Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
LegitimateCircularHornshark-size_restricted.gif
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
In je bilo do sedaj kaj drugače (razen obrnjene strani)?
Kaj ne vidiš???? Kake obrnjene strani. Janša je v opoziciji delal, kul vlada v vladi ni delala in vlada z Janšo dela, kul v opoziciji ne dela. Nič se ni zamenjalo v obrnjene strani samo delovna vlada je prišla na oblast in to je to. Zdaj ko se vidi, kako je KUL nesposobna je pa ogenj v strehi in praska in kričijo in razbijajo sam da se nebi videlo, da so KUL ena navadna brezidejna, politična usmeritev delomrznežev. Če to ne vidiš ti jaz in nihče ne more pomagat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Se pravi, da tisti ki delajo od šeste do dveh imajo premajhne plače. To anomalijo bi bilo potrebno odpraviti. Delavec na minimalcu, direktor pa z 15.000 neto.
Če je dober direktor lahko zaradi meni ima tudi 100.000 plače, če imam jaz v njegovem podjetju dobre pogoje dela in dobro plačilo. Za tiste levuharske tajkune, ki imajo plačo blizu mojim navedbam, delavci pa morajo delati od 6-14 pa še enih 40 ur nad ur za minimalno plačo ja take pa je treba onesposobit. in glej ga glej ravno to počne Janša, pa se levuharski tajkuni bunijo s tabo vred......
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.733
349
83
Vipavska dolina
Vprašanje je bilo bolj retorične narave - vilo SD so le-ti sicer dobili kolikortoliko legalno, kar pa ne pomeni, da so bili vsi prejšnji postopki legalni...

To verjetno ni levi časnik?
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.125
1.221
113
Če je dober direktor lahko zaradi meni ima tudi 100.000 plače, če imam jaz v njegovem podjetju dobre pogoje dela in dobro plačilo. Za tiste levuharske tajkune, ki imajo plačo blizu mojim navedbam, delavci pa morajo delati od 6-14 pa še enih 40 ur nad ur za minimalno plačo ja take pa je treba onesposobit. in glej ga glej ravno to počne Janša, pa se levuharski tajkuni bunijo s tabo vred......
Očitno da ne poznaš desnih direktorjev.
Še vedno sem mnenja da razlika med najnižjo in najvišjo plačo ne bi smela biti več kot 1:5.
Sedaj pa imamo firme (pa so tudi desni direktorji) katere delavci dobivajo dodatek do minimalne plače, direktor pa po 10+ neto, pa še vsak let dobiček.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Slovenija ima sicer glede na večino ostalih držav najnižje razlike med najnižjo in najvišjo plačo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
To je uradno, zato ker smo vsi revni. Ampak neuradno pa imajo ljudje vse od jaht, do vil, denarja v davčnih oazah itd.

Seveda imajo, ampak imajo tudi drugod še veliko več, že v naši bivši jugi nas prehitevajo po levi in desni pa je njihov BDP na prebivalca daleč pod našim. Da ne govorim o Romunih, Madžarih, Bolgarih. Prvi imajo povsod precej čez milijardo. Razen naših loginovih nima noben nad 500 milijovon tam ne pridejo niti med 10.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.