blog ex specialca

TRiK

Fizikalc
20. jan 2009
846
21
28
Ne me narobe razumet, ampak pomoje je pri vsem skupaj precej odvisno tudi od plafona, do katerega sploh lahko prideš, če se lotiš korektnega in res konkretnega analiziranja in preiskovanja podobnih zadev. In verjamem, da je še huje, kot če ti nekdo na hitro pove, da nič ne delate, če ti nadrejeni na določeni točki preiskave pove, da se ne rabiš pretirano naprezati. To govorim na splošno, ne mislim zdaj tebe v kakem konkretnem primeru. In vsi, ki so jih polna usta, kako bodo to preprečili, pokleknejo, ko se znajdejo v situaciji, ko bi to morali tudi narediti. Potem se pa človek najbrž tudi vpraša, do kje se splača riniti z glavo skozi zid.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.049
6.863
113
o tem sva v zivo sicer ze govorila tko da ne bos slisal oz prebral nic novega.

Obicajen drzavljan se s policijo sreca v dveh primerih. ko je oskodovan s kaznivim dejanjem ali pa ce naredi cpp prekrsek.

To s prekrski je zgodba zase, nekateri krivijo policaja, nekateri sebe itd... in pol je tuki odnos policaja, nekateri avtomatizirano izrecejo kazen, nekateri ti jo se utemeljijo itd. Pac od primera do primera.

Ko pa je nekdo oskodovan s kaznivim dejanjem se mu seveda njegov primer zdi najpomembnejsi. In nekatere stvari se odkrijejo nekatere pa ne. Eni policisti bolj intenzivno zbirajo obvestila eni pa manj. Eni so leni ko fuks eni pa ne. Ce je sef dober pol poskrbi da kdo drug razisce, lenuha pa poslje kaj drucga delat. Ampak lej tebe bodo na cesti oropali po telefonu bos povedal opis storilcev in cez 15 min bo prisla patrulja po vec info. In bos razkurjen ker so rabli celih 15 min. Ampak ti ne ves da okc ze 15 min razpostavlja blokado obmocja da iscejo tvoje roparje.

Ampak get real. Ce ti nekdo ukrade anteno ga ni boga na tem svetu da mu dokaze da jo je ukradel tebi razen ce ga nekdo dobi na delu.

V zvezi z odmevnimi primeri v gospodarstvu pa ima prste vmes verjetno politika in pa se ena stvaar. Oskodovanje drzavnega premozenja morjo prijavit nadzorniki. Policija ne cekira na random poslovnih knjig, oskodovanec mora prijavit da je oskodovan pol se pa isce... Ampak zarad politike se seveda prijave zgodijo zelo pozno.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.843
5.627
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
lej vse skupaj je samo debata in predstavitev argumentov. Jaz si teh zadev ne jemljem k srcu.

Let there be light.....and there was light!
aplauz.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.843
5.627
113
Citat:
Uporabnik TRiK pravi:
Kar je bilo povedano, je bilo, zdaj lahko samo še obračamo besede.

Mislim da si svojega junaka iz bloga vseeno preveč resno vzel! Upam si stavt da maš doma vse bralne značke kar jih je možno čez šolanje dobit
hysterical-1.gif
 

TRiK

Fizikalc
20. jan 2009
846
21
28
Bolj kot z junakom sem se ukvarjal z vsebino, ki jo po nekem naključju (sicer v drugačni luči) poznam od prej. Tako da je skrb odveč
wink-1.gif

Ne dvomim pa, da se je enim prikazala Marija, ko so odkrili ta blog...
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.909
10.313
113
hm, bo pa izza rešetk pisal blog, kdo mu brani, ali pa preko pisem, vse se da če je želja, če mu je tolk to veselje.
 

