blog ex specialca

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.847
5.627
113
Na polju
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.847
5.627
113
No! Gospodu policaju pa ja ne boš ugovarjal
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Car

POSTman
4. avg 2007
8.452
1.404
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Podrobno sem prebral njegov blog, v njem je sigurno kar veliko resnice, saj se je o teh ljudeh in njihovih dejanj že zdavnaj precej govorilo, tudi v povezavi z nekaterimi konkretnimi dogodki! To je dejstvo in kdor tega ne prizna, sam sebi laže ali pa se spreneveda!!! Nisem ne levi, ne desni, ampak za pravico in resnico, pa naj bo še tako umazana! Končno se je našel nekdo, ki si upa spregovoriti javno o tem in, lej ga čudo, takoj konča za zapahi. Čisto pričakovano, me sploh ne preseneča. Sicer sem malo presenečen, ker njegov blog še ni odstranjen, ampak prepričan sem, da se bo tudi to v kratkem zgodilo! Glede na vse svinjarije, ki se dogajajo v naši državi, pa me tudi ne bi začudilo, da bi pisca bloga v kratkem našli z še eno luknjo v glavi...
crazy1.gif
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
40
Bled
Citat:
Uporabnik mojster01 pravi:
Likalnik, dej najprej dober preber moj post pol pa komentirej. Ne bodo ga zdej zaprli zaradi cigaret, ampak so bili to njegovi grehi in ostalo zaradi katerih je že odsedel v slo zaporu !!! Si pa pravilno ugotovil, da je velik nakladač. In za enkrat, da te pomirim se ŠE nisem prepoznal v njegovih blogih, lahk pa da tud pridem na vrsto. In na koncu še, da ti povem, da te ne mislim več prepričevati, ker si se ti že itak odločil in vživel v njegove bloge ter izgubil razsodnost za resnične dogodke.

No dej sej si se že sam izdal In za enkrat, da te pomirim se ŠE nisem prepoznal v njegovih blogih, lahk pa da tud pridem na vrsto. Se mi je zdelo, da nisi za brezveze tako proti njemu nastrojen. Ne vem o kakšni razsodnosti govoriš, tip piše stvari za katere je velik procent možnosti, da so resnične sej ne filozofira o neki znanstveni fantastiki.
Zaprli ga pa ne bodo ne zaradi cigaret, ne zaradi njegovih grehov, zaprli ga bodo zaradi bloga....hitro bodo pa našli izgovor za ta blog.

No dej zaključiva debato, ker itak ne bova najdla skupnega jezika, ti praviš da naklada pa da boš v bližnji prihodnosti najverjetneje tudi ti notri, jest pa pravim, da kumi čakam nadaljevanje zgodbe, da preberem kakšno sočno tudi o tebi, kdorkoli že si.
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.240
6.458
113
pri taščici
Kdo na cigavo? Mikstone na svojo ali mikstone na suzicovo, ali suzica na mikstone ali suzica na svojo?
Sicer pa cakamo da kak pozar vec napise o priporu.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Veliko stvari,ki so opisane vemo, da so se zgodile. Pustimo podrobnosti, vsak si misli svoje, nihce pa ne more oporekati, da se zadeva ne bere kot zelo dobra kriminalka. Ze zaradi tega si Mitja zasluzi vse pohvale.
 

TRiK

Fizikalc
20. jan 2009
846
21
28
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Lej poba je v zivljenju ocitno naredil kar nekaj napak. In za te mora plaat kot ostali drzavljani.
S tem se lahko samo strinjam. Ampak če te prav razumem, govoriš o plačevanju preteklih dolgov?
Citat:
Vsi vpleteni v orozarske afere se takim blogom dvajset let kasneje samo se smejijo. Pac zadeva je passe
Tu sem te pa izgubil. Zakaj je passe? Je potekel kak zastaralni rok ali kaj podobnega, da se te zadeve ne morejo in smejo več razčistiti? Če ze mikstone plačuje za pretekle napake, ki so očitno še žive, zakaj bi bile napake drugih passe?

Pa da se razumeva - sploh ne sodim, kaj je res od tega, kar je on napisal in kaj ne. Že če je res samo 10% napisanega, je milo rečeno sramota! In najmanj kar se v normalni državi pričakuje, je to, da se zadeve enkrat za vselej razčistijo, če že ne kaj več. Zato ne razumem tega passe-ja. Se mi zdi, da se je že preveč okostnjakov nabralo v omarah tistih, ki odločajo o tem, kako bo izgledal naš jutri. In kot je že nekdo zapisal - mnogo lažje oprostim enemu bivšemu vojaku iglo, kot nekomu, ki naj bi vodil narod, prelaganje milijončkov v lasten žep. Še najbolj žalostno pa je, da uspe te okostnjake iz omare stresti nekdo, ki se mu očita, da je poden od podna.
Slej ko prej se v vsaki državi zgodi kak Watergate. Mogoče pa je to bil slovenski.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.049
6.863
113
ksz

Jaz sem zadevo napisal ravno z namenom, da vsaj na alterju ne bo raznih izpadov folka s teorijami zarote. ukrep zanj je veljal ze dlje casa, dlje kot traja njegova medijska izpostavljenost. Mozno da je zadevo zacel pisat ravno iz razloga da na koncu stvar predstavi kot politicno zaroto proti njemu.

