blog ex specialca

I

Izbrisan uporabnik #488

Ne, nisem ziher. Samo debatiramo in lahko je marsikaj, vendar noben od nas nima vpogleda v spis, da bi videli kaj je res.
Najbolj me čudi trajanje tega pripora, če me že drugo ne bi smelo.

Citat:

"Mehanik me je derbelo ogoljufal,kaj storiti.Zahteval sem nazaj plačilo 600 evrov,ker je avto zaribal. Toži me,mi je zabrusil.Nisem te sorte,da bi tožaril,zadeve rešujem sam!Dobil je klofuto in ultimat,30 sekund,da postavi na mizo mojih 600 evrov.Seveda jih je postavil,ampak pol ur zatem je klical Policijo.
Nisem čakal dolgo,pošta z Ljubljanskega sodišča,drzna tatvina 600 evrov,bla bla bla !!!

Tu ne vidim ponovitvene nevarnosti. Denar je dobil nazaj
smile-1.gif
ni razloga da bi še kloftal in da bi še hotel 600 eur. Razen če gre za obresti, hehe.

Uličarska simpl zadeva.

Kaj pa je še drugega naredil pa ne vem.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
nočem dražit kjer ni treba

sam a so gradbinci še kaj priprti..pa podobni carji

btw
a uni mamilaši..neki bojevniki so še zaprti, priprti..ker tisto je pa še kak mesec starejše
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.661
6.055
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik softi pravi:
nočem dražit kjer ni treba

sam a so gradbinci še kaj priprti..pa podobni carji

btw
a uni mamilaši..neki bojevniki so še zaprti, priprti..ker tisto je pa še kak mesec starejše
gradbinci nic ne zahtevajo nazaj, saj nicesar ne placujejo.
Kunstelj je placal, z narejenim ni bil zadovoljen in je hotel nazaj.
Ce bi ti kupil flat, pa ga nikdar ne bi placal tudi ne bi pesti stiskal
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ampak guess what, kunstelj ma na grbi tud ogrozanje varnosti.


Ta je eden izmed mnogih, ki me je ogrožal. Kaj mi je storiti, da ga dajo v pripor? Sej, tudi če bo le za kakšeen mesec, bo dovolj. Bom vsaj vedel, da tisti mesec bo en varen in počasen pacient manj na cesti. Resno te sprašujem. Registrsko mam. Ali naj ga naslednjič vstavim in mu rečem, da naj se kar sam prijavi na policijo jaz pa pridem več ksno s CD-jem na PP?

Še v enem postu si omenil, da če mi podpiramo krajo in bla bla bla. Ne, mi tega ne podpiramo. Jaz menim, da večinoma tukaj gor moti tole, da je kar naenkrat tale kunštelj postal zanimiv. In verjamem, da se tudi strinjajo, da je za zapahi. Edini problem je tole, da se pa marsikdo sprehaja naokoli, kateri je pa celo koga spravil v smrt. To je problem.
wink-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.845
6.451
113
Aha prvo si se hotel pohvalit da ti lahko sekas ovinke ker so kao pregledni, drugi jih pa ne smejo ker so nepregledni?

Prvo je treba locit med prekrskom in KD, to kar si ti pokazal je v obeh primerih preksrek (v tvojem in pri tistem ki je pripeljal naproti). Če bi se vidva zaletela in bi ti bil huje telesno poškodovan ali mrtev pa bi šlo za kaznivo dejanje.

kar pa se tiče KD ogrožanja varnosti:

135. člen

(1) Kdor ogrozi varnost kakšne osebe z grdim ravnanjem ali z resno grožnjo, da bo napadel njeno življenje ali telo, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do enega leta.

(2) Pregon se začne na predlog.

In konec koncev je povsem možno, da bo Kunstelj v tem primeru spoznan za nedolžnega, ker je sodišče tisto ki presoja ali gre res za resno grožnjo itd. Tako da jaz verjamem, da ni on kriv za sve kar se mu obeša in da ga nekateri krivijo za kako stvar tudi zaradi preteklosti. Njegov problem je samo ta, da ga ta ista preteklost sili, da se drzi zakonov in se udelezuje obravnav.

Ze rimljani so poznali "si in ius vocat, ito!" in če nisi hotel s toznikom iti pred magistrat te je le-ta lahko privedel s silo.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Veš da maš prav, zato pa kar z besedo na dan, ker vidim da ti eno področje celo ni tuje. Že v naprej hvala za razlago
wink-1.gif

mislim, da ti je apollo več kot dovolj dobro podal vse potrebno. Nismo pa še odkrili področja, na katero se ti spoznaš...delo za tekočim trakom?
 

Irokeza

Pripravnik
20. mar 2011
43
0
6
Citat:
Uporabnik mikstone pravi:
Citat:
Uporabnik suzica pravi:
Citat:
Uporabnik suzica pravi:
Kje je pa tisti blog -v katerem pišeš kako so te nečastno odpustili iz specialne enote in te z veseljem vrgli v zapor???
grims-1.gif

Mene nihče ni FUKNIL iz vojske
ne-ne-1.gif


15.8 1998 sem bil nazaj na delovnem mestu v vojašnici Moste
hysterical-1.gif
, !

Nadaljevanje vojaške kariere ni več tako zanimivo, kot je bilo do odhoda v zapor,, v glavnem sem hodil na misije v tujino, kar je botrovalo prepirom z ženo,
10.gif
.

Naslednje leto 2004 sem odšel drugič v zapor,
redface-1.gif


Leta 12007 sem drogo odjebal iz lajfa.
aplauz.gif


stupid-1.gif
dobro jutro Slovenija

Kunstelj piše, da je bil do septembra leta 2003 v vojski. Na spodnjih dveh virih, prvi iz aprila 2003 in drugi iz leta 2001 so ga mediji že imeli za brezposelnega. ????

1. vir (Dnevnik-april 2003)
...Mitja Kunstelj, nekdanji uslužbenec obrambnega ministrstva, je na sodišču povedal, da se mu je tisti čas Smolnikar predstavil..
Vir: http://www.dnevnik.si/tiskane_izdaje/dnevnik/48717

2. vir (Mladina-2001)
Kaj počnejo akterji afere Depala vas danes
1994 - 2001
TONE KRKOVIČ: Moris - študira v vojaški akademiji Royal College of Defence Studies v Londonu, brigadir v SV
DARKO NJAVRO: Moris, varnostnik v SŽ-Železniško invalidsko podjetje d.o.o.
ROBERT SUHADOLNIK: Moris - podporočnik v SV
SIMON KREJAN: Moris - podpolkovnik v SV
ANDREJ PODBREGAR: Moris - brez čina v SV
MITJA KUNSTELJ: Moris - brezposeln
Vir: http://www.mladina.si/tednik/200104/clanek/depala-troha/
 

Irokeza

Pripravnik
20. mar 2011
43
0
6
Pri Njavrolinu manjka pomišljaj med Moris in varnostnik. Prvo pomeni leta 1994, drugo pa sedaj (oz. 2001)
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
TONE KRKOVIČ:
DARKO NJAVRO
ROBERT SUHADOLNIK
SIMON KREJAN: Moris
ANDREJ PODBREGAR

kaj pa ta elitna -ij brigada počne 2011?