blog ex specialca

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
48
PLANET ČVIČK
Citat:
Uporabnik pediater pravi:
Sem ravno hotel napisat, da tudi Jelinčič bere alter.

Da ni tale naša Suzica al pa 8888 plemenita?
grims-1.gif

lej ga pedo::: Slovenija v uspehu:::: Janša ---gospodarstvo
jelinčič---zunanje in notranje ministrstvo (se ve kako-.........-sem dobil ban od tebe)
8888 - ----nisem tesar-temveč mizar-izdelujem kozolčke z mizarsko roko-v piko-------------he -----alter dober forum
aplauz.gif


lp
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:



Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
zeh..dajte zaključit te pravljice..a moderatorji spijo, ali jih pa vzburjajo te pravljice
Gatto..., a tisto povest o "don't feed the Troll" poznas, a ne?

Ce ne bo slo pa en "hint" - v povesti si ti troll, ker navkljub tvojemu negiranju vsega kar mikestone napise, te nihce ne j€be 5 procentov.
heh, ne jebe
rolleyes-1.gif
 

mojster01

Zelenc'
14. feb 2011
23
0
1
EJ Mitja nič nisi napisal zakva si šel u zapor. A si mel morda lepljive prste, pa si moral plačat za stare grehe?
smile-1.gif
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
40
Bled
Je reku, da bo v blogu pojasnil zakaj pa kako, tri leta vse skupaj naj bi sedel v 3 različnih zaporih, avstrija, slovenija, pa iran pomojem da.
Glede lepljivih prstov pa jok, če prenašaš potovalke denarja, da ti kšn kupček u žep pade, čeprov je zih za vsako tako nalogo dobil dobro plačan, tko da mu dnarja ni manjkal tut če ni nč plunu.

Drugač pa Mitja hud blog, branje te kr pritegne, sem ga od šuba prebral
 
Nazadnje urejeno:

mojster01

Zelenc'
14. feb 2011
23
0
1
Reku je reku, ampak resnica je pa nekje drugje. Pa naj pokaže od sodišča obsodbo, če ma jajca zakaj je sedu v Sloveniji. Zaradi depale vasi, Morisa, JJ ..... ne bo držalo. Eno je fantazirati doma preko računalnika, drugo pa so dejstva.
smile-1.gif
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
40
Bled
No sej nej pove, dejstva kaj se je takrat dogajalo s to informacijo ne bo spremenil, če se je že odloču, da bo povedal svojo zgodbo sem prepričan, da te malenkosti ne bo izpustil;)
Drugače pa je meni osebno bolj pomembno, da je povedal oziroma opisal, kaj in kako delajo oziroma so delali naši voditelji, kaj je pa Mitja Kunstelj delal, zakaj je on sedel pa men ubistvu ne igra velike vloge, ker ni on oseba katera mi bo omogočila boljšo prihodnost, JJ, Peterle, Kacin in vsi ostali so pa na dobri poti, da mi jo krojijo...
 
Nazadnje urejeno:

mojster01

Zelenc'
14. feb 2011
23
0
1
A res ni ti važn kaj je on delal, zanima pa te kaj so delali naši politiki, ja kako pa veš da je to res kar piše. A si bil morda zdraven, a je morda predložil kakšen dokaz, razen domišljiskega spisa. Sam še z Murkotom posne duet in to je to.
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
48
PLANET ČVIČK
Radio KRKA tudi bere to temo na alterju.
So dones rekli-------da so to zelo verodostojne informacije.
Zdaj se pa moram nekaj fajn zlagat tukaj in objavit tukaj.... npr pahor je najboljši za razvoj gospodarstva
bonk.gif
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
40
Bled
Citat:
Uporabnik mojster01 pravi:
A res ni ti važn kaj je on delal, zanima pa te kaj so delali naši politiki, ja kako pa veš da je to res kar piše. A si bil morda zdraven, a je morda predložil kakšen dokaz, razen domišljiskega spisa. Sam še z Murkotom posne duet in to je to.

Ne vem kva ti ni jasn tle, itak da ni važn kva je en Mitja Kunstelj delal, itak je samo izvrševal ukaze. Vidm, da bi na vsak način rad dokazal, da laže, niso vsi tko kot ti, zakaj bi pa lagal? Zakaj bi 20 postov napisal? Kaj ma on od tega, medijske pozornosti ne rab, jo je imel več kot dovolj.

Nism bil zraven, ti pa tudi ne tko da ne veš, če laže ali ne, če si pa ti na JJ masten in si ga pripravljen na vsakem koraku zagovarjat, to pa ni moj problem. Jest vem kaj sem prebral in kaj sem drugje slišal in vrjem, da deleč od tega bloga resnica ni.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.396
15.356
113
ksz...

kje je zdej ta mikstone? še kr ni povedal ali je pol imel hišno ali pač ne, požar trdi da jo je imel, da je še sam pisal o tem na facebooku, drugje (za žurnal) to zanika, tukaj pa tišina.....