blog ex specialca

I

Izbrisan uporabnik #488

Pa tale?
smile-1.gif

http://www.pozareport.si/?Id=posli&View=novica&novicaID=9658
 

Irokeza

Pripravnik
20. mar 2011
43
0
6
Citat:
Uporabnik spanspan pravi:
TONE KRKOVIČ:
DARKO NJAVRO
ROBERT SUHADOLNIK
SIMON KREJAN: Moris
ANDREJ PODBREGAR

kaj pa ta elitna -ij brigada počne 2011?

Vsi so v glavnem tam kjer so bili že 2001, mogoče na drugih delovnih mestih in nekateri z višjimi čini. Sem pa nekje zasledil, da so se Andreja bali še največji razbijači. Baje ko so ga Avstrijci hoteli vklenit takrat v Celovcu, so bile lisice premajhne.
smile-1.gif
Je pa Andrej star zdaj že več kot 60 let.
t-foto_display.jpg
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.350
1.214
113
55
Planet zemlja
www.posta.si

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.845
6.451
113
ja saj on verjetno vecino po resnici napise. Problem nastane pri kakih podrobnostih in pri kakih zadevah ki so jih morda nacrtovali, vendar ne izpeljali, on pa pise kot da so jih. In verjetno je za to blog se bolj berljiv samo ce nekaj ni res tega ne mores prodajat kot resnico.

No v zaporu ga nihce ni ubil oz utisal tko Car in Hanzi lahko mirno zivita svoje zivljenje dalje brez strahu za Kunstlja
smile-1.gif


EDIT: no sem sel brat ta zadnji blog. Clovek je neverjeten, al slabo pozna ljubljano al pa se je zlagal ze v prvem odstavku.
smile-1.gif
kokrkol upam da bo zdej zivel posten life
 
Nazadnje urejeno:

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Aha prvo si se hotel pohvalit da ti lahko sekas ovinke ker so kao pregledni, drugi jih pa ne smejo ker so nepregledni?

Točno to sem hotel pokazat.
zmaga.gif
in seveda še kdaj prosim. Je le lepo prebrati stvari iz prve roke, ker teh, rekla kazal, je blo že preveč.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.845
6.451
113
mislim da se ne obremenjujejo toliko kot ti s smucarsko tekmo ki bo cez pol leta
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.625
419
83
kaj je zdaj. Je na svobodi, piše pa nč. Mikstone special blog... na letališču smo ostal. Dalje......??