Kar pa se tice bloga: not je nekaj stvari za katere jaz vem da so laz, tudi tu na alterju, sploh navedbe o poligrafskih testiranjih v zvezi s skb. Tip enostavno ni verodostojen. To je kot da bi se malkom izdajal za neko znano ime iz obdobja osamosvojitve in nalozil zelo berljivo zgodbo not pa bi navedel nekaj resnicnih dejstev. Mikstone blog je podoben da vincijevi sifri. Mesanica zgodovinskih dejstev pomesanih s fikcijo. Napaka tako sifre kot mikstone bloga je, da oba avtorja fikcijo prodajata kot zgodovinsko dejstvo.

On je zal postal kriminalec. Zakaj me niti ne zanima. Se mi zdi pa absurdno da bi se zaradi tega, ker pa nekaj ve, sedaj lahko izogibal kazni. In najbolj hecen je zadnji zapis na blogu. Nihce ne hodi ob 6 zjutraj in rece: "sej bomo dobili nalog" ampak kdor pride ob 6 zjutraj ima nalog za hisno preiskavo ze v roki. Poleg tega je bil on iskan in ce bi se tisto jutro res srecal z dvema kriminalistoma bi mu takoj odvzela prostost.

Najbolj hecno je pa to, da isti ki boste sedaj vpili da so ga kao "utisali", bi vpili da ima protekcijo ker "prevec ve" ce ga ne bi preganjali njegovim dejanjem primerno.

sicer pa je na zacetku bloga lepo napisal - spisi v soli so mu vedno lezali. ocitno se najbolj domislijski.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.847
5.627
113
Men tud ni najbl jasno....zakaj plačuje za grehe...če jih je že (kao) odsedel?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.049
6.863
113
Citat:
Uporabnik TRiK pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Lej poba je v zivljenju ocitno naredil kar nekaj napak. In za te mora plaat kot ostali drzavljani.
S tem se lahko samo strinjam. Ampak če te prav razumem, govoriš o plačevanju preteklih dolgov?
Citat:
Vsi vpleteni v orozarske afere se takim blogom dvajset let kasneje samo se smejijo. Pac zadeva je passe
Tu sem te pa izgubil. Zakaj je passe? Je potekel kak zastaralni rok ali kaj podobnega, da se te zadeve ne morejo in smejo več razčistiti? Če ze mikstone plačuje za pretekle napake, ki so očitno še žive, zakaj bi bile napake drugih passe?

Pa da se razumeva - sploh ne sodim, kaj je res od tega, kar je on napisal in kaj ne. Že če je res samo 10% napisanega, je milo rečeno sramota! In najmanj kar se v normalni državi pričakuje, je to, da se zadeve enkrat za vselej razčistijo, če že ne kaj več. Zato ne razumem tega passe-ja. Se mi zdi, da se je že preveč okostnjakov nabralo v omarah tistih, ki odločajo o tem, kako bo izgledal naš jutri. In kot je že nekdo zapisal - mnogo lažje oprostim enemu bivšemu vojaku iglo, kot nekomu, ki naj bi vodil narod, prelaganje milijončkov v lasten žep. Še najbolj žalostno pa je, da uspe te okostnjake iz omare stresti nekdo, ki se mu očita, da je poden od podna.
Slej ko prej se v vsaki državi zgodi kak Watergate. Mogoče pa je to bil slovenski.

Passe je misljeno zato, ker javnosti depala vas ne zanima vec. Realno nas je nekaj ki nam je to obddobje zgodovine zanimivo ostalim pa dol visi. Ze patrio so vsi pozabili kaj sele depalo vas. Orozje se je itak prodajalo. Kako mislis so se puchi za policijo kupili? Drzava je odprla crne fonde, sla v avstrijo in pokupila vse puche po salonih in jih strihala na modro. Zato pa so bli pol eni avtomatiki eni rocni, eni taki drugi drugacni. In folk ki je za nas orozje svercal ga je pol se za nove kupce juzneje od nas. Nasi so pa tranzitni davek pobirali. In ker ni bil to samo posel posameznikov ampak cele drzave, nimas kaj dost za raziskovat. Do afere je prislo ker so se tisti pri koritu skregali kok bo kdo dobil.

Mikstone blog pa je le dobro berljiv povzetek ze znanega. Spet s kar nekaj izmisljenimi dodatki. On enostavno ne more razkriti nic takega kar bi depalo vas in orozarske afere osvetlilo v kaki novi luci. Lahko le pogreva 15 staro temo eno leto pred volitvami. Kaj 2008 je bla patria zdej pa spet depala vas? folk ma dost teh igric in jih zanimajo danasnji, realni problemi. Zato je ta zadeva passe.