hgard

Guru
22. jul 2007
4.072
563
113
Meni je zanimivo, da tega niso popadli drugi mediji (razen rumenih požarja in žurnala), čeprav je to prvovrstna tema. In pa levi politiki, recimo Juri, Oražmova, Župevæeva, ki takoj skočijo pokonci, ko se omeni Janšo. Ne vidim drugega vzroka kot to, da so oni precej bolje obveščeni in vedo da fant naklada.
 

hgard

Guru
22. jul 2007
4.072
563
113
Jezen je na vse, stvari o katerih piše pa so obremenjujoče predvsem za Janšo.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
če se midva ne marava in bi se pobila..pa se znajdeva v situaciji, ko nama cev v glavo drži en zmešanc, k hoče da s ezaliževa, če naju ubije..bi kaj anredil

jaz bi ti dal tazga francoza, da dva dni ne bi seb prisel..ker prezivel bi tisti trenutek in naslednji dan, bi te mogoče lahko fental, jaz pa bi ostal
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik hgard pravi:
Meni je zanimivo, da tega niso popadli drugi mediji (razen rumenih požarja in žurnala), čeprav je to prvovrstna tema. In pa levi politiki, recimo Juri, Oražmova, Župevæeva, ki takoj skočijo pokonci, ko se omeni Janšo. Ne vidim drugega vzroka kot to, da so oni precej bolje obveščeni in vedo da fant naklada.

Na Delu Markeš že nekaj sobot zapored mastrubira na Kunstlja
 

raketka

Zelenc'
1. feb 2011
14
0
1
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:

Eni so leni ko fuks eni pa ne.

To se pa čisto strinjam.

Sem tisti, ki ima to srečo, da največkrat naletim na tiste prve ob prijavi kaznivih dejanj, na pridne pa naletim takrat, ko delijo "brezplačne" položnice.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Citat:
Uporabnik hgard pravi:
Meni je zanimivo, da tega niso popadli drugi mediji (razen rumenih požarja in žurnala), čeprav je to prvovrstna tema. In pa levi politiki, recimo Juri, Oražmova, Župevæeva, ki takoj skočijo pokonci, ko se omeni Janšo. Ne vidim drugega vzroka kot to, da so oni precej bolje obveščeni in vedo da fant naklada.
Marsikaj od tega, kar je napisal, je bilo itak že objavljeno. Preberi kratek orozje.info. Primer:

dt1.gif


ovadba_brnik.gif


Kako so se vse te zgodbe razpletle pa vemo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.240
6.457
113
pri taščici
Apollo: bom malo zakopal asanga....pac zadev ne poznam toliko kot ti.
Se glede passe; tudi povojni poboji so bili passe se preden so se sploh zgodili, pa jih se kar vlacimo.....
Nekateri v tej drzavi so po cudnih poteh prisli do mio zneskov. Teh cifer DURS ni nikdar videl v napovedih dohodka.
In potem cela "drzava" pomaga takim ljudem ker so "sposobni" in zaposlujejo ljudi.....
Ah, ja, moj gleda telebajske in pravijo papa
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.240
6.457
113
pri taščici
Recimo prejle ujel po tv, kako nekemu obrtniku gorzi uklonilni zapor, ker delavcu ni dal place, in ga je inspektor kaznoval z 200 evri, katere ne more placat(kot ne more dat place) ker so mu dolzni se pa jos.
Ali mogoce Zidarju (sct baje brez plac od oktobra?), Tovsakovi, in podobnim tudi grozi kak zapor. No mogoce grozi ze, mogoce bodo celo tam, samo bodo "dokazali" da so bili po krivem in bodo tozili drzavo in bodo podjetja na cipru, lihtenstajnu imela se malo vecjo cifro na racunu.....
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Ja in, je kaj novega to pri nas? čudno to..ampak, saj ti je mikstone to vse povedal, kaj se je dogajalo takrat
wink-1.gif
kaj ti ni jasno ..

aja, pe še to..saj je isto sranje že skoz.sam face so druge, stare face pa odmaraju..
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno: