blog ex specialca

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.179
6.406
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Hanzi, ti si pa napaljen na te zgodbice..kolk si str? videl sem te že , ampak
grin1.gif
glih prav
pa glih prav imam cajta da spremljam kako se nekateri "ven mečejo" hkrati pa jamrajo da imajo samo 2 ali pa 3 jurje plače....
no za cajt so poskrbeli tokrat kar "oni" sami
evil.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik softi pravi:
a ni tako?

V bistvu imaš prav, veš.

En poštenjak itak nima šanse prit na oblast, v nobeni državi. Ker ga nepošteni pohodijo. Za to, da lahko prideš gor, moraš bit vsaj malo podmukel, prljav, pokvarjen, obvladat zakulisne igre..
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.333
15.273
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
sposobnost policije, ki te v enem letu le najde v ljubljani.

sploh ne govor... si videl kakšno akcijo so par dni nazaj naredili zaradi iskanja ene 4-letne deklice da bi jo vrnili mami na podlagi sploh še ne pravnomočne odločbe? s tem da je mati še v preiskavi zaradi morebitne spolne zlorabe hčerke (zato jo je oče tudi skril).... jst se tem našim organom samo še smejim....
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ne sledim. politicni parket je pri nas kot emseralda. no..v tems tilu. ni ne romantičen, ne jokav..je pa tragicen in za zjokat. o segmetih JU govorit, je pa škoda zgubljat besede.
 

mojster01

Zelenc'
14. feb 2011
23
0
1
Okrožno sodišče v Ljubljani 18.03.2011 ob 12:00:00 kazenske Katarina Turk Lukan Razpravna dvorana št. 319 I K 9097/2010 (I K 20/2009) čl. 212/I tč. 1 KZ Mitja Kunstelj – PRIPOR

Kunstelj je kot kaže obsojen zaradi velike tatvine. Ali nisem morda že na tem forumu pred æasom pisal, da je imel "lepljive prste", pa se je na to zelo burn odzval "likalnik", da si zmišljujem , ..... Kot pravjo za vsako rit palca raste
smile-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.179
6.406
113
pri taščici
Mogoce je toliko ktadel kot tisti na amzs ko je parim skozi prste gledal. Mogoce se je kaka marka pri orozarskem poslu njega prijela in je bil nekdo zaradi tega ob nekaj promilov dohodka.
Skratka, zadeve ne zna papirno pokriti kot "tajkuni". Oni za krajo se nagrade pobirajo.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.444
1.373
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Kako zelo predvidljivo tole! Sem že zdavnaj povedal, da ga bodo zaprli slejkoprej, po možnosti tudi likvidirali... Čudi me le še, da je blog še vedno dosegljiv...
shocked-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.040
6.832
113
Ja zelo predvidljivo. Bolj bi bilo težko. Vsa ta predvidevanja maš v kazenskem zakoniku. Ne vem, a zdej za njega ki je kao neka medijska al kakršnakol zvezda pa zakoni ne veljajo?

@hanzi dej no, ti bo kak tak kunstelj vlomil pa pokradu denar ki ga mas nasparanega da malega poleti na morje peljes. Ga ni treba zapret ne? Ah kaki ko pa tako sočne bloge piše.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
a veš, kaj je zanimivo??? ljudje, ki nimajo pojma, nabijate kar nekaj...vam je apollo vse lepo razložil, samo neeeeee, vi 'veste', da to ni tako...
bonk.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.179
6.406
113
pri taščici
Apollo; ne, kar naj spravijo v corko, samo zakaj ne objavijo kaj za vraga je ukradel. Tudi tisti amzs je bil v priporu ker si je pridobil premozenjsko korist. O njem se je pisalo cel teden.
Sicer pa bom probal dobiti kako interno info se po drugi poti. Ne samo preko medijev. Od nekoga ki se ukvarja ze 15 let s takimi zadevami kot kunstelj in ni vraga da ne ve kaj kar se mi se ne vemo.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ja zelo predvidljivo. Bolj bi bilo težko. Vsa ta predvidevanja maš v kazenskem zakoniku. Ne vem, a zdej za njega ki je kao neka medijska al kakršnakol zvezda pa zakoni ne veljajo?

@hanzi dej no, ti bo kak tak kunstelj vlomil pa pokradu denar ki ga mas nasparanega da malega poleti na morje peljes. Ga ni treba zapret ne? Ah kaki ko pa tako sočne bloge piše.


Okvirjem še blogov ni treba pisat...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
mahoni, ne seri

seved aje treba v čorko..tut na vislice. ampak zanimiv, da ste ga 10 mesecev iskali v lj. zanimiv, da ste ga nasli, ko je objavil blog o zapiornikih. zanimiv, da so zapirniki res tu, zanimiv, da nam politika laze..a ne..to ni zanimiv..to je dejstvo.

zanimiv tudi, da ti pravis, da JJ in co ni treba preiskat.

zanimiv, da vam 99% resnega kriminala uide
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.179
6.406
113
pri taščici
aha 600 evrov.... res je velika tatvina. (to sem že bral prej v blogu samo mi ni potegnilo da je 600 evrov VELIKA TATVINA ki za moje sploh ni tatvina ampak je samo spor glede plačile storitve glede katere naročnik ni zadovoljen oziroma če že hočejo izsiljevanje
kako se imenuje tatvina, utaja "primanjkljaj", izguba , nekaj tisoč,deset tisoč, stotisoc, mio, 10 mio , evrov?(po kazenskem pravu)
dajte mu tako kazen kot Lahu. 0,01% "pridobljenega" premoženja.
Se pravi 60 centov če sem prav računal.