obdržal pač višjo rezervacijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gox

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Najprej hvala Nini, Marku, Milanu in Petru za uporabo linka: -10% = https://www.booking.com/s/57_6/jb0pro77

Zdaj pa drugo vprašanje: vse te tri nagrade so mi padle v denarnico čeprav imam povezano MasterCard kartico kamor so do sedaj prihajale vse nagrade. Sem mislil, da je to kaj povezano z načinom vračila 10% tistemu, ki uporabi kodo, pa se mi zdi precej neverjetno, da bi vsi trije dobili 10% v denarnico.
Pa še nekaj: v splošnih pogojih za nagrade piše, da je veljavnost nagrade 14 mesecev, prva ima veljavnost 12 mesecev, drugi dve pa 6 mesecev???

Pošiljam maile na Booking pa vedno padem v časovno zanko, saj mi avtomat napiše, da naj dam št. rezervacije in pin, kljub temu, da v obrazcu izberem, da vprašanje nima veze z rezervacijo. :sprasujemse:

Kaka pametna ideja?

PS: še opravičilo zadnjima dvema katerih kodo sem uporabil, ker sem/bom kenslal rezervacijo in na novo naredil, saj bi rad porabil še "keš" iz denarnice. :bonk:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pošiljam maile na Booking pa vedno padem v časovno zanko, saj mi avtomat napiše, da naj dam št. rezervacije in pin, kljub temu, da v obrazcu izberem, da vprašanje nima veze z rezervacijo. :sprasujemse:
Točno en teden je trajalo, da sem dobil ta "kompetentni" odgovor (pa še to, ker sem vprašanje povezal z eno svojo rezervacijo):

Please be advised that I prefer to reach you by phone but it's not an appropriate hour for you.

Kindly accept my apologies for the late reply. Heavy call volume has caused a delay in our response time to emails. For anything urgent, please call right now.

Please note that some of our rewards will go into your Booking Wallet and other rewards will go directly on a guest's credit card. Please note that even if a reward does go to your Booking Wallet, you can still cash out the amount onto your credit card.

I hope this provides clarification for you.

Saj ne vem, ali bi se jokal ali smejal? Saj ne da sem jih klical pa je bilo non stop zasedeno. :(
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Prenakažeš si.
Prijavi se v račun, pojdi v moja denarnica in imaš tam opcijo, da prenakažeš denar na svojo kreditno kartico. Ob naslednji poravnavi bo denar obračunan na kartici.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Prenakažeš si.
Prijavi se v račun, pojdi v moja denarnica in imaš tam opcijo, da prenakažeš denar na svojo kreditno kartico. Ob naslednji poravnavi bo denar obračunan na kartici.
Lahko daš kat print screen, ker pri meni ni te funkcije, govorimo pa o prejetih 20€ nagrade za priporočila, ne za vračila 10% po opravljeni prenočitvi.

Ja AvtoFun yo tudi mene zanima, zato pa jim gušim, sploh ker imam trenutno 6 mesecev veljavnosti nagrade, čeprav v splošnih pogojih govorijo o 14 mesecih.

Sem dal na angleščino, če bi se jim kaj izgubilo s prevodom:
Screenshot 2019-09-24 at 15.47.55.png
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Prenakažeš si.
Prijavi se v račun, pojdi v moja denarnica in imaš tam opcijo, da prenakažeš denar na svojo kreditno kartico. Ob naslednji poravnavi bo denar obračunan na kartici.

Hvala! Probam potem! :) Eno vprašanje, pred časom sem že izkoristil teh 10 kod in jih razdelil in tako dobil max. 200€. Zgoraj me še Booking vedno vzpodbuja naj delim svojo kodo dalje da bom dobil 20€ in... Torej kaj se teoretično zgodi če res kdo vtipka mojo kodo za 10%? On dobi popust jaz pa nič več ali...?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Meni se je število prejetih resetiralo pa ne vem al vsako leto, al na dve leti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pozna kdo kak bookingov e-mail naslov ki jim deluje? Nočem preko spletnega obrazca pošiljat. Info, office nista.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Wallet je pri meni isti. Pod My rewards pa imam tako kot spodaj in mi normalno plačajo vse na kartico. Kartico sem vnesel pod setting>credit cards
1569348305816.png