blog ex specialca

Car

POSTman
4. avg 2007
8.457
1.407
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
A mogoče veste, kaj imata skupnega Petra Majdič in JJ? Za Majdičko veš, da bo osvojila medaljo, za JJ-ja pa veš, da je nedolžen...
cool-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
ti se še kar lepo naprej ponižno sklanjaj pred svojimi æebinskimi gospodarji, drugega si itak ne zaslužiš...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
koelga mi ni všeč..prjatu, znanc, soforumas.

dejstvo je:
več kot 1 mio državljanov te dežele ima manj, ali pa slabše pogoje kot jih imam sam. zakaj bi torej jaz nekaj spreminjal? men k ne bo ok, spakiram kufre, bajto dam v najem, kruh me čaka. pač ne bo prlekije in primorja na 'dve uri vožnje', ampak tko je

govorice..zanimivo je, d ate govorice ne potihnejo, jih razlicni ljudje plasirajo. celo taki, ki od tega nimajo nic, razen tezav. al so fuknjeni, al jih je pa strah, da niso bolj glasni

osebno sem preprican, da se je talalo in talalo. tko to gre. ce bi bil jaz JJ bi si tudi vzel. nema bog brata. verjamem, d aobstajajo tudi taki, ki ne verjamemjo, d aje kdorkoli vzel kaj zase.

verjamem in sem preprican, da policija ne bo nasla nic. zakaj. 10-20 ljudi, ki so bili maks zraven drzi en drugega za kravato. ostalih 100, ki so bili zraven kot vozniki itd..je tiho, nima jajc, ali bolje..ima pamet. dokazat ne morejo nic. tega konvoja, konvojev, noben ni slikal. in ce teb mija rece, d aje konvoj bil..kako nej dokaze.

kje je problem.
men so 93 leta ukradli bicikl. podal sem antancen opis s st okvirja na policiji. seveda nic. nisem niti pricakoval. ko sem svoje kolo 97 leta spoznal pre deno izmed fakultet je tvoja ekipa rabila 2 uri, da se uskaldi kaj narediti. cakat v civilu, dat kolo men, ali kaj. na koncu so mi ga dali, pa me v 10 minutah prestregli ss ireno..da mi ga ne dajo, naj grem na PP dokazat, d aje moj. na PP nisem modelu 6 ur dokazal, d aje moj. zakaj ne..ker kolo ni imel sedezne prevleke. ne mores verjet. sedezne prevleke ni imel. imel je pa iste gume, ista abrva, celo iste pozrte inbus vijake. se stevilko okvirja sem pajacu najdu, ker je eno uro ni sam nasel..epilog..kolo so mi zaplenili in sem ga po enem letu dvignil iz sodisca. vsega zarjavelega.

torej vi zal v vecini primerov niste sposobni, v dolocenih ne smete, v redkih pa lahko izpeljete nalogo. zakaj je tako? lobiji, slabe plače in še kaj. mi je prijateljica rekla..mekani, a bi ti za cuka nam prodajal svoje znanje..najbrz ne..in ima prav. zal je policija ratala pribezalisce napacnih, ne pa elita JU. podobno kot vojska.

in s enekaj. ce bi bili tisti, ki so vzemali provzije bedaki..in ne sposobni..ne bi dane sbili kjer so. klosar rece dej mi jurja v roke, poslovnez se spomni raje kuverte v ajtng..ta ptav pa to anredi neizsledljivo. pika.

in zdej si me spet razpizdil. tipicen organ JU.
smile-1.gif


in ja..dol mi bvisi za pahorja, janso..jaz bi..100 na tem forumu..vse dal v penzijo..da se ne bi amtral s procesi in psotopki..spotoma bi razlastil vse. vse politike, vse tajkune. ampak preden bi to lahko anredil..ne..oznanil, bi me skp lj ze trkal na vrata hise ob šestih zjutraj.

v današnjem svetu prjau moj ni naključij. to se samo zdi. ko to osvojiš, je življenje bolj kruto, ampak je slika bolj jasna.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
še nakaj prjatu

hag je obdelal srbe..zdej obdeluje hrvate..tudi bosanci so zraven..za siptarje je mal zgodi se.

ali je mozno, da so v celi tej obari slovenski elementi tako cisti, kot se kazejo? a je mozno, da so srbi take pichke, da so hrvatom prodajal orozje, da so lahko streljal na ene nihove,samo da bi imel kes. slovenska elita pa je organizirala prevoze skozi svoje ozemlje in si ni odrezala pogače.

če da, potem jim oprostim vodenje države, ker bogi reveži še zase niso znali poskrbeti.

upam, da si zdej to razumel.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik softi pravi:
še nakaj prjatu

hag je obdelal srbe..zdej obdeluje hrvate..tudi bosanci so zraven..za siptarje je mal zgodi se.

ali je mozno, da so v celi tej obari slovenski elementi tako cisti, kot se kazejo? a je mozno, da so srbi take pichke, da so hrvatom prodajal orozje, da so lahko streljal na ene nihove,samo da bi imel kes. slovenska elita pa je organizirala prevoze skozi svoje ozemlje in si ni odrezala pogače.

če da, potem jim oprostim vodenje države, ker bogi reveži še zase niso znali poskrbeti.

upam, da si zdej to razumel.

Tako logiko je nemogoče razumet. Po tvoje, če politiki kradejo, so lopovi, če ne kradejo, so pa bedaki.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Tako logiko je nemogoče razumet. Po tvoje, če politiki kradejo, so lopovi, če ne kradejo, so pa bedaki.

Ja morš znat tko da te noben ne dobi
smile-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Brko zakaj jst tebe še nism vidu....ti si tak rambo da je čista škoda da mi2 nisva prjatla!
smile-1.gif