blog ex specialca

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.852
5.628
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
misliš kriminalisti? dost smešn ja....

Mnja maš res....specialci etak da ne pridejo zastonj...kadar pridejo
grin1.gif


Jaz tud dvomim da bi mu kriminalista vrata brcala....ne deluje mi profesionalno
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.049
6.863
113
Citat:
Uporabnik Likalnik pravi:
Citat:
Uporabnik mojster01 pravi:
A res ni ti važn kaj je on delal, zanima pa te kaj so delali naši politiki, ja kako pa veš da je to res kar piše. A si bil morda zdraven, a je morda predložil kakšen dokaz, razen domišljiskega spisa. Sam še z Murkotom posne duet in to je to.

Ne vem kva ti ni jasn tle, itak da ni važn kva je en Mitja Kunstelj delal, itak je samo izvrševal ukaze. Vidm, da bi na vsak način rad dokazal, da laže, niso vsi tko kot ti, zakaj bi pa lagal? Zakaj bi 20 postov napisal? Kaj ma on od tega, medijske pozornosti ne rab, jo je imel več kot dovolj.

Nism bil zraven, ti pa tudi ne tko da ne veš, če laže ali ne, če si pa ti na JJ masten in si ga pripravljen na vsakem koraku zagovarjat, to pa ni moj problem. Jest vem kaj sem prebral in kaj sem drugje slišal in vrjem, da deleč od tega bloga resnica ni.

No on je predvsem zeljan pozornosti. Kakrsnekoli. Za orozarske posle se je vedelo ze prej. On pa prodaja ze slisano zgodbo pac v svoji zdramatizirani in napihnjeni varianti.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam


No on je predvsem zeljan pozornosti. Kakrsnekoli. Za orozarske posle se je vedelo ze prej. On pa prodaja ze slisano zgodbo pac v svoji zdramatizirani in napihnjeni varianti.

[/QUOTE]

To je to..podpis ..ampak, za ene mlade in manj mlade je pa vznemirljivo čtivo
hysterical-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.852
5.628
113
Priznam da takrat nisem mogle zaspati ko si ti opisoval kako si jedel 47dag pariške
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
ok, tam se še danes poznajo sledi od krogel po asfaltu, od misktona pa kvečjemu sledi od igle po ne vem kje
evil.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.852
5.628
113
Pol si pa v revni občini da nima za nov asfalt.....ta južni v Vukovarju pa Krajini bodo prej luknje zaflikal očitno
evil.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.852
5.628
113
Resno! Kje......da grem še danes preštet te luknje
tongue-1.gif
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
48
PLANET ČVIČK
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Ta revna občina je pa bivša LJ-Šiška, natančneje Dravlje, pa se kar sami zmente, kdo bo popravljal
tongue-1.gif
Stožice so vam ves denar pobrale -ljubljančani-----30 let se boste po jamah fural-kot v srednjem veku--vmes boste še đamijo naredili--ma kaki 30 let, 100 let boste v srednjem veku
hysterical-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.852
5.628
113
Pa sj Križanič bo v gradnji đamije zihr kake svoje multiplikatorje gospodarstva najdu...pa smo vn iz krize 1 2 3
hysterical-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.852
5.628
113
Ne seri......da on sezuje čevlje
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mojster01

Zelenc'
14. feb 2011
23
0
1
Ej Likalnik, mislim, da je men mal bol jasno kot pa tebi. A ja, da je izvrševal ukaze, le čigave? Ja verjeten mu je JJ naroču, ker ma bolj malo plačo naj vdira v trgovine in krade cigarete(beri Marlboro) ter jih prodaja gostincem. Pa že od nekdaj ga je zanimalo kaj se skriva v vojaških skladiščih in si jih je kar sam odpru brez vednosti skladiščnika
smile-1.gif
Kaj pa, če jaz Kunstlja poznam bolj kot si ti misliš?
Sam nekej, da ti obrazložim. Kunstelj navaja v svojem blogu "srepo sem pogledal proti vhodu v parlament navlekel na obraz zaščitno kapo ter preveril ali je orožje pripravljeno", v naslednjem blogu pa piše "ko so odstavljali JJ je tam protestiralo 15.00 ljudi". In sedaj mi ti kot strokovnjak povej, kako je to mogoče, da nobeden od teh ljud pa, če štejemo še zdraven policiste, ki varujejo parlament, pa verjetno so bili še kakšni kriminalisti v civilu niso opazili pripadnikov MORISA oblečenih v črne kombinezone in z orožjem v rokah. Aja boš rekel, da niso bili pri vratih. Ja kako pa se dela vpad v objekt, mislim, da je širša blokada, ožja blokada in vpadna skupina plus ostrostrelci. In če on piše, da je gledal v vrata parlamenta to pomeni, da je bil v vpadni skupini. Ampak kako za vraga ga ni nihče videl?????
smile-1.gif
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
40
Bled
Ne vem, še kar mi prodajaš podatke, kaj je Kunstelj vse delal, kaj krade, kam vdira???? Kot že zapisano DOL MI VISI KAJ JE KUNSTELJ DELAL ali je bilo po zakonu ali ne. Ga bodo že zaprli naši organi pregona, če bodo ugotovil, da je nelegalno cigarete prodajal gostincem. Zanima me kdo bo zaprl ljudi, kateri so mastno služil z prodajo orožja med vojno (ali boš tudi za to rekel, da je izmišljena zgodbica)
Zakaj misliš, da ni nihče ni videl pripadnikov Morisa???? Tud če so jih se noben ne bo vtaknil v njih.
Glede na to kako dobro poznaš Kunstlja pa sploh ne dvomim, da si eden iz med tistih osebkov kateri so se v njegovi zgodbi oziroma blogu prepoznali, glede na to da sodeluješ na Alter forumu od takrat ko se je ta tema odprla in zvesto pišeš komentarje samo pod to temo in na veliko hočeš prepričat vse skupaj, da je Kunstelj en navadn nakladač..
Poglej.... čist možno je da Kunstelj naklada in išče pozornost oziroma medijsko prepoznavnost, tako kot so nekateri par postov višje to poimenovali. Njegov blog se bere kot od Agathe Christie kriminalka in če je po vrh vsega še res, toliko bolje;) Verjamem, da je katera stvar napihnjena in dobuščam možnost nakladanju, vendar vrjamem, da je tudi kaj resnice notri, kar je še bolj grozljivo.
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.049
6.863
113
no tok da se ne bomo igrali slepih misi. Mikstone vam bo bolj tezko odgovarjal ker mu je bila odvzeta prostost in je v priporu. Ce pa se nick pojavi na alterju pol pa vemo da to ni bil on.