Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

erikson

Guru
25. avg 2007
21.410
5.392
113
557701df90820148d57a.jpeg


c3ca89e01fc93c5dc9c7.jpeg
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.158
3.088
113

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Narobe obrnjena zastava, ali pa država, ki narobe vidi.
Tako kot izjave Vizjaka so norčevanje iz davkoplačevalcev, pa ni važno v kakšnem kontekstu so bile izrečene. Sj ni tko kompliciran stavek izrekel, da se ga ne da razumeti.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.792
4.303
113
Hja, če bi imel organizator zadevo prijavljeno bi poleg prisotnosti redarjev s tem poskrbel tudi za prisotnost reševalcev, ki bi lahko takoj pomagali onesveščenki. Stevanovića bi lahko bilo sram, ker se prikazuje kot nekdo, ki mu ni vseeno za soljudi a ga v bistvu skrbi za lastno rit in politično kariero ter zanemarja varnost ljudi, ki jih zbobna na kup.
Samo 5G antene naj odklopijo, pa ne bo noben več skupaj padel!

























:valjamse:
 
  • Ljubezen
  • Haha
Reactions: Kamele0N in Matey

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.773
-212
113
Hja, če bi imel organizator zadevo prijavljeno bi poleg prisotnosti redarjev s tem poskrbel tudi za prisotnost reševalcev, ki bi lahko takoj pomagali onesveščenki. Stevanovića bi lahko bilo sram, ker se prikazuje kot nekdo, ki mu ni vseeno za soljudi a ga v bistvu skrbi za lastno rit in politično kariero ter zanemarja varnost ljudi, ki jih zbobna na kup.
A redarji bolje znajo pomagat onesveščenki kot policaji, ki jih je bilo tam večje število?
 
  • Haha
Reactions: Matey

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Baje da znajo reševalci bolje pomagat kot policisti. In reševalci bi morali biti tam, če bi bil shod prijavljen. Ne pa, da se opica dere, če je kje kak zdravnik, ki bi pomagal.
Seveda. In s tem so avtomatično priznali, da bi jim zdravnik še kako prav prišel.

Ma saj to vsakemu prav pride. Tudi če nisi cepljen. Ko nekomu zmanjkuje zraka, ko ne more več dihat brez dodatnegadovajanja kisika, vsak pride na oddelek Kovid 19. :)

Nihče ne reče: Ne hvala zdravniki. Tožil vas bom, ker mi date kisik in me prijazno zdravite na pacientove stroške. :)
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.792
4.303
113
Če sem prav bral tvoje dosedanje poste, tudi nate 5G preveč vpliva. :)
Pa si sploh prebral stranske učinke? To, da skupaj padeš, je zgolj eden od njih nešteto.
Ne vem na koga kaj vpliva?

Na nekoga ki najprej žali drugega izjavi, potem ko dobi žalitev nazaj, se pa ven vleče, da on pa ne bo žalil, dvojnost? Ali delno nezavedanje svojih dejanj?
Potem napišeš, da se ne boš ukvarjal za mano, a pazi to, sedaj se ukvarjaš z mano?

A se zavedaš kaj pišeš in kaj delaš?

WTF model :valjamse:

Se opravičujem da sem te nazaj užalil, res ni bilo zrelo, ne rabiš se več ukvarja z menoj :srce:
 
  • Haha
Reactions: visek_izobrazbe
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.