Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

B81

22. jul 2007
34.483
8.957
113
Vprašanje je bilo bolj retorične narave - vilo SD so le-ti sicer dobili kolikortoliko legalno, kar pa ne pomeni, da so bili vsi prejšnji postopki legalni...
Pošteno povedano, SD vile ni ukradel, ukradli so jo pa predhodniki SD. SD sicer ve, da je bila vila vzeta, to je podobno, kot bi kupil avto, za katerega veš, da je bil ukraden, ampak ti tega nihče ne more dokazat in nisi v prekršku.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.962
5.155
113
V temu primeru je avto ukradel tvoj oče, ti si ga pa podedoval :valjamse:


Saj kako pa je sploh SD uredil papirje? Lastnina je bila Zveze komunistov, država je propadla, nepremičnina je šla na novo ustanovljeno stranko. Kam je šel denar iz bilance predhodnika SDja?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
:cheer: Protest vseh protestov :cheer:

Opozorilo: stream malo šteka, ker je preveč necepljenih na kupu in potem ni tako dober signal kot pri cepljenih s čipi

P.S. - prenos je bil zaradi slabe povezave po 2 urah in 9 min prekinjen, verjetno kmalu sledi nadomestilo/nadajevanje

Zoran Stevanović in njegova Resni.ca: "protest vseh protestov"​

 
Nazadnje urejeno:

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
grem na rtv pogledat kaj je s tem protestom in šokiran ugotovim da je novica šele na PETEM mestu!!!
pa to se norca delajo, leto in pol so protesti na PRVEM mestu in jaz sem seveda navajen da je to NAJBOLJ pomembna zadeva v državi!!! danes pa tole.
ja prav pritisk mi je šu gor!
 
  • Wow
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
grem na rtv pogledat kaj je s tem protestom in šokiran ugotovim da je novica šele na PETEM mestu!!!
pa to se norca delajo, leto in pol so protesti na PRVEM mestu in jaz sem seveda navajen da je to NAJBOLJ pomembna zadeva v državi!!! danes pa tole.
ja prav pritisk mi je šu gor!
Baje so nastavili janševika za šefa. Morda je pa ta zaslužen za tole sceno... :sprasujemse:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113

Narobe svet: med hudim udarcem epidemije ljudje protestirajo proti ukrepom​

Policisti udeležence pozivajo, naj ne ovirajo prometa

Ob tem policisti vse morebitne udeležence napovedanih shodov pozivajo, naj pravico do javnega zborovanja in izražanja svojih stališč uveljavljajo mirno in strpno, predvsem pa naj upoštevajo navodila in ukaze policistov ter naj ne ovirajo in ogrožajo javnega prometa.

"Zaradi zagotovitve varnosti bo omejeno gibanje na določenih mestih. Območja shodov bodo videonadzorovana, na shode in prireditve ni dovoljeno prinašati nevarnih predmetov (npr. pirotehnična sredstva, palice, orodje). Zaradi varnosti udeležencem odsvetujemo, da na shod prihajajo z otroki," še poudarjajo na policiji.

Tole opozorilo glede otrok na protestih se mi zdi podobno kot tisto opozorilo, da ne smeš domačih živali sušit v sušilnem stroju. Za normalne ljudi so nepotrebna, pri idiotih so pa brez učinka.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Če so se organizatorji do sedaj skrivali pred odgovornostjo za varnost udeležencev ipd. ter posledično niso prijavljali protestov potem rescne vem zakaj bi bil pa ta pRotESt vSEh pROteSToV izjema.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Tile protestniki so tako posebni, da se to pozna še pri natikanju zastave na drog :aplauz:

e6b8ede4dd11a5a099ed_62639252.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Ali je ta shod prijavljen ali po balkansko neprijavljen?
Ni prijavljen:

Čeprav protest ni prijavljen, je tudi tokrat k udeležbi pozval Zoran Stevanović. "Na robu propada smo! Režim je v svoji krvoločnosti izgubil ves razum! Afera na afero, grožnje z dodatnim zapiranjem in posmehovanje nas silijo, da vstanemo iz tega mučeništva," je zapisal kontroverzni politik, ki naj bi se želel z razpihovanjem nezadovoljstva na prihodnjih volitvah prebiti v parlament.
vir
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Sicer je pa ta shod dons po vsej Sloveniji.
Jp, danes protestirajo v več mestih in ne samo v Ljubljani, število udeležencev je pa bolj ubogo...

Medtem ko se epidemiološka situacija v državi vse bolj zaostruje – pristojne skrbi, da bi lahko bili celo priča scenariju iz Bergama – so se na ulicah v Ljubljani, Kranju, Mariboru, Novi Gorici, Novem mestu, Murski Soboti, Celju, Kopru, Velenju, Postojni, Trbovljah in Kočevju zbrali protestniki.
V več slovenskih mestih danes potekajo protestni shodi. Protestniki – množice tokrat sicer niso zelo velike – so prišli, opremljeni s transparenti, kritični so do vlade Janeza Janše in njenega delovanja, pa tudi do protikoronskih ukrepov. Med njimi je tudi tokrat precej tistih, ki ne verjamejo v virus in zahtevajo ustavitev cepljenja – o resnosti stanja jih ne prepriča niti več kot 3000 dnevno potrjenih okužb.
vir
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Seveda, tudi to drži. In s tem - namesto da bi najeli redarje - vse to delo preložijo na policijo in potem pyzdijo, ko policija oceni, da je potrebno zavoljo varnosti shod razpustiti in ga tudi razpusti.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.