bmw f45 lučka v prtljažniku

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
torej ne spomnim se, če je kdaj gorela lučka v prtljažniku, ker imam avto 3 mesece, pred nekaj tedni sem ugotovil, da avto dejansko ima zadnji brisalec, ne spomnim pa se, če sem kdaj videl, da bi lučka gorela, ker prtljažnik redko odpiram. Sem sklepal, da je potrebna menjave in jo potegnil ven in zraven seveda polomil nekaj plastike, nikjer pa ni bilo priključnega kabla.

Zraven je 12 štekdoza, sem jo ven potegnil in enako nikjer kabla. Kaj to zdaj pomeni, da je to za okras ali kaj?
Ima kdo ta avto in je vlekel stransko oblogo dol? Vse je bolj trdo in ne najdem nekih vijakov, da bi odstranil in potegnil dol.

Tnx
 
  • Haha
Reactions: vincent

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Nimam takšnega avta, ampak, da ne bi bilo lučke v prtljažniku :sprasujemse: ...., da ni tvoj avto sestavljen/karamboliran
 

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
Slovenski, od "poznane osebe", na uradnem servisiran.. mogoče sta lučka in vtičnica bolj "ready to install" ali kaj...
 

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
Daj kakšno sliko pripni, prosim.
Tako zgleda, ne vidi se tu nič.

361-kofferraum-225xe
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.673
829
113
Verjetno je bila iz obloga zaradi del tam zadaj odstranjena in luč+vtičnica odklopljeni. Konektorji ne morejo sami od sebe odpasti.Šalabajzerji so pozabili nazaj prklopit.Oblogo dol , skoraj sigurno so tam zadaj.
 
  • Haha
Reactions: B81

corsol

Guru
11. mar 2010
2.673
829
113
Bom nekako strgal oblogo dol, kot sem luč in je zdaj hin :D
če veš kako gre narazen se nič ne polomi....je pa dobro vedet vrstni red kako in kaj + da imaš namenska orodja(če so potrebna).
Če ne veš(znaš) pač nekoga vprašaš ki to zna.

Lahko pa vse skupaj pustiš kot je....
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.673
829
113
tuki so lahko ogledaš kako približno zgleda obloga vključno z el.priključki......žice so v tem primeru na sliki seveda odcvikane od ožičenja ker tisto so cela čreva(predidevam)......pri tebi pa vse leži tam zadaj nekje....


 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
torej ne spomnim se, če je kdaj gorela lučka v prtljažniku, ker imam avto 3 mesece, pred nekaj tedni sem ugotovil, da avto dejansko ima zadnji brisalec, ne spomnim pa se, če sem kdaj videl, da bi lučka gorela, ker prtljažnik redko odpiram. Sem sklepal, da je potrebna menjave in jo potegnil ven in zraven seveda polomil nekaj plastike, nikjer pa ni bilo priključnega kabla.

Zraven je 12 štekdoza, sem jo ven potegnil in enako nikjer kabla. Kaj to zdaj pomeni, da je to za okras ali kaj?
Ima kdo ta avto in je vlekel stransko oblogo dol? Vse je bolj trdo in ne najdem nekih vijakov, da bi odstranil in potegnil dol.

Tnx
Sory, ne morem,da ne bi. A ti mal zafrkavaš :cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony